• 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Aktorki i aktorzy ktorych spotkalismy osobiscie
A ja dzisiaj widziałem Kożuchowską i Karolaka. I Grażynę Torbicką. Yeah!

Odpowiedz
Takimi aktorami to nie masz co się chwalić :P
www.filmweb.pl/user/Azgaroth_2

Odpowiedz
Teraz już wiem, ze największe zło mieszka w Ostródzie :]
http://www.filmweb.pl/user/Corn

"Pierdu-pierdu, siala-lala; Braveheart kosmos rozpierdala" - Bucho

Odpowiedz
Moi rodzice kiedyś spotkali żonę kościelnego z "Plebanii". Spotkali ją.... na 'piwach' lub 'mięsach' w Auchan :wink: [wybaczcie że nie wiem jak się nazywa i że szukać mi się nie chce].

Ja natomiast rozmawiałem z reżyserem Krzysztofem Langiem oraz podsłuchiwałem reżysera "Fenomenu" Tadeusza Paradowicza. W obu przypadkach dopiero po powrocie do domu ogarnąłem ich nazwiska :)

P.S. Kiedyś stałem w kolejce w MacDonaldzie, gdy ni stąd ni zowąd pojawił się przedemną facet wyglądający identycznie jak Matthew Perry. Reasumując, w porównaniu do was "wymiatam" :twisted:.

Odpowiedz
Mój wykładowca wygląda jak Chandler... mało tego, ma identyczny głos i sposób poruszania się, mówienia i w ogóle. Tak więc tak, uczy mnie Chandler.
http://www.filmweb.pl/user/Corn

"Pierdu-pierdu, siala-lala; Braveheart kosmos rozpierdala" - Bucho

Odpowiedz
The Scandinavian Sci-Fi, Game & Film Convention
Stockholm, 27 - 28 november 2010

ROBERT ENGLUND - Freddy Krueger
EDWARD FURLONG - John Connor, Danny Vinyard
KRISTANNA LOKEN - T-X, BloodRayne
ANDREW SACHS - ?
JOE FLANIGAN - Stargate Atlantis
"Ash nazg durbatulûk, ash nazg gimbatul, ash nazg thrakatulûk, agh burzum-ishi krimpatul"

Odpowiedz
Kiedy byłam młoda i piękna ja i moja koleżanka byłyśmy "zakochane" w aktorze Mirosławie Konarowskim (Jezioro osobliwości, Con amore, Akcja pod Arsenałem). W związku z tym po spektaklu "Czerwone nosy", moja koleżanka, która była nim bardziej zafascynowana, wręczyła mu kwiaty. On zaś po przedstawieniu zszedł do nas, tzn. na widownię i z nami pogadał. Z nami tzn. z naszą klasą, bo to była szkolna wycieczka do teatru. A propos, trochę szkoda, że go tak mało teraz w filmie...

Odpowiedz
a ja sobie pływałem jachtem po zatoce (Hel, Jastrnia itd) z kolegami i Bercikiem, z którym zresztą się później mocno złoiliśmy. to dobry kumpel ojca, strasznie sympatyczny facet.
Aktualnie rządzi: ja

Odpowiedz
wiking napisał(a):ANDREW SACHS - ?

Jak to znak zapytania! FAWLTY TOWERS !!!!

Odpowiedz
Nie wiem czy to pasi do tematu ale na FMFie Tan Dun łaził po sali w czasie swojego koncertu więc był na wyciągnięcie łapki i ogólnie fajny show robił. Na tegorocznym FMFie natomiast kręcąc się koło tłumacza również w zasięgu ręki miałem Howarda Shore a na zapleczu z jakiegoś powodu przechadzający się Shigeru Umebayashi powiedział mi dzień dobry :P

Odpowiedz
Pewnie mu się spodobałeś :razz:

Odpowiedz
Na wyciągnięcie ręki miałam Krzysztofa Kiersznowskiego, czyli niezapomnianego Nutę z Vabanku. Kupował telefon w tym samym sklepie co ja. Powiedziałam mu tylko dzień dobry, bo nie chciałam głowy zawracać człowiekowi. Jak poszperam jeszcze w pamięci to może cosik znajdę :wink:

Odpowiedz
The Scandinavian Sci-Fi, Game & Film Convention

Svenska Mässan - Göteborg, 26 - 27 februari 2011

Zapraszam
"Ash nazg durbatulûk, ash nazg gimbatul, ash nazg thrakatulûk, agh burzum-ishi krimpatul"

Odpowiedz
Czy zobaczenie kogoś na czerwonym dywanie liczy się, że się danego aktora spotkało? :smile:
/www.filmmusic.pl - me recki 
"... w TFA zbudowano las. j***** las!"
Arahan

Odpowiedz
Nie okrzyczeli mnie za wynurzenie na temat FMF, więc pewnie się liczy :) kogo widziałeś?

Odpowiedz
Przed chwilą Braci Coen, Josha Brolina i Jeffa Bridgesa.

A tak, że kogoś spotkałem, długo z nim rozmawiałem, i tym podobne, to tylko polskich aktorów, takich jak Kuba Wesołowski, Lesław Żurek, czy Katarzyna Maciąg i tam jeszcze paru.
/www.filmmusic.pl - me recki 
"... w TFA zbudowano las. j***** las!"
Arahan

Odpowiedz
KRISTANNA LOKEN
[Obrazek: dscn0553xz.th.jpg]

LOU FERRIGNO
[Obrazek: dscn0552r.th.jpg]

MICHAEL BECK
[Obrazek: dscn0608g.th.jpg]

RICHARD GIBSON
[Obrazek: dscn0620qu.th.jpg]

KIM HARTMAN
[Obrazek: dscn0624pg.th.jpg]

[Obrazek: dscn0645j.th.jpg]

Odpowiedz
o fajnie, widzę że Gibson i Kim się nieźle trzymają - to dobrze :)
Don't play with fire, play with Mefisto...
http://www.imdb.com/user/ur10533416/ratings

Odpowiedz
Spotkalem dzis Michaela Fassbendera - wpadlem na niego na markecie, wiec zwyczajowe przepraszam itp, ale skoro juz go spotkalem, to mowie, ze cholerne wrazenie zrobila na mnie jego rola w Hunger i poszlo....podjal temat, cholernie mily koles. Nabaknelismy chwile o Eden Lake/300/Basterds o roznicach podchodzenia do rol itp. To wlasnie lubie w Londynie, zwlaszcza w okolicach London Fields tj. co chwile wpadniesz na kogos znanego, ale nikt tam wielce nie gwiazdorzy, usiadze na trawce, opierdzieli polskiego zapiekanego pieroga i zapije pintem lagera - ogolnie pozytywne wrazenia <ok>
Shine on You Crazy Diamond

Odpowiedz
Jak spotkasz Jeta Li, zwiąż go i wsadź do piwnicy. Potem czekaj na mój przyjazd :)
Postępować należy tak, aby niczego nie robić, a wtedy panować będzie ład.
--
Laozi

Odpowiedz

Digg   Delicious   Reddit   Facebook   Twitter   StumbleUpon