Ankieta: Jak oceniasz "Alien: Covenant"?
10/10
9/10
8/10
7/10
6/10
5/10
4/10
3/10
2/10
1/10
[Wyniki ankiety]

Uwaga: To jest publiczna ankieta, więc każdy może zobaczyć na co zagłosowano.

Alien: Covenant (2017) reż. Ridley Scott
Scenariusz się pisze, wszystkich świerzbi żeby jeszcze bardziej zepsuć Obcego.

Cytat:Prometheus actress Noomi Rapace was recently asked about the status of the potential Prometheus sequel in a recent interview with The Playlist for her upcoming film Dead Man Down.

“They’re working on the script. I met Ridley in London a couple of weeks ago. I would love to work with him again and I know that he would like to do another one. It’s just like we need to find the right story. I hope we will.”

She continued: “And it’s interesting because people, most people I’ve talked to who see the movie, see things that are quite different. Some people who see the movie many times and discover new things. There are all these religious aspects and there are very interesting conversations and for me, if we do a second one, there are a lot of things to explore in there and to continue. I would love to do it.”

Last December Noomi also talked briefly to the press about the upcoming sequel to Prometheus at the British Independent Film Awards.

“Who doesn’t wanna go to Paradise? [Laughs] I would love to. But I think it’s a lot of questions that Elizabeth Shaw wanna ask, answers she wanna find. There’s a lot of things for us to explore there. I have my own dreams and my own kind of things I want to kind of go into and look into but that’s something that Ridley and the script writer will come deliver to me and then we probably will go in another journey.”

Tymczasem do sieci wyciekło już zakończenie sequela:

Cytat:final scene of 'Paradise' (2015)

General Max Schaefer of the Special Forces Space Marines stands bloodied, fatigues torn to shreds revealing his muscular physique, atop the gigantic Gigeresque construction complex on the engineers crumbling homeworld. His entire team wiped out by rapidly multiplying xenomorphs over the past 2 hours, and just seconds ago the recently discovered Dr Elizabeth Shaw violently killed by ‘The Creator’ - The last engineer. Her screams of “Whhhhy!” lost in the thundering lightening storms above.

"He is here" Davids head calmly remarks from the top of Schaefers backpack....

"Whuair?!" shouts Schaefer, his grip tightening on his machete

“behind you” David responds

Schaefer turns and sees the towering 12 foot engineer approaching purposefully...

Schaefer quickly takes off his backpack and prepares for combat, as Davids head watches intrigued.

"Cman! Cman! Lets doo diss!" screams Schaefer.

The Creator withdraws his sacrificial sword as the explosion of another volcanic eruption sounds in the distance over the screams of the multitude of xenomorphs now ascending the base of the complex hundreds of feet below…

The blades strike….

“Nyahggah!” Schaefer grunts out, his aged but still powerful body reeling from the force of the first blow.

“What dee f**k are yoo!?”

:)

Odpowiedz
Kurde, czy naprawdę Scott chce brnąć w to dalej? Nie wziął sobie do serca głosy ze wszystkich stron świata, ze nakręcił ładnie opakowane gówno:)
Z drugiej strony scenariusza nie tyka Lindelof...
Terminator | Aliens | Terminator 2: Judgment Day | True Lies | Titanic | Avatar
Directed by James "THE KING" Cameron

Odpowiedz
Jeszcze druga część wyciekniętej końcówki - zabiła mnie.

Cytat:Schaefer wearily climbs up as the drop ship veers off high above and once inside exhaustedly presses the detonator. The entire building now overrun by aliens, and everything in the area goes up in a huge nuclear explosion….BOOM!

Now inside the ship he enters the cockpit and sees Helen, the 25 year old raven haired pilot - the last surviving crewmember of the rescue ship Prometheus II (along with him)

"Welcome aboard General"

“Thanks, for a moment theair I was starting to worree”

“I had to wait until there was an opening in the storm.” She hesitates... "Did you find Shaw?”

“Shes dead….They all dead…its all bullshit…all of it…”

Silence for a few seconds…

“You know I never did leurn yor last name” Schaefer says…

"Ripley" she smiles

The drop ship heads up to the Prometheus II in obit of the dead world

Odpowiedz
Cytat:“Nyahggah!” Schaefer grunts out
N-word? ;)

Całość zabawna i bez sensu, czyli poziom zostanie utrzymany...

Odpowiedz
Nie n-word, raczej Arnold-word.:)

Aagngnagnagnagaaaaaggngng.

Odpowiedz
Cóż za subtelne nawiązanie do uniwersum "Predatora" szykuje sequel "Prometeusza".
Postępować należy tak, aby niczego nie robić, a wtedy panować będzie ład.
--
Laozi

Odpowiedz
Wy naprawdę nie widzicie żartu?

Odpowiedz

Zastanawiam się dlaczego niektórzy tu piszą tak jakby Military serio wrzucił cokolwiek mającego związek ze scenariuszem sequela Prometeusza...

EDIT: no właśnie.
Aktualne filmowe ścierwo roku 2017 - Transformers: The Last Knight.
Aktualny film roku 2017 - Sztuka kochania.
Aktualne rozczarowanie roku 2017 - Logan

Odpowiedz
Cytat:Wy naprawdę nie widzicie żartu?

Może gdyby był śmieszny...:P
Postępować należy tak, aby niczego nie robić, a wtedy panować będzie ład.
--
Laozi

Odpowiedz
Yeah, czekam na ten film. Nie żartuje, naprawdę jestem ciekaw, w co ostatecznie zabrnie Scott. Pewnie wyjdzie gówno pokroju pierwszej części (o ile NAPRAWDĘ wyjdzie), ale co mi tam, może nawet do kina się przejdę :)

Odpowiedz
Jest już oficjalna data premiery, 4 marca 2016 roku, reżyserem znowu Scott, scenarzystą pan od Green Lantern. Mefisto pewnie już teraz ma namiocik, a za dwa lata rozstawi go przed kinem :)

Odpowiedz
Eh... Z 54545454842 scenarzystów pracujących w Hollywood, musieli wybrać do poprawek gościa, który pisał Green Lanterna.

Serio, to ja już wolałem Lindelofa.
zombie001, proud to be a member of Forum KMF Film.org.pl since Jul 2013.
"MAD MAX: FURY ROAD" - MotY 2015
"ZOOTOPIA" - MotY 2016

Odpowiedz
Ja raczej widzę zły fan-fic a nie żart.

OK teraz zauważyłem drugi fragment. Nieśmieszny, ale żart.
http://weglowy.blogspot.com/Trzeci rok z rzędu?
http://www.facebook.com/WeglowySzowinista - lajkować, lajkować.

Odpowiedz
O czym wy mówicie? Jaki fanfic? Jaki drugi fragment?

Odpowiedz
(25-03-2014, 10:09)Szaman napisał(a): Mefisto pewnie już teraz ma namiocik, a za dwa lata rozstawi go przed kinem :)

Ja to pierdolę panie, ten film ma u mnie na starcie 1/10 i choćby przypadkiem wyszło arcydzieło (ha!ha!ha!), to nawet trailera nie obejrzę, bo szkoda po prostu czasu.
Don't play with fire, play with Mefisto...
http://www.imdb.com/user/ur10533416/ratings

Odpowiedz
A jak wyjdzie dobry film, to co, przyznasz się do błędu i ruszysz na kolanach do najbliższego kościoła, żeby leżeć krzyżem przez miesiąc, co nie? Już widzę jak na tym forum ktokolwiek przyznaje sie do błędnej oceny. No chyba się jeszcze taki cud nie zdarzył.

Odpowiedz
Jak zwykle oderwany od rzeczywistości. Tzn może Mefisto się nie przyznaje, nie wiem, ale co do reszty...

Dredda skreślało przed premierą conajmniej pół tego forum i teraz mu większość z tych ludzi bije pokłony.

Sam akurat Dredda nie skreśliłem, ale skreśliłem pierwsze G.I.Joe po zwiastunach i nie poszedłem do kina, a teraz bardzo lubię do tego wracać.

Aktualne filmowe ścierwo roku 2017 - Transformers: The Last Knight.
Aktualny film roku 2017 - Sztuka kochania.
Aktualne rozczarowanie roku 2017 - Logan

Odpowiedz
paj napisał(a):Już widzę jak na tym forum ktokolwiek przyznaje sie do błędnej oceny. No chyba się jeszcze taki cud nie zdarzył.

Ja się przyznałem do błędnej oceny "Miami Vice" Manna.

Odpowiedz
wow, paj 2 miechy czekał żeby się do czegoś przypierdolić

(12-05-2014, 14:40)paj napisał(a): A jak wyjdzie dobry film, to co, przyznasz się do błędu i ruszysz na kolanach do najbliższego kościoła, żeby leżeć krzyżem przez miesiąc, co nie?

Żeby wyszedł dobry film musi być spełniony jeden warunek: jedynka powinna być co najmniej przyzwoita. A nie jest.

Cytat:Już widzę jak na tym forum ktokolwiek przyznaje sie do błędnej oceny. No chyba się jeszcze taki cud nie zdarzył.

To stwierdzenie to taki żal, że nawet szkoda komentować. Ale żeby Ci to wyszło bokiem, to tak zmieniałem, nawet tu na forum, zdanie o filmach i jakoś wstydu nie było, żeby to stwierdzić. So, why don't u go outside and play hide and go fuck yourself.
Don't play with fire, play with Mefisto...
http://www.imdb.com/user/ur10533416/ratings

Odpowiedz
Myślałem Mefisto, że postanowiłeś do końca wszechświata omijać wszystko co jest związane z Prometeuszem (filmem)?
/www.filmmusic.pl - me recki 
"... w TFA zbudowano las. j***** las!"
Arahan

Odpowiedz

Digg   Delicious   Reddit   Facebook   Twitter   StumbleUpon