• 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

AdiPio - Chrzest - Faza III
Jestem AdiPio. Tymczasowy avatar oraz moj status zmienia sie z chwila, gdy odpowiem poprawnie na trzy pytania dotyczace filmu Heat.

Odpowiedz
BEZ. JAJ.

Odpowiedz
To chyba nie jest pytanie?
Bodie: He's a cold motherfucker.
Poot: It's a cold world Bodie.
Bodie: Thought you said it was getting warmer.
Poot: The world goin' one way, people another yo'.

Odpowiedz
Pretensje kieruj do Mentala i Jakuzzi.

Odpowiedz
I nikt nie powiedział ci, że tymczasowy avatar musi mieć zielone tło?

Odpowiedz
Niestety.

Odpowiedz
Nie badzmy juz takimi formalistami, bialy moze byc, to wyjatkowa sytuacja.
AdiPio, czy obejrzales juz Heat?

Odpowiedz
AdiPio, obejrzałeś Heat czy nie? to ważne. musisz odpowiedzieć na to pytanie zanim zadamy ci - i tutaj mała zamiana - 4 pytania. mała zmiana, bo doszliśmy do porozumienia z Jakuzzim, że zadajemy po dwa. on dwa i ja dwa. w sumie cztery. czy akceptujesz nasze warunki, AdiPio? czy chcesz dołączyć do grona forumowiczów i stać się częścią elity intelektualnej internetu?

Odpowiedz
Tak. Obejrzalem Heat i jestem gotowy odpowiedzieć na pytania.

Odpowiedz
1. Jakiego koloru wlosy ma Waingro?

Odpowiedz
Czarnego

Odpowiedz
Czy jestes absolutnie pewien, AdiPio?
Masz podczas chrztu szanse na jedna korekte. Wykorzystaj ja.

[Obrazek: kmovie_image_2.jpg]

Odpowiedz
Pomylka. Waingro ma wlosy takie ciemny blond.

Odpowiedz
Dobra. Pierwsze pytanie zaliczone. Mental, twoja kolej. Przypominam, ze prawo korekty zostalo juz wykorzystane, takze odpowiadaj ostroznie i z namyslem AdiPio.

Odpowiedz
ok, AdiPio, skup się.

2. czy według ciebie bieganie w nocy z pistoletem po lotnisku - tak jak to zrobili na końcu filmu bohaterowie - jest bezpieczne czy nie? swoją odpowiedź uzasadnij w kilku słowach. pamiętaj: zastanów się zanim odpowiesz.

Odpowiedz
Moim zdaniem bieganie z pistoletami na lotnisku w nocy nie jest bezpieczne,gdyz pistolet moze wypalic i kogos nawet zabic.

Odpowiedz
wiem, że wykorzystałeś już możliwość korekty odpowiedzi, ale powiedz mi, co sadzisz o samolotach? czy pistolet Ala Pacino mógł trafić w zbiornik paliwa w samolocie i doprowadzić do katastrofy i śmierci kilkuset osób na pokładzie? to nie jest korekta, ale możliwość wzbogacenia odpowiedzi.

Odpowiedz
No to mogloby sie zdarzyc, ale przy tragicznym zrzadzeniu losu, i jak powiedzialem, przy wystrzeleniu pistoletu.

Odpowiedz
AdiPio... poprawna odpowiedź!
pytanie numer 3 zada Jakuzzi.
skup się, bo z tego, co wiem, może być trudniejsze niż dwa poprzednie.

Odpowiedz
AdiPrio, uwaga:
Z ktorym z bohaterow Heat moglbys sie zaprzyjaznic, a z ktorym na pewno nie moglbys sie zaprzyjaznic?
Odpowiedz uzasadnij.

Odpowiedz

Digg   Delicious   Reddit   Facebook   Twitter   StumbleUpon  

Użytkownicy przeglądający ten wątek:
1 gości