• 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

AdiPio - Chrzest - Faza III
Wnosze o cofniecie czlonkostwa za herezje. Za dlugi...
Postępować należy tak, aby niczego nie robić, a wtedy panować będzie ład.
--
Laozi

Odpowiedz
mnie się podoba odpowiedź AdiPio. bardzo rzeczowa. poza tym decyzje Komisji są nieodwracalne. jedno "ale": Gorączka trwa 164 minuty (PAL), a nie 171. no chyba że AdiPio oglądał wersje directors cut, o której nie mam bladego pojęcia.

Odpowiedz
Uuu...
Postępować należy tak, aby niczego nie robić, a wtedy panować będzie ład.
--
Laozi

Odpowiedz
Hitch, przeciez na poczatku napisalem, ze sa rozne gusta. To ze dla ciebie "Goraczka" nie byla dluga, nie oznacza, ze dla mnie nie musi byc dluga. Mental, nie wiem, tak bylo napisane przy sciaganiu ze trwa 171 min. Ja nie liczylem bo bylem zajety ogladaniem.

Odpowiedz
otóż to! są gusta i guściki. jeden lubi filmy długometrażowe, a inny krótkometrażowe.

Odpowiedz
Tak czy inaczej dosyc dziwne jest, ze nie widac, aby decyzja o przyjeciu AdiPio w poczet Forumowiczow wywarla na AdiPio jakiekolwiek wrazenie. AdiPio, nie cieszysz sie ze swiezo uzyskanego czlonkostwa? Kawal drogi przeszedles, zeby dojsc, gdzie doszedles. Na forum pisuje obecnie tylko kilku niepelnoletnich uzytkownikow - wiekszosc niepelnoletnich kandydatow nie przeszla chrztu. Tym bardziej powinno cie to cieszyc i wrecz duma napawac.

Odpowiedz
Ja nie lubie sie chwalic. Choc byla chwila niepewnosci, to jednak bardzo sie ciesze, ze zostalem przyjety w grono forumowiczow.

Cytat:jeden lubi filmy długometrażowe, a inny krótkometrażowe.

ja nie lubie filmow krotkometrazowych,bo sa... za krotkie :D

Ale jesli film ma trwac 2,5 godziny lub wiecej, to przynajmniej musi byc utrzymany w konwencji takiej, zeby widz poczul, ze te 2,5 godziny minelo jakby w 30 minut.

Odpowiedz
Ja zapytam tylko: who watches the Watchmen? Gdzie jest chrzest Mentala? Byłem na tym forum fizycznie osobiście przed nim i ów chrzest nie miał miejsca. Wydaje mi się, że sprawą powinien się zając wydział spraw wewnętrznych forum, bo coś mi tu śmierdzi. Nie jestem pewien czy ten chrzest AdiPio powinien zostać zaakceptowany przez resztę ludzi. Ewentualnie mógłby przejść inny proces akceptacji, bo własciwie nie jego wina, że tu takie machlojki, kolesiostwo i nepotyzm mają miejsce. Zresztą test Jakuzziego też powinien zostać ujawniony. Powinien być jakiś przykład.

Namieszaliście, panowie... Wy tu macie niezły burdel, siostrzyczki.
#ChristopherLOLan #ChristopherTrollan

Odpowiedz
Crov, bez urazy, ale pierdzielisz bez ladu i skladu. ;)
Kazdy, kto chociaz raz przeczytal Regulamin doskonale wie, ze czlonkowie KMF-u nie musza przechodzic chrztu i z automatu staja sie pelnoprawnymi uzytkownikami Forum.

Odpowiedz
No dobrze, ale co z tym Mentalem? Mozesz zostac posadzony o korupcję.

Odpowiedz
Mental byl czlonkiem KMF.

§ 11 ust. 3 Regulaminu:
Uzyskanie statusu pelnoprawnego uzytkownika forum wskutek wstapienia do KMF nie wygasa z chwila odejscia z KMF.

Nastepnym razem przypomnij sobie tresc Regulaminu zanim wytoczysz tak powazne zarzuty. Zwracam uwage, ze twoje postepowanie kwalifikuje sie do nalozenia grzywny przez Komisje ds. Dyscypliny Forum.

Odpowiedz
Warto zaznaczyć, że Mental stał się członkiem KMFu długo po pojawieniu się na forum. Postował i zakładał tematy bez chrztu i członkostwa, więc wydział ds. wewnętrznych forum powinien się tym zainteresować.

Poza tym, proszę mnie nie straszyć, panie Jakuzzi. To już nie te czasy, jak pan pracował w służbie komisji gier słownych i zakładów karnych bezpieczeństwa - teraz mamy wolne forum, a ja jestem zwyczajnie zaniepokojonym obywatelem. Chcę po prostu, aby sprawy imigrantów były w pełni legalnie rozwiązywane. Inaczej ucierpi na tym nie kto inny jak AdiPio, a tego obaj byśmy przecież nie chcieli.

Odpowiedz
Jakuzzi napisał(a):przez Komisje ds. Dyscypliny Forum.
A kto jest tego członkiem? Jaki jest dokładny skład komisji?

Odpowiedz
Nowak, freak_outXP i military. Warto byłoby sie interesować trochę polityką, Danus.

Odpowiedz
Jestem trochę do tyłu z polityką. Jeszcze pytanie odnośnie wyborów i jej daty? Kiedy to było?

Odpowiedz
Oj Danus, Danus...

Odpowiedz
crov napisał(a):Gdzie jest chrzest Mentala?

do twojej wiadomości podaje: chrzest mentala odbył się w kuluarach, nieoficjalnie. przeszedłem weryfikacje tzw. wewnętrzną bez konieczności tworzenia osobnego topicu na forum. Szósta poprawka do Regulaminu mówi wyraźnie: W wyjątkowych okolicznościach - na przykład z powodu złego stanu zdrowia kandydata - Chrzest można przeprowadzić poza obrębem forum.

Odpowiedz
Mental napisał(a):
crov napisał(a):Gdzie jest chrzest Mentala?

do twojej wiadomości podaje: chrzest mentala odbył się w kuluarach, nieoficjalnie. przeszedłem weryfikacje tzw. wewnętrzną bez konieczności tworzenia osobnego topicu na forum. Szósta poprawka do Regulaminu mówi wyraźnie: W wyjątkowych okolicznościach - na przykład z powodu złego stanu zdrowia kandydata - Chrzest można przeprowadzić poza obrębem forum.

w Toim przypadku powołano się na zły stan zdrowia psychicznego kandydata...?

:twisted:

Odpowiedz
wujo, a Ty zraz przejdziesz chrzest netykiety! :-)

Odpowiedz
wujo444 napisał(a):w Toim przypadku powołano się na zły stan zdrowia psychicznego kandydata...?

nie. miałem problemy z łękotką w prawym kolanie - nie mogłem przejść po rozżarzonych węglach.

Odpowiedz

Digg   Delicious   Reddit   Facebook   Twitter   StumbleUpon  

Użytkownicy przeglądający ten wątek:
1 gości