Artyści (2016) TVP
[Obrazek: images?q=tbn:ANd9GcT4idHyij9kil5iAOAxcsv...g91wFX2Owg]
Oficjalny opis fabuły:
Zasłużony i wieloletni dyrektor Teatru Popularnego w Warszawie popełnia samobójstwo, a jego ciało zostaje znalezione przez aktorów podczas spektaklu. Władze miasta mianują nowego dyrektora, którym zostaje młody reżyser z prowincji – Marcin Konieczny (kapitalny Marcin Czarnik). Jego plany repertuarowe są bardzo ambitne – do końca sezonu chce wystawić cztery premiery. Zapewnia także zespół, że nie planuje zwolnień. Mimo tego aktorzy przyjmują dyrektora dosyć powściągliwie…

Moja opinia
Dziwne, że nie ma jeszcze tematu poświęconego tej produkcji, która w mojej opinii śmiało może kandydować do tytułu najlepszego serialu w historii polskiej telewizji. Monika Strzępka i Paweł Demirski przygotowali bowiem niezwyle oryginalne danie w umiejętny sposób łączące ze sobą thriller polityczny, kryminał i komedię obyczajową. 
Finalny efekt jest doprawdy niesamowity i aż trudno uwierzyć, że to polska produkcja, gdyż pod każdym względem (czyli realizacyjnie, aktorsko a przede wszystkim fabularnie) mamy tu do czynienia z najwyższym możliwym poziomem :o Odważę się nawet stwierdzić, że poziom tej produkcji  dorównuje albo nawet zdecydowanie przerasta wysokobudżetowe produkcje hollywoodzkie!
Moi ulubieni rezyserzy
Top 3 2017
Blade Runner 2049
A Ghost Story
Dunkierka

Odpowiedz
(12-09-2017, 23:01)Bradesinarus napisał(a): dorównuje albo nawet zdecydowanie przerasta wysokobudżetowe produkcje hollywoodzkie!

dorównuje tak jak Belfer czy bardziej jak Wataha?

Nie powiem zachęciłeś do zainteresowania się.

Odpowiedz
Ja nie słyszałem jeszcze złej opinii na temat tego serialu i to od ludzi, którzy na serialach się znają. Sam muszę sprawdzić. 
- I don't advise a haircut, man. All hairdressers are in the employment of the government. Hairs are your aerials. They pick up signals from the cosmos, and transmit them directly into the brain. This is the reason bald-headed men are uptight.
- What absolute twaddle.  

Odpowiedz

Digg   Delicious   Reddit   Facebook   Twitter   StumbleUpon