Ash vs Evil Dead (2015)
[Obrazek: 11887980_483327801849017_260825944106473...e=567BF9B1]

Prawdopodobnie w październiku na antenie telewizji Starz zadebiutuje serial kontynuujący wątki z trylogii "Martwe zło". Reżyserem pilota i producentem dziesięciu, 30-minutowych odcinków składających się na pierwszy sezon będzie Sam Raimi. Powróci także reszta ekipy mocno związana z "Martwym złem", czyli producent Rob Tapert, scenarzysta Ivan Raimi i oczywiście Bruce Campbell w roli głównego herosa.

Ash Williams po 30 latach od wizyty w średniowieczu nadal pracuje w hipermarkecie S-Mart, na dziale gospodarstwa domowego. Splot wydarzeń sprawia, że ponownie musi walczyć z demonami, tym razem mając (niestety) przy boku dwójkę młodych pomocników, o imionach Pablo i Kelly (w tych rolach bliżej nieznani Ray Santiago i Dana DeLorenzo).

Zdjęcia ruszają w kwietniu, w Nowej Zelandii, która będzie udawać lokacje znane z poprzednich filmów.

Odpowiedz
Czyli kanoniczne jest zakończenie trójki, którego nawet nie ma na europejskich DVD. To i dobrze, bo bardziej mi się podobało, i źle, bo ciekawie byłoby zobaczyć Asha w ruinach Londynu.

Odpowiedz
W rozmowie w Nerdist Raimi troche unikal mowienia, ze to kontynuuje zakonczenie takie czy takie, nie wiem dlaczego. Moze planuje je jakos polaczyc w serialu? A moze nie chce promowac serialu z sugestia, ze widzowie musza widziec poprzednie filmy.
#ChristopherLOLan #ChristopherTrollan

Odpowiedz
Lucy Lawless wbija do obsady.

Cytat:Lawless wcieli się w postać Ruby, tajemniczej bohaterki, która pała żądzą zniszczenia nowego źródła martwego zła. Jest ona jednak przekonana, że to Ash stoi za całym zamieszaniem.

Odpowiedz
PLAKAT I TEASER

Odpowiedz
Pierwsze zdjęcie zza kulis z mocno odchudzonym Brucem i dla odmiany mocno pogrubionym Samem. Plus garść nowych informacji.
[Obrazek: 11156118_427068234141641_330766606128425...e=55DBD2BA]

http://uk.ign.com/articles/2015/04/23/bruce-campbell-on-ash-vs-evil-dead-its-going-to-be-a-much-bigger-story

Odpowiedz
Parę newsów z ostatnich dni:

-Nowy Necronomicon:
https://instagram.com/p/2sSlcdKvlS/

-Do obsady dołączyła Mimi Rogers jako matka bohaterki granej przez Danę DeLorenzo

-Na ComicConie w San Diego pojawi się prawdopodobnie panel serialu wraz z pierwszym zwiastunem.

Odpowiedz
welcome to prime time bitch!

Kenner, just in case we get killed, I wanted to tell you, you have the biggest dick I've ever seen on a man.

Odpowiedz
Bardziej ucieszyłbym się z nowego plakatu, lub oficjalnego zdjęcia Campbella niż z takich grafik. Teraz aby do lipca i kamerki z Comic Conu :)

Odpowiedz
Pierwsze, oficjalne zdjęcie:

[Obrazek: 70783.12.jpg]

Odpowiedz
Dwie nowe foty:

[Obrazek: _ash-vs-evil-dead-03.jpg]

[Obrazek: _ash-vs-evil-dead-02.jpg?itok=hkOQNc7d]

Odpowiedz

Mega, na pewno będę oglądał :D

Odpowiedz
A se będę oglądał:)
Aktualnie rządzi: ja

Odpowiedz
Wow, wygląda to jakby Raimi zobaczył remake (tak, wiem - był jego producentem) i stwierdził "o matko bożo co za paździerz, muszę wziąć sprawy w swoje ręce". Rezultat? Każda sekunda tego trailera zjada tamto ustrojstwo na śniadanie.

Bede patrzał.

Odpowiedz
Z tego co czytam 10 epizodow po 30min i bardzo dobrze :) zeby nie robili z tego telenoweli.

Zwiastun bardzo fajny :) Bruce zarabisty :)

Odpowiedz
Groovy. Nic więcej nie trzeba mówić, dopisuję do listy, wygląda znacznie lepiej niż sądziłem (chyba tylko dwa ujęcia są wybitnie cgi, reszta wygląda na klasyczne kukiełki, charakteryzację i resztę w duchu pierwszych filmów).

Odpowiedz
Ale zajebista zajawka! Zapowiada się lepiej od trylogii!! :D Też będę patrzał.

Odpowiedz
Czad! Jaram się i będę oglądał :D

Odpowiedz
Mam drobne zastrzeżenia co do trailera które jednak stopniowo znikają wraz z kolejnymi seansami. Miejscami za bardzo pachnie mi to głupawką rodem z "My Name Is Bruce", gdzie farsa znana z "Armii ciemności" poszła o parę kroków za daleko. Sceny będące nawiązaniami do poprzednich części nie są tutaj mrugnięciami do fanów, ale autoparodią czego symbolem jest fragment z gorsetem stylizowany na zbrojenie się do walki z Henriettą. Z tych wszystkich odniesień najbardziej udana jest parodia powtarzającej się w Martwych złach sceny z wbijaniem w ziemię prowizorycznego krzyża, jednak tutaj przydałby się szybszy montaż lub nieco lepszy dialog. Sceny retrospekcji zjadają klimatem resztę trailera i trochę brakuje mi czegoś w tym stylu, ale może powinienem poczekać na następny zwiastun.

Chyba przekonam się do pomocników, mają proste i jasno rozpisane role, które mogą być kopalnią motywów zarówno w warstwie komediowej jak i przy konfliktach ich charakterów. Tak jak obiecywano, chłopak jest zapatrzony w Asha niczym w bożka, a dziewczyna traktuje go jak starego, zboczonego debila (chociaż i tak wiadomo, że darzy go taką samą sympatią). Świetna jest strona techniczna, zdjęcia nie pachną cyfrą, praktyczne efekty robią dobre wrażenie, a CGI jest używane tylko tam gdzie jest to konieczne dla zrealizowania pomysłu (choćby atak opętanej zabawki). Nieumarli to kontynuacja świetnych projektów z Martwego zła 2, mam tylko nadzieję, że czekają na nas jeszcze ciekawsze potwory niż ten zabłąkany stworek od Del Toro. Ogólnie po kilkukrotnym powtórzeniu zwiastuna jestem na tak, chociaż na początku miałem mieszane uczucia.

Odpowiedz
Świetne. I "Space truckin" nie słyszane laaataaami...
welcome to prime time bitch!

Kenner, just in case we get killed, I wanted to tell you, you have the biggest dick I've ever seen on a man.

Odpowiedz

Digg   Delicious   Reddit   Facebook   Twitter   StumbleUpon