• 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Biznes Filmowy 2
To chyba trzeba odświeżyć Uśmiech To by mógł być fajny, nowy konkurs na KMFie.

Zainstaluje se. Pamiętam, że zrobione filmiki zgrałem razem z save'ami z gry Uśmiech
welcome to prime time bitch!

Kenner, just in case we get killed, I wanted to tell you, you have the biggest dick I've ever seen on a man.

Odpowiedz
u mnie w podstawówce grało się w rezerwowe psy

Odpowiedz
A jak to się ma do tematu o grach o biznesie filmowym?

Kenner, just in case we get killed, I wanted to tell you, you have the biggest dick I've ever seen on a man.

Odpowiedz
ale przydałoby się coś nowego w tym temacie, The Movies było ile - 8 lat temu? Język

Ta gierka mogła być wielka, Molyneux obiecywał gruszki na wierzbie, a wyszło jak zwykle. Fakt, że dodatek dużo poprawiał, ale wtedy już twórcy zwinęli żagle.

Odpowiedz
Ja tam dodatku nie przeszedłem więc wszystko przede mną.
Nawet oryginału nie przeszedłem bo zawsze moje studio plajtowało.

Odpowiedz
A po co było to przechodzić? Od tego są inne tycoony. Tu się wklepywało kody na wszystko, ściągało mody ze scenografiami, zarzucało bluescreen i kręciło Uśmiech.

Odpowiedz
Eee. No ale chciałem se choć raz przejść bez kodów. Choć raz chciałem zgarnąć wszystkie nagrody itp Uśmiech

Nigdy nie miałem do tego modów, ciekawe czy jeszcze gdzieś istnieją w necie.

Odpowiedz
http://www.themovies3d.com/en/downloads/viewcategory/14-the-movies-mods.html

http://themovies.filefront.com/

Od całych budynków przez kostiumy z konkretnych filmów do kresek koki i końskich odchodów Uśmiech.

Odpowiedz
Świetne. Dzięki Uśmiech

To chyba przesądza sprawę re-instalki po latach.

Odpowiedz

Digg   Delicious   Reddit   Facebook   Twitter   StumbleUpon  

Użytkownicy przeglądający ten wątek:
1 gości