Ankieta: Jak oceniasz film?
10/10
9/10
8/10
7/10
6/10
5/10
4/10
3/10
2/10
1/10
[Wyniki ankiety]

Uwaga: To jest publiczna ankieta, więc każdy może zobaczyć na co zagłosowano.

Black Panther (2018)
[Obrazek: DB4UnNjU0AAgATp.jpg]

Pierwszy teaser pojawi się w nocy.

Premiera w USA 16 lutego, a u nas dwa dni wcześniej.
For my ally is the Force, and a powerful ally it is.

Odpowiedz
Postać Black Panther jest mi kompletni nieznana. Właściwie, to nawet nie wiem czy jestem zainteresowany. Ekranizacje komiksów w barwach niebiesko pomarańczowych chyba zaczynają mnie męczyć.

Odpowiedz
Brzydki plakat :( Mogli mu chociaż hełm zostawić.

Odpowiedz
Wtedy byłby płacz że Marvel boi się promować filmu czarnoskórym aktorem :P

Plakat faktycznie kiepski, ale i tak lepszy niż standardowy paździerz z cyklu latająca, fotoszopowa głowa.

Odpowiedz
Niedawno wyszedł "Panther's Rage" w ramach Wielkiej Kolekcji Komiksów Marvela opowiadający jak Black Panther walczy o swój kraj w wojnie domowej. Bardzo chwalony klasyk, możesz luknąć.

WKKM wydała także "Who is Black Panther?", ale ja osobiście nie polecam - straszna padaka.

PS. Plakat ma fajny pomysł, ale ma chujowe wykonanie

Odpowiedz
Madafaka, szits lukin guuud.

I Run The Jewels w trailerze <3
#ChristopherLOLan #ChristopherTrollan

Odpowiedz
Meh.
Avengers: Infinity War - 10/10  <3

Odpowiedz
Kawałek z trailera:

<3

W ogóle nie interesował mnie ten film, ale zwiastun obejrzałem już pięc razy. Coogler i aktorzy od początku dawali potencjał na coś ciekawego, ale dopiero po zwiastunie to kupuje. :) Ciekaw tylko jestem jaki będzie miało to całościowo klimat. W zwiastunie odnoszę wrazenie jest coś pomiedzy atmosferą Kapitanów Russo i przeciętną marvelową przygodą. I to w sumie dobra droga.

Odpowiedz
A ja mam uwierzyć, że agencje typu Shield nie są świadome w XXI wieku, że po Wakandzie popierdalają statki kosmiczne? Pff... żenada
http://www.filmweb.pl/user/Corn

"Pierdu-pierdu, siala-lala; Braveheart kosmos rozpierdala" - Bucho

Odpowiedz
Skąd pomysl, ze nie są świadome? To, że Freeman nie mówi o tym przesłuchiwanemu bandycie to nie znaczy, że SHIELD nie wie. To raz, a dwa, że warto poczekac i zobaczyć o co chodzi w filmie, bo to, że w zwiastunie masz statek latajacy nie znaczy, że w momencie akcji pierwszej sceny trailera on już tam jest. :P

Odpowiedz
Wygląda mocno tak sobie. A szkoda bo generalnie na "Black Panthera" naprawdę czekam, głównie dzięki świetnej roli w Civil War. Niektóre sceny wyglądają fajnie, ale mam przeczucie, że wyjdzie tradycyjny film Marvela. Miło będzie jednak zobaczyć większą rolę Serkisa.

Odpowiedz
Zwiastun mehowy, kawałek gówniany. Spodziewałem się jakichś ładnych plenerów, a tu lipa. Kino na razie pod znakiem zapytania. Mam wrażenie, że dostaniemy kolejny nijaki film pokroju Strange'a.
Film roku 2017 - Blade Runner 2049
Dno roku 2017 - SW: The Last Jedi

Odpowiedz
Czy tylko mnie irytuje że Wakanda wygląda jak Asgard?

Jest to zdecydowanie najbardziej niemrawy teaser w całej historii MCU.

Odpowiedz
Dokładnie. I zero charakteru.

Odpowiedz
O rany to wygląda... wygląda... TRAGICZNIE. Jak połączenie kinowego widowiska (z jeszcze niedokończonymi efektami, oczy bolą) z bieda serialem w stylu Iron Fista czy innego crapu. Jestem pewien że gdyby któryś serial Marvela osadzony był w Afryce wyglądałoby to dokładnie tak tandetnie jak to.

Design Wakandy lepiej przemilczeć. Marvel, co się dzieje? :(

PS. Fryzura Michaela B. Jordana. Yikes!

Odpowiedz
W mordę jeża... Po Cooglerze spodziewałem się większego minimalizmu i naturalności, a to wygląda jak rasowy CGI-plastykowy blockbuster, zrealizowany na podstawie podręcznika "Jak nakręcić od linijki wysokobudżetowy film w MCU" =/

Moje zainteresowanie spadło co najmniej o połowę.
zombie001, proud to be a member of Forum KMF Film.org.pl since Jul 2013.
"MAD MAX: FURY ROAD" - MotY 2015
"SŁUŻĄCA" - MotY 2016
"GHOST STORY" - MotY 2017 

Odpowiedz
(10-06-2017, 08:37)Corn napisał(a): A ja mam uwierzyć, że agencje typu Shield nie są świadome w XXI wieku, że po Wakandzie popierdalają statki kosmiczne? Pff... żenada

SHIELD wiedział na pewno, rząd niekoniecznie. Z resztą SHIELD oficjalnie już nie ma po wydarzeniach z WS. 
Cigarettes and coffee, man. That's a combination.

Odpowiedz
Oczywiście żaden satelita nigdy nie zrobił zdjęcia futurystycznego miasta w środku Afryki. Legitne :)

Odpowiedz
A główny bohater na kule reaguje jak Superman. SRSLY?

Odpowiedz
Może nie jestem szczególnym znawca komiksowej Panthery (czytałem ledwie parę komiksów z akcją w Wakandzie), ale bardzo boli mnie fakt, że właściwie jedynie jakieś urywki wskazują na jakikolwiek klimat afrykańskiego państwa, mającego własną kulturę, tradycję, wyróżniającego się. Naładowanie technologii i od czasu do czasu kiczowatych kostiumów wygląda po prostu słabo. Nawet to wejście T'Challi do tego jeziora zapewne podczas jakieś próby wychodzi tak jakoś bez wyrazu.

No i pewnie główną "niespodzianką" filmu (aby podkreślić połączenie z uniwersum, zgadzałoby to się z kontraktem aktora również) będzie 20 minut przed końcem

Odpowiedz

Digg   Delicious   Reddit   Facebook   Twitter   StumbleUpon