Batmanowa Trylogia Nolana
[Obrazek: 411RN8iMrKL._AA300_.jpg]

Jeśli takie cudo dotrze do Polski i cena nie będzie zbyt absurdalna, to mimo nienawiści do TDKR zdecydowanie BIORĘ.

Odpowiedz
Holy shit Batman, w zestawie z Art of The Dark Knight? Zdecydowanie kuszące, nawet jeśli nie wyjdzie w Polsce.
http://huntersky.deviantart.com
''WHATTUP, BIOTCH!" - Harrison Ford

RIP Star Wars
1977 - 2005 (+ 2016)

Odpowiedz
Ciekawe jak schowają ten pokaźnych rozmiarów album w opakowaniu wielkości BD lol

Odpowiedz
Łał, ale super zestaw! Jak wyjdzie w Polsce to kupię od razu!

Żartuje, jeszcze mnie nie posrało. :)
#ChristopherLOLan #ChristopherTrollan

Odpowiedz
(26-09-2012, 17:17)Phil napisał(a): Jeśli takie cudo dotrze do Polski i cena nie będzie zbyt absurdalna, to mimo nienawiści do TDKR zdecydowanie BIORĘ.

Nie to zbyt niebezpieczne. Tam jest w końcu TDKR. Może lepiej Ty zakupisz, a ja się tym zestawem zaopiekuję? ;)

/www.filmmusic.pl - me recki 
"The main thing is to protect these characters, make sure that they still continue to live in the way you created them..." - Kathleen Kennedy

Odpowiedz
http://www.batcave.com.pl/wordpress/wp-content/uploads/2012/09/14ndyqg.jpg

W części boksu na BB są dwa miejsca na płytę, w tej na TDKR tylko jedna. Zastanawia mnie, czy to tylko wpadka w projekcie, czy bubel w wydaniu.

Odpowiedz
Niżej leży tylko jedna płyta z BB więc pewnie tak będzie.

Odpowiedz
(27-09-2012, 16:36)Phil napisał(a): Zastanawia mnie, czy to tylko wpadka w projekcie, czy bubel w wydaniu.
Cały ten projekt to jeden wielki bubel. Na photoshopa! Jak można taką srakę na światło dzienne wypuszczać? Oby to była tylko jakaś wstępna wizualizacja.

Odpowiedz
(27-09-2012, 18:35)Turus napisał(a): Niżej leży tylko jedna płyta z BB więc pewnie tak będzie.

Tylko, że w części BB są miejsca na dwie płyty.

Odpowiedz
(28-09-2012, 07:39)Phil napisał(a):
(27-09-2012, 18:35)Turus napisał(a): Niżej leży tylko jedna płyta z BB więc pewnie tak będzie.

Tylko, że w części BB są miejsca na dwie płyty.

A rzeczywiście masz rację. Dwa miejsca Jedna płytka. Niezła sraka w takim razie.

Odpowiedz
I 1 miejsce na TDKR a leżą 2 płyty. Widocznie się walnęli i tyle.
A co ma być w dodatkach, gdzieś coś pisało?
welcome to prime time bitch!

Kenner, just in case we get killed, I wanted to tell you, you have the biggest dick I've ever seen on a man.

Odpowiedz
- The Journey of Bruce Wayne
- The Batmobile documentary
- Ending the Knight - ”An in-depth look featuring about 17 featurettes at how Nolan and his production team made The Dark Knight Rises from Batman vs. Bane to totally demolishing a city.”
- Trailers
- Art Galleries

Odpowiedz
Czyli do 2ch pierwszych nic nie dodadzą?
welcome to prime time bitch!

Kenner, just in case we get killed, I wanted to tell you, you have the biggest dick I've ever seen on a man.

Odpowiedz
http://www.dvdactive.com/news/releases/the-dark-knight-rises.html

Bardzo fajna okładka wydania DVD, słaba blu i do bólu przeciętna całego boksu.

Odpowiedz
Fajna okłada DVD? Phil, kiedy ostatnio byłeś u okulisty?

Odpowiedz
Jakieś dwa tygodnie temu :)

Odpowiedz
Właśnie Phil, widzisz już normalnie, czy dalej jak na fazie?

Odpowiedz
Średnie DVD, takie se blu, a wydanie zbiorcze ma wręcz paskudną okładkę.

Odpowiedz
(29-09-2012, 17:11)Bogdan napisał(a): Właśnie Phil, widzisz już normalnie, czy dalej jak na fazie?
A dziękuję. Dobrze :).

Odpowiedz
Jak dla mnie fatalna okładka DVD, zdecydowane lepsza okładka Blu, a co do boxu - ujdzie w tłoku. Zresztą, to póki co okładki amerykańskie, możliwe że dostaniemy inne (choć równie dobrze mogą być te same).

No i ponoć zapowiedziano jakieś Ultimate Collector's Edition, jestem ciekaw czy będzie coś nowego pod względem zawartości samych płyt.
Film roku 2017 - Blade Runner 2049
Dno roku 2017 - SW: The Last Jedi

Odpowiedz

Digg   Delicious   Reddit   Facebook   Twitter   StumbleUpon  

Użytkownicy przeglądający ten wątek:
1 gości