All the Money in the World (2017)
Widziałem pierwszy odcinek, który już był lepszy od filmu, nadrobię kiedyś całość, tylko dalej nie wierzę że coś ciekawego tam może dalej być.

Tak, wiem - przesadzam Oczko

Odpowiedz
No to ma znacznie lepiej rozłożone akcenty i historię - chociażby jeden odcinek wypełniony pościgiem itp. Co dziwne, tak krótka i prosta historia zyskuje dopiero przy rozciągnięciu jej i zwróceniu uwagi na prawie każdy jej aspekt.
- I don't advise a haircut, man. All hairdressers are in the employment of the government. Hairs are your aerials. They pick up signals from the cosmos, and transmit them directly into the brain. This is the reason bald-headed men are uptight.
- What absolute twaddle.  

Odpowiedz
(20-06-2018, 20:14)simek napisał(a): Widziałem pierwszy odcinek, który już był lepszy od filmu, nadrobię kiedyś całość, tylko dalej nie wierzę że coś ciekawego tam może dalej być.

Zamiast czekać - sięgnij po drugi odcinek i ciesz sie Brendanem Fraserem. Uśmiech "Trust" jest świetne. A od filmu się odbiłem.
#ChristopherLOLan #ChristopherTrollan

Odpowiedz
(20-06-2018, 20:14)simek napisał(a): Widziałem pierwszy odcinek, który już był lepszy od filmu, nadrobię kiedyś całość, tylko dalej nie wierzę że coś ciekawego tam może dalej być.

Miałem identyczne podejście i chwała niebiosom, że mimo to spróbowałem oglądać dalej bo to serial wielki. Nawet jak nie trafi do ciebie sama historia (rozbudowana o zupełnie nowe i świetne postacie, bardziej dramatyczny, dojrzalsza i zwyczajnie lepsza) to dla wspaniałej realizacji, świetnej muzyki i bardzo dobrych występów aktorskich naprawdę warto obejrzeć.
Prawdopodobnie gdybym obejrzał film po serialu to ocena byłaby jeszcze niższa, jedyne co bym zamienił to Plummera wziął do serialu. To nie dlatego ,że Sutherland jest zły, jest wręcz przeciwnie, ale jakoś znacznie bardziej do roli Sknerusa pasuje mi właśnie Plummer. A sama postać seniora rodu Getty jest napisana nieporównywalnie lepiej więc aż szkoda, że Plummer wylądował u Scotta Smutny

Odpowiedz
Sutherland jest rewelacyjny, nie wiem czy Plummer tak dobrze sprzedałby ten szalony urok zimnego buca, jakim jest Getty w serialu.
#ChristopherLOLan #ChristopherTrollan

Odpowiedz

Digg   Delicious   Reddit   Facebook   Twitter   StumbleUpon  

Użytkownicy przeglądający ten wątek:
1 gości