Arrowverse (uniwersum DC od The CW)
Można też dodać do tytułu Supergirl.

Odpowiedz
Supergirl to inna stacja i inny świat. Czyli podobna sytuacja co z "Gotham".
For my ally is the Force, and a powerful ally it is.

Odpowiedz
Naprawdę? Byłem przekonany, że to samo. No i dobrze. Już crossovery ze światem Arrowa męczą mnie we Flashu :).

Odpowiedz
Podobno The CW chciało by "Supergirl" należało do tego samego uniwersum, ale CBS się koniec końców nie zgodziło. I dobrze, bo ten serial zapowiada się... nieciekawie ;)

Odpowiedz

Wygląda kiczowato, ale jak zachowa poziom Flasha, to powinno być dobrze. Zwłaszcza że będzie to 13 odcinków na sezon, więc jest szansa że obejdzie się bez większych zapychaczy, a i większość postaci nie wymaga już wprowadzającej ekspozycji.

Odpowiedz
Trailer Supergirl wygląda jak parodia Man of Steel, to wygląda jak podróbka Avengers od Asylum. Czy ktokolwiek z DC wie co robi, czy wszyscy rzucają się po ścianach jak terriery z ADHD?
Im częściej na mnie kamieniem rzucicie,
sami złożycie stos - - stanę na szczycie.

Grastroskopia - Bortal dobrze wpływa na trawienie gier

Odpowiedz
+ jeszcze filmik z planu

You betrayed me! You're not good. You, you're just a chicken. Chip-chip-chip-chip-cheep-cheep. - Johnny

Odpowiedz
To CBS tworzy ten serial nie DC :P
Fakt, że DC użycza im licencji, to już osobna kwestia.

I ja tam się ciesze, że powstaje serial o Supergirl. Teraz mamy dużo większą szanse, że ta postać nigdy nie pojawi się w filmowym uniwersum. Chwalmy pana :)
zombie001, proud to be a member of Forum KMF Film.org.pl since Jul 2013.
"MAD MAX: FURY ROAD" - MotY 2015
"SŁUŻĄCA" - MotY 2016
"GHOST STORY" - MotY 2017 

Odpowiedz
Odcinek 22 Flasha to jest nadal parada banalu i odwala sie niezly cyrk, ale dobrze ze jest troche Reverse Flasha i pojawiaja sie wczesniejsi meta ludzie :) Tak czy siak, jakos ciezko porzucic mi ten serial, latwiej bylo mi z Gotham, do ktorego nie mam ochoty wracac.

Odpowiedz
Straszny był ten odcinek. Po co Flashowi był Captain Cold? Po "Flashowi" Arrow? Nie wiadomo.

Odpowiedz
Nikt nic nie pisze o świetnym finale Flasha? To nie był świetny finał. To był rewelacyjny finał! ;)
Ostatnio obejrzane:
Alien - 10/10
Zanim się pojawiłeś - 8/10
Fast and Furious 8 - 6/10
Manchester by the sea - 9/10
Przełęcz ocalałych - 9/10
Logan - 10/10
Mission Impossible 3 - 8/10
Transformers - 9/10
Mission Impossible 2 - 8/10

Odpowiedz
Jak dla mnie strasznie słaby, już finał "Arrow" lepiej wypadł. I jeszcze ten niepotrzebny, irytujący cliffhanger.

Przez ponad połowę odcinka, Barry ma zagwozdkę nad tym czy zmienić linię czasu czy nie, mimo iż wiemy że to zrobi
Na plus Wells
No i standardowo, podróże w czasie, nie mają w tym serialu najmniejszego sensu...

Odpowiedz
Cliffhanger musiał być, w końcu to pierwszy sezon i muszą jakoś ludzi przyciągnąć. Ja jestem bardzo pozytywnie zaskoczony finałem Flasha, mimo wielu standardowych już dla tego serialu bzdurek oglądało się to bardzo przyjemnie. Bardzo fajna emocjonalna scena

Powtórzę się ale Tom Cavanagh jest rewelacyjny, zdecydowanie najlepsza postać całej serii.

Ciekawe w którą stronę teraz pójdą, może
Hey, give me another cookie

Odpowiedz
Widzę, że nikt nie odniósł się jeszcze do zakończenia 3 sezonu Arrow. Muszę powiedzieć, że o ile pierwszy i drugi sezon trzymają jeszcze klasę, tak trzeci, to z pewnością porażka. Oglądając poczułem się jakbym scenarzyści pragnęli zaspokoić młodszą widownie. Bardzo nie podobał mi się wątek walki Arrow z Ra's al Ghulem. Ponadto (spoiler), odratowanie Thei to chyba jakaś kpina. Rozumiem, że przebicie mieczem przez Ra's al Ghula - mistrza, mentora, nieustraszonego przewodnika Ligi Zabójców, przeżyje już chyba każdy. Też nie podoba mi się rozwiązanie, jakoby ona (Thea) miałaby być kolejnym Arsenałem (Speedy). Powinni to zaoszczędzić na kolejny sezon i wybrać inną postać, bo coraz bardziej zajeżdża to kiczem. Felicity w stroju ATOMA? eh.... W dodatku te całe wątki miłosne stają się już irytujące. Myślę, że trochę przeładowali. 

Odpowiedz
Nowy strój w czwartym sezonie
[Obrazek: CJrYsSSVEAAmbZ7.jpg]

Skończyłem trzeci (od połowy oglądałem na wyrywki) i nie podejmuje się kontynuowania przygody w tym serialem. Z początku była z tego całkiem fajna, kiczowata parodia Batmanów Nolana (takie 5/10), ale trzecia seria zjechała poziomem tak nisko, że boje się o swoje zdrowie gdybym miał to dalej oglądać.

Flashów i innych produkcji Warnera też się nie podejmuje.

Odpowiedz
Zamiast kombinować przy kostiumie, popracowaliby nad maską. Amel ciągle wygląda w niej jak retard. Bez niej też, ale po to są maski, żeby można było zmienić czyjąś aparycję :)
Postępować należy tak, aby niczego nie robić, a wtedy panować będzie ład.
--
Laozi

Odpowiedz
Arrow 4x05

Generalnie średni sezon na razie. Najbardziej przeszkadza przeciwnik który jest zły, bo tak z kolejnym genialnym planem zniszczenia Star City. Ale nadal fajnie się ogląda każdy odcinek i nie przewiduje porzucenia serialu.
www.filmweb.pl/user/Azgaroth_2

Odpowiedz
Arrowa nie oglądam, ale za to Flasha już tak. Drugi sezon, w przeciwieństwie do pierwszego, rozwija się powoli i na razie poziom trzymały dwa z pięciu odcinków. No ale alternatywne światy to najlepszy motyw z uniwersum DC, więc wciąż się jaram. Zoom wygląda rewelacyjnie, fajnie, że nie pozbyli się najlepszego aktora obsady i Wells wrócił, fajnie, że w zupełnie innej roli.

Jeśli uniwersum Snydera nie wykorzysta multiwersum, to są frajerami.

Odpowiedz
Ale dzisiaj Zoom wp...dolił Flashowi. ;)
Ostatnio obejrzane:
Alien - 10/10
Zanim się pojawiłeś - 8/10
Fast and Furious 8 - 6/10
Manchester by the sea - 9/10
Przełęcz ocalałych - 9/10
Logan - 10/10
Mission Impossible 3 - 8/10
Transformers - 9/10
Mission Impossible 2 - 8/10

Odpowiedz
Arrowa nie ogladam, Flasha na biezaco :) drugi sezon prezentuje sie bardzo fajnie, potwierdzam Zoom wyglada zaraboscie, no i pani Spivot :) piekna. Jest pare zgrzytow, ale nie jest to badziewie w stylu Gotham. Poza tym efekty specjalne sa na bardzo wysokim poziomie jak na produkcje serialowa.

Odpowiedz

Digg   Delicious   Reddit   Facebook   Twitter   StumbleUpon  

Użytkownicy przeglądający ten wątek:
1 gości