A View to a Kill - edycja III
Спасибо вам большое, Мефисто. :)
22.04.2011

Odpowiedz
Mefisto napisał(a):możecie zasypać Cassa PMkami z najlepszymi Waszym zdaniem killshotami
Właśnie. W sumie czemu nie? Mogę się tym zająć. :wink:
Jeśli macie ochotę, to wysyłajcie mi swoje typy. Przypominam zasady:

1. Każdy typuje trzy strzały. Za pierwsze miejsce przyznawane jest 5 punktów, za drugie 3, a za trzecie – 1.
2. Punkty się sumują i w ten sposób ustalany jest Killshot Avtaka nr 3.
3. Niedozwolone jest podawanie kilku odpowiedzi ex aequo.
4. Nie wolno głosować na własny strzał.

Głosowanie nie jest obowiązkowe, ale uczestniczyć w nim mogą tylko osoby biorące udział w grze (Mefisto też). Tzn. zarówno zdobywcy punktów, jak i ci, którzy strzelali, ale nic nie ugrali. I niech będzie, że musi się zebrać przynajmniej pięć osób, żeby wyniki stały się wiążące.

Termin nadsyłania odpowiedzi: powiedzmy, że do czwartku wieczorem.

================

EDIT (dopisano w czwartek o 21:00):

Wyników Killshota nie będzie, bo tylko dwie osoby wysłały mi swoje typy. Razem z moimi to trzy, więc nie ma sensu tworzyć klasyfikacji.
I na tym wypada definitywnie zakończyć temat Avtaka 3.
Peace.

Odpowiedz
Koniec wakacji, żegnajcie upały, wieczorami za oknem szaro i buro... Fajnie byłoby się rozerwać, ja na przykład pograłbym w Avtaka, Solo też, i to właśnie on planuje zorganizować konkurs na forum Ofilmie. Tak, jest to oficjalne ogłoszenie, ale dobrze byłoby wcześniej wiedzieć, czy i jakie jest w ogóle zainteresowanie grą wśród tutejszych graczy. Tak więc poproszę o opinie, również prywatnie, jeśli ktoś z jakichś powodów nie chce się wypowiadać tutaj.

Odpowiedz
Donia Agata zgłasza oficjalnie gotowość do gry, gdziekolwiek. :) No... lubię tę zabawę, nie będę tego ukrywać.
"Ludzie biorą mnie za intelektualistę. Chyba dlatego, że noszę okulary" /Woody Allen/

http://www.babkafilmowa.blogspot.com/

Odpowiedz
Jak to miałoby technicznie wyglądać? Tzn. kiedy start, jakie godziny itp? I czy jest fair rejestrować się na forum Ofilmie tylko po to, żeby brać udział w zabawie? ;)
"That is not dead, which can eternal lie,
And with strange aeons even death may die."

Odpowiedz
Kiedy start – nie wiem, nie pytałem jeszcze, ale chyba się nie pomylę, jeśli zgadnę, że można by wystartować już w ten weekend. Godzina – pewnie tak samo przyzwoita jak dotąd, czyli od 20:00 do 21:00. Jak będę miał jakieś konkrety od Sola, to dam znać.

Czy jest fair? Wobec kogo? Sami wiecie, że Solo tutaj nie może zrobić gry. Jeśli niektórzy wzdragają się przez założeniem konta na innym forum tylko żeby sobie pograć, to ich problem, dodam, że mocno wydumany. :smile: Ale jakby co, to możecie potem poprosić Tylera, żeby wasze konta pousuwał – jeden koleś kiedyś tak zrobił.

Nie łamcie się, tylko zbierzcie się do kupy. Ja i Donia jesteśmy fajni, ale tylko dla nas dwojga Solo nie odpali konkursu. :cool:

Odpowiedz
Ja też się piszę raczej. Oczywiście Mefiu ;* ponad Solo, ale jak ma być później to git.

Odpowiedz
No proszę, zabawa wraca do korzeni, do oryginalnego prowadzącego i forum. Dość zaskakujące, aczkolwiek skłamałbym mówiąc, że zupełnie się tego nie spodziewałem. No nic, chyba fajnie, ja jeszcze nie wiem czy będę mógł podjąć prawdziwą walkę (znaczy się, czy będę w stanie regularnie grać) ale jeżeli tak, to chętnie wezmę udział i zobaczę czy Solo jeszcze pamięta jak się robi porządnego avtaka... ;)
Powrót na oforum będzie miał dla innych ten plus, że u nas raczej nigdy nie występowały zwiechy forum przy dużej ilości graczy odświeżających temat, podobnie jak serwerów, na których Solo zamieszczał swoje kadry, więc powinno być mniej stresująco pod tym względem. Ja przynajmniej takich problemów nie pamiętam, być może zaraz Cass to sprostuje i przypomni, jak to 18 lutego 2008, o godzinie 21:33 nie wczytał się komuś jeden obrazek ;)

Odpowiedz
A nie możesz zacząć, kiedy Solo skończy?

Odpowiedz
Geez, przecież to oczywiste, że kiedyś to zrobi, raczej nie będzie trzymał tych kadrów dla siebie i wzdychał do nich raz dziennie :)

Odpowiedz
Ja też jestem chętny:)

Odpowiedz
Też postaram się uczestniczyć.
A, na edycję prowadzoną tutaj przez Mefista również się piszę.

Odpowiedz
Dwa Avtaki? Może od razu trzy, bo ja ciągle mam ze 200 niewykorzystanych kadrów... Tak czy owak, nie wiem, czy Solo będzie zainteresowany robieniem konkursu dla... niech policzę... dla siedmiu graczy. Wieczorem jeszcze go spytam o jakieś konkrety nt. rozpoczęcia gry.

Tyler Durden napisał(a):18 lutego 2008, o godzinie 21:33
Oo, to był dobry dzień. Zgarnąłem 5 pkt. za "Ful Metak Hjackey". :cool:

Okej, wstępne ustalenia są takie, że gramy w weekend o 21:30 (choć ja wolałbym wcześniej). Trochę mało osób się zadeklarowało jako gracze, no ale może inni wolą czyny od słów...

Odpowiedz
To znaczy, zaczynamy w najbliższy piątkowy wieczór?
"Ludzie biorą mnie za intelektualistę. Chyba dlatego, że noszę okulary" /Woody Allen/

http://www.babkafilmowa.blogspot.com/

Odpowiedz
Jeszcze nie wiem.

Odpowiedz
Okej, postanowione, jeśli Solowi nie wypadnie coś po drodze, to gramy w sobotę o 21:00 na ofilmowym forum. Jutro Solo założy w dziale z zagadkami odpowiedni temat.

Odpowiedz
Ja dołączę dopiero w poniedziałek.

Odpowiedz
I co z innymi? Zapomnieliście czy jesteście niezainteresowani? Teoretycznie nie powinienem przypominać, bo większa szansa na podium, ale co to za przyjemność jak się wygra/wejdzie do pierwszej trójki w małym gronie. A poza tym, jak nas będzie więcej, to jak za dawnych czasów, będą nagrody DVD za trzy pierwsze miejsca, więc w sumie warto ściągnąć więcej osób... :)

Odpowiedz
O fuck, zupełnie zapomniałem ;(. Miałem w tym tygodniu taki młyn, że świat zewnętrzny przestal mieć znaczenie. Postaram się zaglądać.

Odpowiedz

Digg   Delicious   Reddit   Facebook   Twitter   StumbleUpon