• 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Ankieta
Mój znajomy prowadzi badania do swej pracy magisterskiej o e-usługach z zakresu kultury (kupowanie e-książek i audiobookow czy też muzyki i gier w postaci cyfrowej) i prosił mnie o spamowanie jego ankietą gdzie się da. Nie jest ona związana bezpośrednio z filmami (chociaż jest coś o VoD) ale z tego co czytałem niektórym użytkownikom zdarzyło się kupić audiobooka lub np. grę z serwisu Steam.

http://www.ankietka.pl/ankieta/105179/e-uslugi-w-zakresie-kultury.html

Z pewnością gdy już się obroni z uśmiechem będzie serwował Wam frytki i colę w McDonaldzie.

Odpowiedz
To powinniśmy jakieś kupony zniżkowe dostać za tą ankietę.
- Are you an idiot?
- No, sir, I'm a dreamer.

Odpowiedz
Jeśli kolega liczy, że ktoś szczerze wypełni ankietę, w której pojawiają się pytania o czyny w naszym kraju nielegalne to jest naiwny.
Ciekaw jestem co na to powie promotor, bo te badania będą z rzeczywistością będą miały nie wiele wspólnego.

Odpowiedz
Ankieta jest anonimowa, więc nie widzę tutaj problemu. I gdybym miał ją wypełnić, to nie wiem czemu miałbym opowiadać niezgodnie z rzeczywistościąUśmiech

Odpowiedz
(24-01-2013, 17:01)tchopz napisał(a): Jeśli kolega liczy, że ktoś szczerze wypełni ankietę, w której pojawiają się pytania o czyny w naszym kraju nielegalne to jest naiwny.

Taa, bo na tym forum nikt nigdy się takimi rzeczami nie chwalił.
- Are you an idiot?
- No, sir, I'm a dreamer.

Odpowiedz
Macie rację, ale to jest TO FORUM.
Daję sobie coś uciąć, że tylko ankiety z tego forum będą szczere.

No i pytanie czy promotor tego kolegi czyta forum kmf...

Odpowiedz
Jeśli chodzi o to jak to sobie ułożył z promotorem to nie mam pojęcia - nie mój cyrk, nie mojej małpy. Jeśli zaś chodzi o rzetelność odpowiedzi o "obieg nieformalny" i o to, że jedynie użytkownicy tego forum odpowiedzą szczerze to nie pozostaje mi nic innego jak tylko uśmiechnąć się z politowaniem.

Odpowiedz

Digg   Delicious   Reddit   Facebook   Twitter   StumbleUpon  

Użytkownicy przeglądający ten wątek:
1 gości