Ankieta: na jakim my świecie żyjemy?
na naszym
na obcym
na naszym pełnym obcych
to my żyjemy?
pączek
[Wyniki ankiety]

Żenada miesiąca, czyli na jakim my świecie żyjemy
Skasztanił, bo ma w pompie jakiegoś typa na krzyżu i facetów w dziwnych strojach? On mentalnie już rozpakowywał ajfona i quada, które czekają w domu po tej, zapewne dziwnej z jego perspektywy, ceremonii.
No ale do tego sprowadza się ten cały sakrament, by go odbębnić gdy na takich smarkach można jeszcze zrobić wrażenie poprzez strach/niby powagę całej akcji. Gdyby Komunia odbywała się w wieku pełnoletności, to statystyki by KK poleciało nieco w dół ;)
"Let's talk about this plan of yours. I think it's good, except it sucks. So let me do the plan, and that way, it might be really good."

IMDB rating

Odpowiedz
Jakby miał w pompie, to by stał w ławce i robił z kolegami podśmiechujki. Przekazanie księciuniowi darów to spora chwała. Pewnie rodzice chcieli błysnąć synalkiem, a on nie wytrzymał presji.

Odpowiedz
(19-06-2018, 13:02)tchopz napisał(a): Jakby miał w pompie, to by stał w ławce i robił z kolegami podśmiechujki. 

Jakby smarki miały coś do powiedzenia przy takich eventach. Kogoś musieli wypchnąć do tej roboty, pewnie trafiło na prymusa z religii/klasowego niedojdę ;)

Cytat:Pewnie rodzice chcieli błysnąć synalkiem, a on nie wytrzymał presji.

Bleh, rzygać się chce ;)
"Let's talk about this plan of yours. I think it's good, except it sucks. So let me do the plan, and that way, it might be really good."

IMDB rating

Odpowiedz
Najgorsze w tym sakramencie jest akurat pierwsza spowiedź. Uczysz się formułki na pamięć (chociaż w sumie powiedzcie mi, czego się uczy na religii poza regułkami), i musisz wyjawić obcemu gościowi swoje grzechy. Sam jestem wierzący, ale spowiedź nigdy do mnie nie trafiała, a co ma powiedzieć ten 8-9 latek.

Odpowiedz
Jak w każdej rytualnej inicjacji. Chcesz dołączyć do grupy, to musisz poczuć się bezbronny i w pełni zależny od inicjującego. Ewentualnie potem piąć się po szczeblach, ale na dzień dobry rozbieraj się i knebel w zęby. ;)

Odpowiedz
(19-06-2018, 13:59)tchopz napisał(a): Ewentualnie potem piąć się po szczeblach, ale na dzień dobry rozbieraj się i knebel w zęby. ;)

Śmiechłem ;)

IMDB rating

Odpowiedz
https://wiadomosci.onet.pl/swiat/ksiadz-podczas-chrztu-uderzyl-dziecko/38fzns2.amp

Jeszcze gorszy od tego co tutaj była o nim mowa :)
You betrayed me! You're not good. You, you're just a chicken. Chip-chip-chip-chip-cheep-cheep. - Johnny

Odpowiedz
Na miejscu rodziców sam bym go ochrzcił, aż dziwnie za spokojnie się tam zachowali.

Edit.

Odpowiedz

LOL
You betrayed me! You're not good. You, you're just a chicken. Chip-chip-chip-chip-cheep-cheep. - Johnny

Odpowiedz
(21-06-2018, 22:48)Pelivaron napisał(a): Jeszcze gorszy od tego co tutaj była o nim mowa :)

zdecydowanie.
ale rodzice przynajmniej dokładnie wiedzą w ramiona jakiej instytucji oddają dziecko

_________

-lewandowski z komunistycznym telefonem sprzedaje polskę za pieniądze
-na rosyjskim mundialu!

XD
tak że o.

Odpowiedz
Stary już ten ksiądz, takie zachowanie może wskazywać na początki demencji. Powinien go biskup odesłać na emeryturę po tej akcji.
"Jedyne, co może uratować śmiertelnie rannego kota, to maleńki łyczek benzyny". 

Odpowiedz
Albo na "za moich czasów to..." i zanudzanie ministrantów jak to dzięki laniu pasem wyszedł na ludzi :).

Odpowiedz
Ostatnio ci księża serio nie mają za dobrych dni :D

https://wiadomosci.wp.pl/awantura-w-parafii-w-mnichowie-proboszcz-pobil-wikariusza-6266578692032129a

https://wiadomosci.wp.pl/ksiadz-uprawial-marihuane-i-piekl-z-nia-ciasteczka-na-plebanii-odkryto-profesjonalna-plantacje-6237511777335425a

Odpowiedz
Na własną odpowiedzialność:

/www.filmmusic.pl - me recki 
"The main thing is to protect these characters, make sure that they still continue to live in the way you created them..." - Kathleen Kennedy

Odpowiedz
Właśnie obejrzałem proaborcyjna ''satyrę'' z Netflixa i chyba dostałem raka od zbyt wysokiej dawki żenady i obrzydliwości.

Odpowiedz
Gdzieś niedawno mi mignął fragment jej stand upu jakiegoś gdzie mówi, że ma nadzieję że nie okaże się że Trump bije Melanie bo wtedy już nie będzie się można z niej śmiać.
- I don't advise a haircut, man. All hairdressers are in the employment of the government. Hairs are your aerials. They pick up signals from the cosmos, and transmit them directly into the brain. This is the reason bald-headed men are uptight.
- What absolute twaddle.  

Odpowiedz
Ok, za dużo ideolo, za mało heheszków, ale to jednak komediantka. Dużo się tu mówi ostatnio o tym że nikt nie chce kampusów odwiedzać w Stanach bo się boją, a tu proszę aborcja i Kluski striggerowany hehe

A laska rejony raczej średnie, ale pamiętam że jakiś klip o jajach i księżniczkach mi się w robocie włączył i nawet nawet.

Odpowiedz
(11-07-2018, 03:02)Snuffer napisał(a): Gdzieś niedawno mi mignął fragment jej stand upu jakiegoś gdzie mówi, że ma nadzieję że nie okaże się że Trump bije Melanie bo wtedy już nie będzie się można z niej śmiać.

Ej. That's pretty funny though :)
This is not Warcraft in space!

Odpowiedz

Digg   Delicious   Reddit   Facebook   Twitter   StumbleUpon