Aquaman (2018)
Bzdury wypisujesz. Wczoraj pojawiła się kolejna informacja obsadowa związana z Batmanem (Armie Hammer), który byłby piątą obsadzoną postacią w filmie. Flash ma tylko dwójkę, głównego bohatera i jego dziołchę.

Cytat:"Flash" natomiast za czasów Famuyiwy miał

Kluczowym słowem w tym zdaniu, jest "MIAŁ". Już nie ma. Batman dalej ma, za to nie ma żadnych problemów, np. z ciągle uciekającymi reżyserami.

Cytat:Nie ma nad czym się zastanawiać, bo nie wiadomo czemu przesunęli premierę Aquamana..

Niczego nie przesunęli!! Staram ci się to wyjaśnić od miesięcy, jak widzę bez skutku. Aquaman NIE MIAŁ DATY PREMIERY, a to co podałeś w wątku ogólnym o DCEU, to domysły fanów i portali internetowych.

Odpowiedz
Cyberman napisał(a):flash i cyborg dostali juz swoje loga, te filmy beda.

Bo mają loga (a te nie mogą się przecież zmarnować). Yeah, sure. Tzn we Flasha wierzę, w Cyborga nie - na razie WSZYSTKO co się wiąże z tą postacią krzyczy: Jestem z dupy, to widać, jestem z dupy to słychać, jestem z dupy, to widać, słychać i czuć

Cytat:Zakończmy temat o tym "pięćsetnym Batmanie", najnudniejszym i najmniej interesującym projekcie komiksowym następnej dekady.

I jedynym filmie DCEU na jaki czekam. Nie, nie zakańczamy :)
Nie interesuje mnie kino ogólnie, a jedynie filmy o tym, co mnie interesuje.

Odpowiedz
Patrick Wilson has been set by Warner Bros and director James Wan to co-star in Aquaman. Jason Momoa plays the title character, and Wilson will play the fish whisperer’s supervillain half brother ORM, also known as Ocean Master, will be release on October 5, 2018.

To już druga - po głosie prezydenta w BvS - rola aktora w DCEU, a trzecia - licząc Nite Owla - w adaptacji komiksu DC.

Odpowiedz
Conjuring 2 przypomniało mi jak bardzo brakuje mi Wilsona, skoro gra brata Aquamana to pewnie nie zginie i jest szansa na więcej występów. Tak czy siak kolejny dobry wybór obsadowy w wykonaniu DC, pewnie skończy po stronie tych lepszych ról w swoim uniwersum.

Odpowiedz
Biorąc też pod uwagę, że postać, którą gra, jest przyrodnim bratem Momoy ze wspólnej matki - nie mogę doczekać się aż zobaczę ojca Aquamana :).

Odpowiedz
Co do Wilsona.....super nowina, zwłaszcza, że Wan sam potwierdzał obecność Black Manty więc Orm najpewniej z początku będzie jeszcze pokojowo nastawiony, pewnie ujrzymy coś podobnego do Lokiego w 1 "Thorze".

Nudnym "Batmanie"? Przypominam, że jeszcze żaden, ale to ŻADEN film nie wycisnął nawet 60% potencjału tej historii i nie wykorzystał nawet połowy dostępnych postaci, organizacji i miejsc, więc jeśli to jest najnudniejszy projekt dekady.....:D

Odpowiedz
http://www.batcave.com.pl/2017/01/nowe-zdjecia-z-wonder-woman-will-beall-zapewnia-ze-aquaman-i-justice-league-beda-zabawne/#more-21195

Trochę o Aquamanie. Ilość podkreśleń tego, że JL i Aquaman będą zabawnymi filmami - nie tak ponure jak BvS, tylko przeciwnie, będą zabawne, no wiecie, będą śmieszne, będzie humoru, będziecie się dobrze bawić! Fun!! Rozumiecie? ZA-BAW-NE! - wręcz przekomiczna. :P

Zack "Geniusz" Snyder! XD

Odpowiedz
Wiem, że to irytyjące, ale jak poczytasz recenzje zagraniczne czy opinie totalnych zjadaczy popcornu to zobaczysz, że podstawowym zarzutem nie sa kretynyzmi vel Goyer a właśnie TON FILMU. Dlatego kampanie reklamowe polegaja na obiecywaniu zmiany tonu, zobaczymy jak bedzie przy filmie. Chyba tylko Affleck nie obiecał jeszcze zabawnego Batmana co byłoby generalnie głupie

Odpowiedz
(12-01-2017, 21:43)Juby napisał(a): Ilość podkreśleń tego, że JL i Aquaman będą zabawnymi filmami - nie tak ponure jak BvS, tylko przeciwnie...

Czyli nie ma liczyć na coś dobrego. Obrali ton odróżniajacy od konkurencji a teraz zrobią coś podobnego...
welcome to prime time bitch!

Kenner, just in case we get killed, I wanted to tell you, you have the biggest dick I've ever seen on a man.

Odpowiedz
@Kuba

To właśnie problem włodarzy WB i producentów DCEU. Ton =/= ilość humoru. BvS krytykowano za brak "funu"! Nie za brak humoru/gagów, a ogólnie za brak funu z seansu, bo przez 2 godziny tam praktycznie nic się nie dzieje. Smutni ludzie, o smutnych twarzach (Bruce, Lois, Clark) prowadzą swoje śledztwa. Jedyny fun to oglądanie jak Batman przez 5 minut okłada zbirów w magazynie. 5 minut na ponad 3 godziny!

Odpowiedz
A co to jest "brak funu z seansu"? Jednym bardziej może się podobać ten powolny, poważny ton pierwszej części filmu niż oczojebny, CGI-przesadzony finał.

(13-01-2017, 00:32)Juby napisał(a): Jedyny fun to oglądanie jak Batman przez 5 minut okłada zbirów w magazynie. 5 minut na ponad 3 godziny!

Ale bzdury wypisujesz. Wcześniej miałeś akcję w dokach, pojedynek z Supem, sen. Dalej masz cały przesadzony finał więc nie pisz o 5 minutach na 3 godziny. Bo to tylko twoje zdanie.

Kenner, just in case we get killed, I wanted to tell you, you have the biggest dick I've ever seen on a man.

Odpowiedz
Sen i akcja z batmobilem to nie fun tylko słabe i nudne sceny akcji. Ta pierwsza w dodatku bez sensu.

Batman w magazynie to jedyna naprawdę dobra scena akcji w całym tym filmie. I o to właśnie chodzi - brakuje dobrych, robiących wrażenie scen. FIlm się snuje, smęci i przynudza przez bite dwie (albo 2,5 zależnie od wersji) godziny, po czym serwuje równie nudną CGI-rozwałkę z jednym przebłyskiem.

Odpowiedz
Środek filmu jest problemem. Pierwsza, "smętna" godzina to według mnie najlepsza część filmu, a ostatnia godzina to już czysta akcja (film trwa niemal dokładnie 3 godziny i dokładnie w drugiej rozpoczyna się tytułowa walka). Środek powinien zatem rozkręcić całość i sprawić, że będzie to płynne przejście. Środek niestety jest nudny i w dużej części do wywalenia (Knightmare.. ugh). No i ma najgorszy moment w filmie - Superman leci do Gotham, mówi coś tam, że go przekona albo będzie musiał zabić (głupie, ale pozwala nakręcić się na ich pojedynek) i... Diana w hotelu odczytuje maila od Bruce'a. Ten film to taki bałagan. Jest to chyba jedyny film, którego zrobiłbym chętnie fan-edit :).

Odpowiedz
Akcja z Batmobilem była koszmarna....o matko.

Odpowiedz
(13-01-2017, 01:46)shamar napisał(a): A co to jest "brak funu z seansu"? Jednym bardziej może się podobać ten powolny, poważny ton pierwszej części filmu niż oczojebny, CGI-przesadzony finał.

Brak funu podczas seansu, oznacza brak funu podczas seansu. Co mam ci jeszcze tłumaczyć?

(13-01-2017, 01:46)shamar napisał(a):
(13-01-2017, 00:32)Juby napisał(a): Jedyny fun to oglądanie jak Batman przez 5 minut okłada zbirów w magazynie. 5 minut na ponad 3 godziny!

Ale bzdury wypisujesz. Wcześniej miałeś akcję w dokach, pojedynek z Supem, sen. Dalej masz cały przesadzony finał więc nie pisz o 5 minutach na 3 godziny. Bo to tylko twoje zdanie.

Ale piszę o "funie" z oglądania. Co mnie obchodzą wymieniane przez ciebie sceny akcji, skoro były żenujące i nudne, wcale się na nich dobrze nie bawiłem? :P

(13-01-2017, 05:13)Gieferg napisał(a): Sen i akcja z batmobilem to nie fun tylko słabe i nudne sceny akcji. Ta pierwsza w dodatku bez sensu.

Prawie w pełni się zgadzam. Jedyne co bym zmienił to to, że obie są bez sensu.

(13-01-2017, 05:13)Gieferg napisał(a): Batman w magazynie to jedyna naprawdę dobra scena akcji w całym tym filmie. I o to właśnie chodzi - brakuje dobrych, robiących wrażenie scen. FIlm się snuje, smęci i przynudza przez bite dwie (albo 2,5 zależnie od wersji) godziny, po czym serwuje równie nudną CGI-rozwałkę z jednym przebłyskiem.

To.

Aquaman może być wypełniony po brzegi gagami jak Avengers, ale to nic nie zmieni jeśli film będzie nieciekawy, postacie niesympatyczne/nie będzie chciało im się kibicować, a sceny akcji będą albo nudne, albo będą półgodzinną nawalanką z CGI-stworem.

Porównajcie sobie finały MoS i BvS. Oba to starcia herosów i villainów na wielką skalę w wielkich miastach, z ogromem CGI. Z tym, że ten pierwszy to mający charakter, dobrze zainscenizowany, doskonale obrazujący zdolności obu postaci, ich starania, ich motywacje, pojedynek dwóch głównych postaci tego dramatu ze znakomitą muzyką w tle. Jest emocjonujący i świetnie bawiłem się oglądając go co najmniej 5 razy. Tymczasem finał BvS to starcie trzech CGI-kukiełek z CGI-trollem z LOTRa, gdzie dwie postaci dopiero co wprowadzono do filmu, mamy masę nielogiczności, ogrom nieczytelnego CGI i zaledwie minutkę emocji związaną ze śmiercią Supermana. Ponownie postaram się zobrazować moje odczucia w skali BatCave:
Finał MoS - 5,5 nietoperka
Finał BvS - 1 nietoperek

Mam nadzieję, że producenci nie zabiją Aquamana niepotrzebnym humorem, bo póki co, projekt ma ciekawego superbohatera jakiego w kinie jeszcze nie było, oraz najlepszego reżysera ze wszystkich dotychczasowych filmów DCEU, które ruszyły z produkcją (Afflecka jeszcze nie liczę).

Odpowiedz
W tym wszystkim najciekawsze jest to, że kiedy Wan mówił o tonie mówił, że owszem będzie fun i frajda, ale wiele razy mówił o nieco mroczniejszym tonie chociażby w przedstawianiu samego Aquamana.

Odpowiedz
(13-01-2017, 05:13)Gieferg napisał(a): Sen i akcja z batmobilem to nie fun tylko słabe i nudne sceny akcji.

Na tym polegają wasze problemy, że te sceny wam się nie podobały i film was nudził.

Ja mam na przykład podobnie kiedy oglądam coś od Marvela. Idzie usnąć z nudów choć na ekranie lata, wybucha wszystko i wszyscy ;)

Odpowiedz
Cytat:Na tym polegają wasze problemy, że te sceny wam się nie podobały i film was nudził.

Na tym polegają problemy wszystkich z wszystkimi filmami.

Odpowiedz
(13-01-2017, 20:52)shamar napisał(a): Na tym polegają wasze problemy, że te sceny wam się nie podobały i film was nudził.

Nie tylko nam, ale i 73-74% recenzentów. ;)

Odpowiedz
Wan wrzucił fotkę z prób. Podobno w przyszły miesiącu wchodzą na plan:
[Obrazek: C2-aGLmVIAEwpmf.jpg:large]

Premiera w październiku 2018... czyli znowu nakręcą to w pół roku, a potem będzie ponad rok czekać na premierę! To jak widać nie tylko tempo Snydera, ale i całego DCEU.

Odpowiedz

Digg   Delicious   Reddit   Facebook   Twitter   StumbleUpon  

Użytkownicy przeglądający ten wątek:
1 gości