Avengers: Infinity War (2018)
Pierwszy oficjalny materiał z planu Infinity War:

Odpowiedz
Oby Thanos powycierał nimi ściany. W MCU naprawdę brakuje solidnego przeciwnika.

No i ciekaw jestem czy padnie running time record.
Najlepsze filmy 2017: 1. Blade Runner 2049   2. Thor: Ragnarok  3. Sztuka kochania

http://filmozercy.com/

Odpowiedz
To samo pomyślałem. Oprócz Lokiego nie było NIKOGO ciekawego.
Szkoda, że DC który ma genialnych villianow daje dupy po całości.
"Renton - "Choose life, choose Facebook, Twitter, Instagram and hope that someone, somewhere cares."

Odpowiedz
Chyba jeszcze tylko Red Skull miał jakieś tam zadatki, choć w sumie to jeden z gostków z serii "zła wersja bohatera"..
Najlepsze filmy 2017: 1. Blade Runner 2049   2. Thor: Ragnarok  3. Sztuka kochania

Odpowiedz
Bądźmy szczerzy: Thanos będzie tu zerowym zagrożeniem i taka jest prawda nie tylko o Marvelu, ale tego typu filmach w ogóle.

Zło zostanie pokonane, Ziemia przetrwa. Jeśli ktoś zginie, to albo będzie to ktoś zbędny (jak Quicksilver w AoU), albo ktoś kto nie będzie chciał już dłużej grać u Marvela. Gdyby to był faktyczny koniec tego cyklu, tego uniwersum, moglibyśmy dostać coś faktycznie emocjonującego, definitywne zakończenie. Po tych filmach seria będzie trwać dalej, więc jaka tu będzie stawka?

Nie piszę tego jednak tak zgryźliwie i krytycznie jak by się mogło wydawać, po prostu mam świadomość tego, czym ta seria jest i dlaczego nie jest tym, czym mogłaby być. Na szczęście Marvel ma kapitalną obsadę i bohaterów i to dzięki nim tak świetnie się to ogląda. Tak jak już kiedyś pisałem nie chodzę na te filmy by zobaczyć CO się wydarzy, ale JAK to pokażą.

Odpowiedz
Cytat:To samo pomyślałem. Oprócz Lokiego nie było NIKOGO ciekawego.

Możesz nawet pogrubić, ale nie zmieni to faktu, że taki np. Winter Soldier czy Zemo to bardzo fajni przeciwnicy.

Cytat:Szkoda, że DC który ma genialnych villianow daje dupy po całości.

Rozumiem, że doskonale znasz komiksowych przeciwników z Marvela?

Odpowiedz
Winter Soldier to fajny przeciwnik, ale przestał być przeciwnikiem. Zemo to też fajny przeciwnik, ale nie o takich przeciwników mi chodzi.

Cytat:Jeśli ktoś zginie, to albo będzie to ktoś zbędny (jak Quicksilver w AoU), albo ktoś kto nie będzie chciał już dłużej grać u Marvela.

Nie chodzi mi nawet o to, żeby ktoś zginął, tylko o SOLIDNY wpierdol, vide: TDKR - Nolan spieprzył w tym filmie wiele rzeczy, ale akurat to (pomijając jak marne są u niego same sceny walk) mu się udało. Chciałem żeby w trzecim filmie nietoperek zebrał łomot i zebrał. Tego samego chcę od trzecich Avengersów - mają sromotnie przegrać walkę z głównym złym, a potem, rzecz jasna, sprężyć się i wygrać :) (choć jeszcze lepiej by było gdyby wygrali dopiero w kolejnym filmie). Zabicie kogokolwiek, nawet mało istotnego też będzie na plus (Hawkeye jest dobrym kandydatem).

Odpowiedz
Idealny to byłby Vision, bo Thanos potrzebuje jego czoła, a wpierdol, jaki dostałby potem od Wandy, byłby na pewno miły dla oka :)

Odpowiedz
Czyli w sumie Vision powinien zginąć. Chętnie bym zobaczył jak Thanos posyła go do piachu.

Odpowiedz
Cytat:Hawkeye jest dobrym kandydatem
Tak teraz myślę... to on jest najlepszym kandydatem do odstrzału, który zmusi wszystkich do wspólnego działania. Poznaliśmy jego rodzinę, "odszedł na emeryturę" i w ogóle, został parę filmów temu ojcem, łączy go szczególna więź z Wandą dzięki śmierci jej brata... ewentualnie Strange, bo na szyi nosi kamyczek. Thor też może dostać ostro w dupę, jeśli Thanos odwiedzi Asgard (i może tam umrze Heimdall, bo został przecież jeszcze jeden kamyk do znalezienia).

Odpowiedz
Strange jest szykowany jako zastępca Tony'ego więc na bank nie zginie. Mark my words
http://www.filmweb.pl/user/Corn

"Pierdu-pierdu, siala-lala; Braveheart kosmos rozpierdala" - Bucho

Odpowiedz
Pewnie że nie, przecież dopiero go wprowadzili.

Odpowiedz
Vision powinien zginąć, biorąc pod uwagę Kamień który i tak Thanos zdobędzie. Osobiście widziałbym wśród truposzy Captaina którego śmierć byłaby dobrym elementem mogącym na nowo połączyć Avengers. Ale mocno się zdziwię jak zginie więcej niż jedna postać.

Thanos będzie badassem w zapowiedziach i trailerach a okaże się pierdołą.

Acz wideo mega klimatyczne :D

Odpowiedz
Bardzo fajny materiał z planu, z jednym zgrzytem - znowu totalnie pominęli TIH przy fotkach wszystkich filmów z Phase One. :(

Russo nakręcili dwa bardzo dobre filmy tego uniwersum i teraz nie muszą się prześcigać z konkurencją jak przy Civil War, przez co popełnili takie same błędy jak ich przeciwnik. Liczę na najlepszy film o Avengersach, mam nadzieję, że ogrom bohaterów, którym trzeba poświęcić czas, ich nie przytłoczy.

Cytat:No i ciekaw jestem czy padnie running time record.

Pierwsi Avengersi trochę siadali w środku, a trwali 143 minuty. Pod tych jest już niezła podbudowa w postaci Civil War, no i jak wiemy nie będzie to kompletna historia, tylko jej połowa. Myślę, że spokojnie zmieszczą się ponownie w czasie 2,5h.

PS Logo, które opublikowano jakiś czas temu nie pasuje do tego z powyższego materiału.
[Obrazek: Avengers-Infinity-War-Logo-Joe-Steiner.jpg]

Jakby zapomnieli, że mają nowe i przy clipie użyli tego z czasu, kiedy to miał być "Part I", czy jednak to był fan-art, na co wskazuje nieaktualne logo Marvel Studios? :P

Odpowiedz
Jaram się tym filmem jak dziecko. ;) Poniżej sneak peak z 3 fazy MCU i obrazki z nowego Thora, Czarnej Pantery, Strażników i Infinity War.

https://vid.me/8ZZK

Odpowiedz
Fajny materiał, też już się nie mogę doczekać Infinity War, ale dobrze, że czekanie umili tyle filmów w ciągu jednego roku :) Z nadchodzących produkcji najbardziej czekam na Thora i GotG vol 2

Tylko ciekawi mnie czemu w tym filmiku nie ma loga The Incredible Hulka i Iron Mana 2 na końcu z resztą tytułów...
"It can't be bargained with. It can't be reasoned with. It doesn't feel pity, or remorse, or fear. And it absolutely will not stop... ever, until you are dead!" - Kyle Reese

Baretto - Filmweb

Odpowiedz
Według najnowszych pogłosek budżet Infinity War i kolejnej części ma wynieść łącznie... miliard dolarów!

Odpowiedz
Hmm.. Wydaje się dość prawdopodobny biorąc pod uwagę ilość aktorów, która weźmie w tym udział i ich gaże. A przecież wiadomo, że spora część kasy pójdzie właśnie na to. Przecież sam RDJ zgarnie 10% z tego, potencjalnego, 1miliardowego budżetu... 

Choć przypuszczam, że mogła też kogoś ponieś fantazja. Nie po to kręcą to back-to-back, żeby trwonić tyle hajsu. Zwłaszcza takie skąpiradło jak Marvel.
zombie001, proud to be a member of Forum KMF Film.org.pl since Jul 2013.
"MAD MAX: FURY ROAD" - MotY 2015
"SŁUŻĄCA" - MotY 2016
"GHOST STORY" - MotY 2017 (?)

Odpowiedz
Budżet typowego eventu MCU (poprzednie Avengersy, CW) to $250 milionów. Tutaj kręcą dwa filmy, jeden po drugim, całość kamerami IMAX, no i mają obsadę do opłacenia jakiej nie miał jeszcze nikt w historii. Nawet jeśli kręcenie back-to-back oznacza cięcie kosztów, a zdjęcia w Anglii wyniosą ich mniej niż za Atlantykiem, to i tak nie zdziwię się jak na całość wydadzą z $500-600 milionów + koszty marketingowe.

Miliard wydaje się jednak przesadzony. Pewnie celowo, żeby zyskać jeszcze trochę dodatkowego rozgłosu (patrz PotC:AWE), ale kto ich tam wie, może naprawdę tak przeszarżowali?

Odpowiedz
[Obrazek: TNH1.jpg]

Terry Notary znany z gry w technologii motion-capture chociażby King Konga nowego dołączył do obsady. Nie wiadomo oficjalnie kogo zagra, ale sam aktor przyznal, że będzie prawą ręką Thanosa :P
Eeee jak ja bym miał Serkisa w uniwersum to dałbym mu do zagrania wszystkie postacie w motion capture :D W każdym bądź razie mam nadzieje, że ujrzymy wszystkich przybocznych Thanosa. 

Odpowiedz

Digg   Delicious   Reddit   Facebook   Twitter   StumbleUpon