Ash vs Evil Dead (2015)
Będzie, piszę o tym w kolejnym zdaniu :) Będzie nowy showrunner (Mark Verheiden zamieszany w różny sposób w My Name Is Bruce, Battlestar Galactica, Smallville, Herosów i Daredevila), będą nowi scenarzyści, tylko mnie już chyba nie będzie.

Odpowiedz
Nie doczytałem, żeby uniknąć spolierów ;) Przede mną dopiero odcinki: 7 i w górę
welcome to prime time bitch!

Kenner, just in case we get killed, I wanted to tell you, you have the biggest dick I've ever seen on a man.

Odpowiedz
Okazuje się, że Craig DiGregorio, dotychczasowy showrunner został zwolniony z powodu kłótni wokół finału drugiego sezonu. Dawno nie widziałem w branży tak szczerego wywiadu, najeżdża na Roba Taperta, obarcza go winą za koszmarne zakończenie 2 sezonu, jak i poziom serialu, oraz przedstawia własne, niestety marne, pomysły które zostały odrzucone.
http://www.avclub.com/article/craig-digregorio-leaving-ash-vs-evil-dead-and-orig-247262

Odpowiedz
Obejrzałem 7 i 8 i... DOBRE TO. A wcześniejsze odcinki mnie zniechęciły. Należało przeczekać.

Kenner, just in case we get killed, I wanted to tell you, you have the biggest dick I've ever seen on a man.

Odpowiedz
Niedawno skończyłem drugi sezon i muszę przyznać, że był dużo lepszy od pierwszego..., Tak dla jasności pierwszy też mi się bardzo podobał, ale był zbyt rozwleczony i miał słabe zakończenie. Tu wszytko jest bardzo fajne, do połowy ostatniego odcinka, bo zakończenie tej serii jest nie tylko złe, one jest całkowicie bez sensu.
Więcej nie chce mi się pisać, ale cały serial wciąż oceniam na 7/10. i chciałbym zobaczyć dalsze losy Asha.
"It can't be bargained with. It can't be reasoned with. It doesn't feel pity, or remorse, or fear. And it absolutely will not stop... ever, until you are dead!" - Kyle Reese

Baretto - Filmweb

Odpowiedz
Rzeczywiście... Co za gówno ten ostatni odcinek. Brak słów. Tak spieprzyć udany sezon.

Oceniłbym na 7/10 całość a tak daję 6.

Odpowiedz
Trzeci sezon 25 lutego. Cieniutki zwiastun, poprzednicy mieli przynajmniej Deep Purple i Motorhead. Niech już to kończą...

Odpowiedz

Digg   Delicious   Reddit   Facebook   Twitter   StumbleUpon