• 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Aktorki i aktorzy ktorych spotkalismy osobiscie
A ja dzisiaj miałam okazję ponownie spotkać Jarka Żamojdę (wiem, że nie aktor :P) i przesympatyczny i pomocny człowiek to jest :) Polecam :)
[Obrazek: http://www.sloganizer.net/en/image,Eorath,blue,white.png]
From ghoulies and ghosties
And long-leggedy beasties
And things that go bump in the night,
Good Lord, deliver us!

Odpowiedz
Co za szczęście! Bardzo chciałbym mu osobiście powiedzieć co myślę o jego filmach.

Odpowiedz
Ale tak właściwie to do czego Ty go... polecasz? ;)
Klub OFILMIE | Podcast filmowy Radio Ofilmie

Odpowiedz
Do wywiadów na przykład :)
Good Lord, deliver us!

Odpowiedz
A ja wczoraj poznalem osobiscie tego oto bohatera Powrotu do przyszlosci :)

[Obrazek: 1983-delorean-back-to-the-future-751157.jpg]

Zab czasu troche juz go nadgryzl i kondensator strumienia nie dziala, ale przynajmniej wszystkie bajery sa na miejscu. No i poduszkorolka trzyma sie dzielnie. :)

W ogole z bliska ten samochod wyglada bardzo... nieszczegolowo, wrecz tandetnie. Na ekranie prezentuje sie zupelnie inaczej. Ale co tam, i tak jest piekny. :)

Odpowiedz
Kilka dni przyszedł do mnie do kina Szymon Majewski i spytał się, czy może się wbić na salę bez zaproszenia (na zamknięty pokaz). Niestety kierownik się zgodził :twisted:

Odpowiedz
Rozmawiałem ze Stefanem Mollerem czy jak to się tam pisze na lotnisku. Leciał sobie chłopak do Frankfurtu.
Avengers: Infinity War - 10/10  <3

Odpowiedz
Na lotnisku pisze się dużymi literami, żeby przyjezdni mogli przeczytać.

Tak, wiem, nie musiałem.
Klub OFILMIE | Podcast filmowy Radio Ofilmie

Odpowiedz
To ja tez dorzuce kilka groszy:

Sean Connery- w Amsterdamie, b. mily, dostalam autograf
Tilda Swinton- Londyn, przemila, gadalysmy kilka minut, porobilam kilka zdjec, jak znajde moj stary dysk to wrzuce :P
Diane Kruger- Londyn, taka se, cos tam mi sei podpisala na kartce i zwiala
Rupert Everett- Londyn, to samo co Tilda, super facet. Zatrzymal sie, zapytal sie skad jestem itp.
Halle Berry- Londyn, bylysmy razem w sklepie, ale ewidetnie sie kryla, wiec juz darowalam jej obowiazkowe zdjecie ze mna :)
Claire Danes- Londyn. Fanow ma gleboko w dupie, obok mnie staly moze z 2 osoby, ktore poprosily ja o autograf, nawet na nich nie spojrzala.
Jordan z Peterem Andre haha :P - Londyn. W Harrodsie sie minelismy :P
Will Smith- Londyn. Trudno powiedziec, zebym go spotkala, po prostu przy okazji premiery I, Robot dal darmowy koncert na Leicester Square, wiec sie zalapalam.
Keira Knightley- Londyn. Bylysmy razem w Hyde Parku. Myslalam, ze to ona, ale glupio mi bylo podejsc, bo cos tam porabiala ze swoim facetem, ale nastepnego dnia ich zdjecia byly w tabloidach, wiec to zdecydowanie byla ona :P
Orlando Bloom- Londyn. Akurat wychodzil z teatru gdzie gral w sztuce. To spotkanie przynioslo mi wielka satysfakcje, bo faceta nie znosze, i ostentacyjnie go olalam. Ha ha!
Charlotte Rampling- Londyn. Bylam na Q&A pokazie jej filmu Vers Le Sud. Podeszlam do niej i gadalysmy przez calkiem dlugi czas, bo sie dowiedziala, ze znam jej syna, ktory byl zareczony z moja kuzynka :)

A jesli chodzi o moja najwieksza celebrity sighting porazke, to bedzie to Cate Blanchett. 2 razy sie z nia minelam o maly wlos. Najpierw w 2005 kiedy pojechalam na plan zdjeciowy Notatek o Skandalu, tyko po to, zeby sie dowiedziec, ze krecenie sie zakonczylo dzien wczesniej ;(
Potem w 2006 byl Q&A pokaz Little Fish, tylko ze strona na ktorej znalazlam to info sie kopsnela w dacie, i poszlam po bilety dzien po premierze ;(

Odpowiedz
Zosiu przyznaj się, sama jesteś paparazzi i tylko czychasz na takie okazje :) Czekam na Tildę, więc lepiej co by się dysk znalazł :)
Don't play with fire, play with Mefisto...
http://www.imdb.com/user/ur10533416/ratings

Odpowiedz
Mefisto napisał(a):Zosiu przyznaj się, sama jesteś paparazzi i tylko czychasz na takie okazje :) Czekam na Tildę, więc lepiej co by się dysk znalazł :)

Hehe, no wlasie rzecz w tym, ze w Londynie to nie sztuka spotkac kogos znanego.
Poza Charlotte Rampling, cala reszta spotkalam przypadkowo :)

Odpowiedz
to mam pecha - ile razy bym nie był sami 'zwykli' ludzie :D

Odpowiedz
bo to trzeba w dobrych dzielniach sie krecic :P

Odpowiedz
Tak jak Zosia pisze, trzeba sie Mefi po Posh miejscowkach wozic :wink:
Shine on You Crazy Diamond

Odpowiedz
no ba ;) tak jak uwielbiam brick lane, tak nigdy tam nie zobacze zadnego aktora. za to jedno wyjscie na (new) bond street niemalze gwarantuje zakupy z jakas selebriti ;)

Odpowiedz
Bucho napisał(a):Tak jak Zosia pisze, trzeba sie Mefi po Posh miejscowkach wozic :wink:

dobra, dobra - lepiej się przyznaj, kogo spotkałeś w Liphook :P

Odpowiedz
W Liphook hmmm...no az tylu ich bylo, natomiast masa znanych aktorow wpada do sasiedniej miejscowosci, do hotelu Grayshott (kumpel tam pracuje ) spotkal i pogadal z Dench, Connerym, Rushem, oraz Ianem
McKellenem, ktory lubi smiagac, w kreszowym dresie ( jego chlopak rowniez)
Raz po raz wpadam w odwiedziny do kumpla, ale zadnego z wyzej wymienionych nie poznalem.

Z prywatnych, to oprocz tego ze poznalem, to prawie zabilem krzeslem Edyte Jungowska ( zawsze to aktorka)
Bylem na przegladzie mlodych form teatralnych, robilem ostatnie przymiarki do machanie krzeslem ( nazwa sztuki "Ukrzeslowienie" )
i sie kobieta napatoczyla... 8)
Pozniej pogadane, posmiane i bylo ok.

Oraz na dworcu glownym w Poznaniu Jana Machulskiego, dluga,podobno nawet smieszna historia, powiem tylko, ze w jej sklad wchodza:
Machulski, policjant, wiadro (doslownie) piwa, moj kumpel Mecenas,
zaginiony dlugopis, autograf i mandat, a to wszytsko po koncercie KNZ w poznanskiej Arenie :D
Shine on You Crazy Diamond

Odpowiedz
A ja dziś jechałam tramwajem z Rysiem z Klanu :D
Good Lord, deliver us!

Odpowiedz
jestes moim bogiem!

Odpowiedz
Ha! Nareszcie!