Ankieta: Jak oceniasz film?
10/10
9/10
8/10
7/10
6/10
5/10
4/10
3/10
2/10
1/10
[Wyniki ankiety]

Uwaga: To jest publiczna ankieta, więc każdy może zobaczyć na co zagłosowano.

Batman v Superman: Dawn of Justice (2016) [wątek spoilerowy]
Sequel Mos to pieprzony BATMAN/SUPERMAN. I na razie wiadomo tylko tyle/aż tyle.

Naprawdę ciekawe posunięcie, chyba naprawdę śpieszą się z Justice League. :)

[Obrazek: 2v1k809.jpg]
http://huntersky.deviantart.com
''WHATTUP, BIOTCH!" - Harrison Ford

Odpowiedz
O wow.

Odpowiedz
Nie podoba mi się ta wizja. Podobało mi się jak Nolan zamknął tę trylogię i chciałbym, a tak to się skończyło.
/www.filmmusic.pl - me recki 
"... w TFA zbudowano las. j***** las!"
Arahan

Odpowiedz
No ale ten crossover chyba nie będzie mieć żadnego związku z trylogią Nolana. Nawet symbol Gacka jest inny.

No i nie widzę innej opcji jak to, że Wayne działa jako Batman już podczas wydarzeń w MoS.

Odpowiedz
Lawrence już miauczy :/ Przecież to jest inne uniwersum, trylogia Nolana jest zamknięta, koniec, kropka. Tylko dlatego że Nolan skończył swoją serię Batman już nigdy nie ma prawa pojawić się w kinie?

Mam mieszane uczucia, ale raczej na plus. Niby nie jestem zadowolony z tego posunięcia Warnera, bo chciałbym zobaczyć jak postać Supermana się rozwija, ale z drugiej strony unikniemy dzięki temu wtórności (no bo jak, eS miałby się znowu nabijać z jakimś potężnym kolesiem i robić rozwałkę w mieście? już to widzieliśmy), a Superman i tak może się rozwinąć właśnie przez zestawienie/skontrastowanie go z Nietoperzem.

Pełna prasówka:

Cytat:NEXT DC SUPER HERO MOVIE IN PRE-PRODUCTION
Director Zack Snyder Unites Superman and Batman in One Explosive New Film

BURBANK, CA, July 20, 2013 – On the heels of the worldwide success of “Man of Steel,” director Zack Snyderis bringing together the two greatest Super Heroes of all time—Batman and Superman—for the first time on the big screen. The announcement was made today by Greg Silverman, President, Creative Development and Worldwide Production, and Sue Kroll, President, Worldwide Marketing and International Distribution,Warner Bros. Pictures.

The current hit, “Man of Steel,” has taken in more than $630 million at the worldwide box office to date, and climbing. Along with its star, Henry Cavill, the upcomingfilm brings back Amy Adams, Laurence Fishburne and Diane Lane. The new Batman has yet to be cast.

Snyder is co-writing the story with David S. Goyer, who will then pen the screenplay. Production is expected to begin in 2014, with an anticipated release date inSummer 2015.

Silverman stated, “Zack Snyder is an incredibly talented filmmaker, but beyond that, he’s a fan first and he utterly gets this genre. We could not think of anyone better suited to the task of bringing these iconic Super Heroes to the screen in his own way.” Kroll added, “We are thrilled to be back in business with Zack and his team on this next movie. The success of ‘Man of Steel’ is a wonderful testament to the love and support that both fans and new audiences, worldwide, have for these characters. We are very excited to see what Zack has in store for all of us.”
I've got a list of names and yours is in red, underlined
I check it once, then I check it twice, oh!

Odpowiedz
W kinach ponoć za dwa lata. Jeżeli to jest prawda, to 2015 imploduje od blockbusterów. Avengers 2, Superman/Batman, Bond 24, Star Wars VII i chyba jeszcze o czymś zapomniałem.

Odpowiedz
BARDZO podoba mi się ten pomysł. Świetny refresh komiksowej zalewy jaka w ostatnich lata wpada do kin. DC Comics może całować Nolana i Snydera po stopach, bo gdyby nie sukces MoS to zapewne nikt by w Warner Bros nie myślał o jakiejkolwiek produkcji.
Oświadczenie: The Wire jest najlepszym serialem jaki widziałem. Six Feet Under jest na drugim miejscu.

Odpowiedz
Autentycznie, 2015 zapowiada się potężnie. Bardzo mnie ciekawi, kto tym razem zostanie Batmanem. Ktoś znany, czy raczej nieopatrzona twarz, jak Cavill?

Odpowiedz
Jeszcze tylko czekać na gorącego newsa kto zagra Batmana.
Posuniecie ciekawe i dające nadzieje, na jakiś powiew świeżości w filmowym uniwersum DC.
Terminator | Aliens | Terminator 2: Judgment Day | True Lies | Titanic | Avatar
Directed by James "THE KING" Cameron

Odpowiedz
Już tak szybko? Rany... a ja żartowałem z tego, że JLA powstanie jak będę stary.

Odpowiedz
Ekstra, zobaczymy konfrontację dwóch zapłakanych superbohaterów :)
#ChristopherLOLan #ChristopherTrollan

Odpowiedz
Czyli I Am Legend pomyliło się tylko o 3 lata :)

[Obrazek: tumblr_mda6lh4cS31rkuidwo1_500.jpg]

Odpowiedz
Mam nadzieję, że wyraźnie odetną się od Nolana i pokażą faktycznie komiksowego, rodem z gier Arkham Batmana, który jednocześnie spokojnie będzie pasował do stylu zapoczątkowanego przez MoS.

Poza tym mam to samo zdanie co Mierzwiak. Niby fajnie byłoby zobaczyć pełnoprawny sequel, ale tak naprawdę crossover z Batmanem daje dużo więcej możliwości. Stawiam, że przeciwnicy dalej będą z supermanowego świata, a jeśli już pojawi się ktoś od Batmana, to na pewno nie będą to postacie z filmów Nolana, a o Jokerze to już w ogóle można zapomnieć. I szczerze mówiąc bardzo dobrze.

Odpowiedz
Też o tym samym pomyślałem. W tym temacie film proroczy:P
Terminator | Aliens | Terminator 2: Judgment Day | True Lies | Titanic | Avatar
Directed by James "THE KING" Cameron

Odpowiedz
Na miejscu Goyera i Snydera po prostu skopiowałbym tę scenę, nic lepszego i tak nie uda im się stworzyć.

GENIUSZ.

Odpowiedz
Mam tylko nadzieję, że w końcówce nadchodzącego filmu nie padną słowa "I think they're kinda hot".
Liczę na romans Alfreda z Marthą! :)

Odpowiedz
Sam pomysł na film zacny. Już od dawna powtarzałem, że DC powinno olać całe to śmieszne Justice League i po prostu zrobić crossover Supka i Batmana bo w relacji tych dwóch postaci, jest więcej potencjału na dramaturgię, niż w całych tych śmiesznych pierdołach z flaszami, akłamanami, marsjaninami i innymi zielonymi latarniami.

PS. Mam nadzieję, że to nie jest finalna wersja nowego logo Batmana, bo ostro ssie ;)
It's not exactly a normal world, is it?

Odpowiedz
To nowe logo nowego Batmana to totalna wieś. Jakbym oglądał "Hrabiego Kaczulę". Sequel 'Mos' to powinien być 'MoS II', i nic innego. Dopiero potem cross-overy. Zresztą za cholerę nie widzę Batmana razem z Supermanem w 1 filmie. To się mogło sprawdzać w komiksie a nie w filmie.
welcome to prime time bitch!

Kenner, just in case we get killed, I wanted to tell you, you have the biggest dick I've ever seen on a man.

Odpowiedz
To się mogło sprawdzić w komiksie, a nie filmie. To się mogło sprawdzić w kreskówce, a nie filmie. To się mogło sprawdzić w mokrym śnie fana DC, a nie w komiksie.

Zresztą, po co komu ekranizacja komiksu. Po co?

Piszesz głupoty Shamar, ale pewnie nie dotarło, że to będzie nowy Batman, nowe uniwersum, nowa koncepcja i może wszystko pasować tip top, że mucha nie siada. Więcej wiary, bo próbujesz tutaj postawić jakąś ogromną krechę między historią o dzieciaku z planety Krypton i człowieku przebierającym się za nietoperza, który za pomocą SF-technologii walczy z Klaunami. Dziecinne to trochę i myślałem, że taka gadka zdechła po tym, jak bóg-młotek spotkał Iron Mana.
Dyskretny urok burżuazji, Ran, Terminator 2, Big Lebowski, Fanatyk, Cries and whispers, Annie Hall, Eraserhead, Mroczny przedmiot pożądania, Noc na Ziemi, Lot nad kukułczym gniazdem, Capote, Boogie Nights, Zed i dwa zera, Żywot Briana.

Odpowiedz
(20-07-2013, 23:02)Mierzwiak napisał(a): Czyli I Am Legend pomyliło się tylko o 3 lata :)

[Obrazek: tumblr_mda6lh4cS31rkuidwo1_500.jpg]

No i takie logo to ja rozumiem :) bo to co zaprezentowali jest słabe, żeby nie powiedzieć o kant dupy.
Ciekawie, ciekawie :)

No i popieram Kubę. Zielony, niezniszczalny mutant, bóg piorunów i człowiek w puszcze są ok w jednym filmie, ale Superman i Batman już nie? Bo ? WTF?!
"Renton - "Choose life, choose Facebook, Twitter, Instagram and hope that someone, somewhere cares."

Odpowiedz

Digg   Delicious   Reddit   Facebook   Twitter   StumbleUpon