Śródziemie Tolkiena
#41
(17-03-2018, 15:42)zombie001 napisał(a): 500 mln jest tylko na LotRa.

Przeczytaj jeszcze raz.

Odpowiedz
#42
Aaaaa, Ty w tym sensie. No tak, ale skoro Netflix może rzucać miliardami w błoto, to czemu nie Amazon :P
Myślę też, że tylko ten LotR jest dla nich taki ważny i w inne projekty nie będą ładować kolosalnych i absurdalnych sum.

A szkoda. 250 mln dla serialowego LotRa to nadal mała kwota, a Conan z takim budżetem to byłby wypas :/
zombie001, proud to be a member of Forum KMF Film.org.pl since Jul 2013.
"MAD MAX: FURY ROAD" - MotY 2015
"SŁUŻĄCA" - MotY 2016
"GHOST STORY" - MotY 2017 

Odpowiedz
#43
Netflix wywala te miliardy teraz, bo ma już wyrobioną markę - wydaje mi się, że w kwestii seriali/filmów większą niż Amazon.
Nie zdziwię się jeśli będziesz miał rację i na LOTR nacisk pójdzie największy, ale trudno się dziwić. W końcu to jedna z największych marek w historii. Na dodatek nie dostatecznie wyeksplatowana. Ale z drugiej strony jeśli Amazonowi zależy na poziomie to wątpię też aby skąpili pozostałym. Koła Czasu nie czytałem, ale z tego co wiem o projekcie raczej wymagać będzie sporo kasy, Conan pewnie też tani nie będzie. Chyba najłatwiej będzie ogarnąć Dark Tower, choć ten projekt stratuje z najgorszej pozycji po tym nieporozumieniu filmowym. Tam więc jest potrzebna przede wszystkim ogarnieta ekipa i odcięcie od filmu, a gdyby zrezygnowali z adaptowania 4 tomu i wzięli się za pierwszy to nie powinni wyrzucić na niego za dużo zielonych.

Mnie tylko ciekawi czy nie przygarną "Czarną kampanii" lub "Kronik wampirów" - patrząc na ich zapędy.


Co do LOTRa. Jestem ciekaw jak rozwiążą sprawę castingów. Bardzo trudno będzie trafić w taką historię i taki okres by nie było żadnej znanej postaci, a bądźmy szczerzy, kameralnego dramatu o życiu czarnej rodziny w Haradzie nie dostaniemy. Wątpię też abyśmy cofali się do czasu II Ery. A obsadzenie nowych aktorów w rolach tak kultowych jak Gandalf...no to może skończyć się tylko falą hejtu w necie. To nie jest Dumbledore który już przeżył recast a kiedyś był młody. Elfów też się to nie tyczy, można by myśleć o młodszym Aragornie, ale on jakoś bardzo konieczny w tym serialu nie jest. No i showrunner, liczę na kogoś z wyższej półki.

Odpowiedz

Digg   Delicious   Reddit   Facebook   Twitter   StumbleUpon  
Użytkownicy przeglądający ten wątek:
1 gości