(23-10-2012, 20:38)wiking napisał(a): [Obrazek: BTL49.jpg]

:-)

Wydaje mi się, czy to wydanie Avatara, jest pozbawione dodatków i jest to tylko wersja kinowa? ;) Poczekam na coś wypaśniejszego :)

Odpowiedz
Najlepsza edycja Avatara jest już dawno dostępna, trzypłytowa edycja z filmem w jedynej słusznej postaci, czyli 2D :]

Odpowiedz
Tak wiem - posiadam na DVD i BD :) Mimo wszystko w 3D też chcę mieć i strzelam, że za jakiś czas ukaże się jakieś mega wydanie z jeszcze większą ilością dodatków.

Odpowiedz
Obejrzałem te dodatki i nie wiem co tam jeszcze można dodać, no ale wszystko jest możliwe.

Tak samo jak to, że pojawią się jeszcze:
- wersja kinowa 3D + dodatki
- wersja specjalna 3D
- wersja specjalna 3D + dodatki
- wersja rozszerzona 3D
- wersja rozszerzona 3D + dodatki
- trzy wersje 3D + dodatki

Dżordż Lukas będzie zawstydzony.

Odpowiedz
Jak dla mnie dodatków to tam było aż nadto. W sumie chyba do dzisiaj nie chciało mi się ich wszystkich obejrzeć, ale to pewnie dlatego, że proces powstawania filmów kręconych tak jak Avatar mnie jakoś niespecjalnie fascynuje.

PS. pozwoliłem sobie wydzielić temat. Trzeba rozkręcać dział.
Film roku 2017 - Blade Runner 2049
Dno roku 2017 - SW: The Last Jedi

Odpowiedz
[Obrazek: SpWBu.jpg]
"Ash nazg durbatulûk, ash nazg gimbatul, ash nazg thrakatulûk, agh burzum-ishi krimpatul"

Odpowiedz
Kupiłem ostatnio edycję trzy płytową z allegro (włoskie wydanie - fota:http://www.coverdude.com/covers/avatar-2009-italian-r2-front-cover-111213.jpg). Samego filmu w całości jeszcze nie obejrzałem, ale same dodatki są całkiem miodne. Przydałby się jednak jakiś dłuższy fragment o animatorach, budowaniu środowiska 3D, oczu i skóry (tzn. mówią o tym, ale mniej niż bym chciał :D).

Opakowanie jest całkiem ładne, wpienia tylko rozbieranie z dwóch tekturek, żeby dobrać się do pudełka.

Poza tym fajnie, że zamieścili screen testy aktorów i dwa dema technologiczne (co jest chyba teraz rzadkością). Nawet 0,5h filmik z wygłupiającym się aktorem od mo-capu mi się podobał. Sam film wygląda bosko na BD i w zasadzie dla samych dodatków i finałowej bitwy warto go kupić. :)
Red, proud to be a member of Forum KMF Film.org.pl since Aug 2012.

Odpowiedz

Digg   Delicious   Reddit   Facebook   Twitter   StumbleUpon  

Użytkownicy przeglądający ten wątek:
1 gości