Black Dynamite
Zachęcony powyższymi opiniami sięgnąłem po ten film i...

Nie licząc napisów trwa toto 76 minut, niby ciągle coś się dzieje, a przez połowę czasu trwania siedzę i się nudzę :neutral: Było parę fajnych momentów (jak choćby opowieśc o Wietnamie, czy "kod Kansas" i jego rozgryzanie), parę razy się zaśmiałem (ale można je policzyć na palcach jednej ręki), ale to wszystko, większośc filmu wygląda jakby bardzo chciała być zabawna a nie mogła. To już przegadany Death Proof zdecydowanie lepiej się oglądało. Film w sam raz na jeden raz, obejrzeć i zapomnieć.

4/10
Nie interesuje mnie kino ogólnie, a jedynie filmy o tym, co mnie interesuje.

Odpowiedz
Pierwsza osoba której ten film się nie podobał :) Moja opinia byłaby prawdopodobnie identyczna jak Gieferga, gdybym tylko wytrwał do końca. Ale ze po 30 minutach zasypiałem z nudów więc o całości się nie wypowiadam...

Odpowiedz
No co wy, film przedni. Ten kop z pięty był zabójczy, a przerywnikiz tekstem "Dynamite" bezbłędne.
W końcu zrobili jakiś film z jajem, który ogląda się z bananem na twarzy, a nie schematyczne badziewka.

Odpowiedz
simek napisał(a):Wniosek wytrzasnąłem po wspomnieniu filmu Death Proof, który był również parodią o podobnym zamyśle, tylko brał na warsztat troche inny gatunek filmów, ale też kiepskawych.

Rzecz w tym, ze Death Proof nie jest parodia, Tarantino nie poszedl w proste wysmiewanie glupotek okreslonego gatunku, tak jak jest w Black Dynamite. I to jest prawdopodobnie najwiekszy problem tego ostatniego filmu: tworcy probuja parodiowac cos, co jest juz zabawne same w sobie. W rezultacie moglbym siegac po pierwsze lepsze, kiczowate dzielko blaxploitation, wyszloby pewnie na to samo. W kazdym razie nie wnikalbym w ogole w zalozenia tworcow, gdyby film byl po prostu smieszniejszy. A tak jest kilka dobrych tekstow, zabawne spietrzenie absurdow pod koniec i tyle.

Odpowiedz
Podpisuje sie pod negatywami. Może i technicznie niezle i oddaje klimat starego kina ale poza tym: jest straszne, męczące i niesmieszne.
Przesadzili z tym przerysowaniem przez co film staje sie nudny po 20 minutach, tak jak powtarzane co 2 zdanie Black Dynamite, i dluzy sie, dluzy i dluzy...

4/10
welcome to prime time bitch!

Kenner, just in case we get killed, I wanted to tell you, you have the biggest dick I've ever seen on a man.

Odpowiedz
Cytat:gdyby film byl po prostu smieszniejszy
Nie wiem jak z wami gadać chłopaki, bo ja tarzałem się ze śmiechu przez jakieś 90% trwania filmu.

Odpowiedz
Widać niewiele trzeba by cię rozbawić ;)

Ja się co prawda śmiałem przy opowiastce wietnamskiej, rozgryzaniu Kodu Kansas i ze 2-3 razy w końcówce, ale przez resztę czasu ziewałem i patrzyłem na zegarek.

Odpowiedz
Widać niewiele trzeba by cię rozbawić ;)

Ja się co prawda śmiałem przy opowiastce wietnamskiej, rozgryzaniu Kodu Kansas i ze 2-3 razy przy akcji na wyspie, ale przez resztę czasu ziewałem i patrzyłem na zegarek. No i sama końcówka wyjątkowo nędzna.

Odpowiedz
Cytat:Widać niewiele trzeba by cię rozbawić
Próbuję sobie przypomnieć jakiś film na którym zrywałem boki podobnie jak na Dynamite i coś ciężko. Może niektóre odcinki South Parku. Ogólnie to nie przepadam za komediami, bo właśnie w znakomitej większości przypadków nie mam się z czego śmiać.

Odpowiedz
Buahahaha zajebisty film, reklama piwa i 'łyk z buteleczki i lecą majteczki' nastroiła mnie pozytywnie, ale jak usłyszałem że jak BD jest zmęczony walką to walczy jeszcze więcej to padłem i w momencie zostałem kupiony. Masa śmiesznych teksów czy scena w barze sprawiają że ani przez moment sie nie nudziłem.

Odpowiedz
Wygląda na to, że doczekamy sie ciągu dalszego... <ok>
http://www.mirror.co.uk/celebs/latest/2010/08/13/black-dynamite-2-on-cards-115875-22484745/

Odpowiedz
Dziękuję, postoję.

Jedynka mi w zupełności wystarczyła by się przekonac, że to nie dla mnie.

Odpowiedz
Jedynka to geniusz w swojej klasie, ale nie widzę potrzeby jakiejkolwiek kontynuacji.

Odpowiedz
Powtórka po 2,5 roku przypomniała mi, jak zły to film. A to film bardzo zły, z kretyńską fabułą, beznadziejnym aktorstwem, spartolonym montażem, oświetleniem, kontrastem, zdjęciami - właściwie wszystkim. Dlatego też świetnie się bawiłem i podtrzymują 9/10.
Im częściej na mnie kamieniem rzucicie,
sami złożycie stos - - stanę na szczycie.

Grastroskopia - Bortal dobrze wpływa na trawienie gier

Odpowiedz
Pierwszy zwiastun kontynuacji.
https://www.empireonline.com/movies/news/black-dynamite-star-michael-jai-white-teases-black-back-sequel/

Odpowiedz

Digg   Delicious   Reddit   Facebook   Twitter   StumbleUpon