Batman: TAS / TNBA / Batman Beyond
http://www.worldsfinestonline.com/2017/06/warner-archive-announces-batman-mask-phantasm-blu-ray-release-coming-july-2017/

Modlitwy wysłuchane. Teraz czekamy na TAS.
- Jak chcesz odzyskać wolność?
- Jedynym możliwym sposobem. Poprzez rewolucję. (...) Nie będziemy wolni, dopóki nie posiądziemy władzy.

Odpowiedz
W końcu... Dwa formaty obrazu są miłym zaskoczeniem, ale trailer jako jedyny dodatek to spore rozczarowanie, coś by się jednak przydało, hołd dla Shirley Walker, komentarz, jakieś wywiady, galeria.
TRIGGER WARNING:
Moje posty zawierają opinie

Odpowiedz
Rychło w czas, Zordonie. Brak remasterów tych animek na BD, gdy za pasem 4k to jeden z większych errorów. Z dodatkami to prawda, bieda straszna. Mogliby chociaż ten krótki dokument od HBO dorzucić (były tam ciekawe koncepty głównego przeciwnika).
"You said it yourself, bitch! We're the Guardians of the Galaxy!"

IMDB rating

Odpowiedz
Właśnie obejrzałem słynne "Mask of Phantasm". Przez długi czas nie mogłem jakoś się przemóc do tego filmu, podchodziłem z 2-3 razy i wyłączałem za każdym razem po 15-20 minutach.
W końcu się przemogłem i muszę przyznać, że film jest naprawde spoko :) I było w nim więcej krwi i brutalności niż się spodziewałem (ale też z umiarem). Momentami całkiem fajna stylówka noir.

Pytanie do fanów batmanowych animacji: czy kontynuacje z Mr Freezem i Batwoman też są warte obejrzenia? Z tego uniwersum, widziałem tylko "Return of Joker" i nie za bardzo mi się podobał.
"Y es que eso es y, creo, será siempre el cine: una manera maravillosa de soñar" J. Potau

Odpowiedz
Mr Freeze jest żenujący, Batwoman może być.
- Jedynym możliwym sposobem. Poprzez rewolucję. (...) Nie będziemy wolni, dopóki nie posiądziemy władzy.

Odpowiedz
Jak wyżej, choć jak dla mnie poza Maską Batmana żaden animowany pełny metraż nie jest wart grama uwagi.
TRIGGER WARNING:

Odpowiedz
Kilka fajnych by się znalazło, ale fakt, mało jest jakiś naprawde dobrych animacji z Batmanem :)
"Y es que eso es y, creo, será siempre el cine: una manera maravillosa de soñar" J. Potau

Odpowiedz
Tylko Maska Batmana i Powrót Jokera. Resztę można spuścić w ubikacji.
Postępować należy tak, aby niczego nie robić, a wtedy panować będzie ład.
--
Laozi

Odpowiedz
Batwoman to cienizna, a film z Freezem to najlepszy występ tej postaci w historii, nie znajdziesz lepszego w komiksach.

Odpowiedz
Lepszy od jego występów w serialach animowanych od Timma? Bardzo śmieszne.

Odpowiedz
Przecież ten film też jest od Timma i Diniego.

Odpowiedz
Trafna uwaga, ale co ma wspólnego z moim pytaniem? :) Pytałem, czy uważasz, że występ w filmie > występy w serialach.

Odpowiedz
Nie ma nic lepszego niż odcinek Heart of Ice, a od tej animowanej szmiry o niebo lepszy jest Batman i Robin.
TRIGGER WARNING:

Odpowiedz
Pełna zgoda. Zresztą odcinki z TNBA czy BB też niebo nad "kinowym".

Odpowiedz

Digg   Delicious   Reddit   Facebook   Twitter   StumbleUpon