Blade Runner 2049 (2017) reż. Denis Villeneuve
Czy to jest temat o "Shitario" czy o sequelu "Blade Runnera"?
Aktualny film roku 2017 - Sztuka kochania.
Aktualne filmowe ścierwo roku 2017 - Transformers: The Last Knight / John Wick 2
Aktualne rozczarowanie roku 2017 - Logan

Odpowiedz
O umiejętnościach reżyserskich Villeneuve'a, od których zależy czy nowy Blade Runner będzie wtopą, czy nie.
Kłótnie na forach są jak wyścigi w domu wariatów: nieważne czy wygrasz, czy przegrasz, wciąż pozostajesz pacjentem.

Odpowiedz
https://www.comicbookmovie.com/sci-fi/blade-runner-2049-trailer-3-will-be-with-us-tomorrow-check-out-some-new-footage-in-the-meantime-a152498

Jutro nowy trailer, w linku sneak peak.

Odpowiedz
Kolo z "Walking Dead" znów łazi w kapturze... Ciekawe czy z kataną.
welcome to prime time bitch!

Kenner, just in case we get killed, I wanted to tell you, you have the biggest dick I've ever seen on a man.

Odpowiedz

Odpowiedz
Podoba mi się :o)
Ostatnio obejrzane:
Alien - 10/10
Zanim się pojawiłeś - 8/10
Fast and Furious 8 - 6/10
Manchester by the sea - 9/10
Przełęcz ocalałych - 9/10
Logan - 10/10
Mission Impossible 3 - 8/10
Transformers - 9/10
Mission Impossible 2 - 8/10

Odpowiedz
Interesująco i intrygująco to wygląda! Wierzę, że Denis Villeneuve mnie nie zawiedzie i dostarczy film bliski oryginałowi.

Odpowiedz
Dalej tego nie czuję...
Aktualny film roku 2017 - Sztuka kochania.
Aktualne filmowe ścierwo roku 2017 - Transformers: The Last Knight / John Wick 2
Aktualne rozczarowanie roku 2017 - Logan

Odpowiedz
No nic nowego względem poprzedniego zwiastuna, więc po co w ogóle pokazywać?
- Jak chcesz odzyskać wolność?
- Jedynym możliwym sposobem. Poprzez rewolucję. (...) Nie będziemy wolni, dopóki nie posiądziemy władzy.

Odpowiedz
A ten mi jakoś lepiej podszedł :)
Choć w dalszym ciągu nie wróżę temu powodzenia, a Jared Leto jest straszny.
Duży i dobry zawsze pokona małego i złego.

Odpowiedz
Trailer gorszy od poprzedniego. Ale generalnie nie spodziewałbym się wiele akcji w filmie, zwiastuny są tak zmontowane i mają taki podkład dźwiękowy, że wydaje się, że wszystkie sceny są bardzo dynamiczne, dużo akcji, wybuchów, szybko latających pojazdów, ale jak przyjrzeć się lepiej....tak wiele tego nie jest. Nie spodziewałbym się aby Villeneuve zrobił szczególnie więcej strzelanin niż w takim "Sicario".

No i wizualnie ten film mnie przynajmniej nadal zachwyca.

Odpowiedz
Mi się podoba. Czekam i liczę na świetny wizualnie, spokojny film.

Odpowiedz
No to już wiemy jak mniej więcej będzie się zaczynał film :D >>

Fajnie, że wykorzystali to alternatywne otwarcie z 1982 roku, bardzo na to liczyłem :D
Logan 7/10
Trainspotting 2  9/10

Moje Blu <<<

Odpowiedz
Leto przynajmniej stara się tu być 'jakiś'. A Gosling? W tych zwiastunach wygląda naprawdę jakby był zmęczony swoją egzystencją i karierą aktorską, natomiast Ford kolejny raz jedzie na autopilocie.

Zieeeeeeeeeeew.
zombie001, proud to be a member of Forum KMF Film.org.pl since Jul 2013.
"MAD MAX: FURY ROAD" - MotY 2015
"ZOOTOPIA" - MotY 2016

Odpowiedz
I ja właśnie nie wiem, kto jest gorszy? Pretensjonalny Leto, czy mający to wszystko gdzieś Gosling.

W ogóle mam nadzieję, że trailer został tak specjalnie skrojony pod pragnącego akcji współczesnego widza i nie zrobią z tego jakiegoś akcyjniaka, czy filmowe Ghost in the Shell 2? I jakoś dalej nie do końca kupuję wizualną stronę tego filmu. W oryginale podobała mi się ta wersja, że gdzie nie spojrzeć tam miasto (nie liczę wersji z happy endem i ujęciami ze Lśnienia), jako wielki moloch. I ta wizja, że cały świat tak wygląda była ciekawa. Tutaj niby poszerzamy sobie ten świat, więcej go widzimy, ale to co widzę mnie jakoś nie przekonuje i nie wiem, czy miałem w ogóle ochotę opuszczać to Los Angeles?
/www.filmmusic.pl - me recki 
"... w TFA zbudowano las. j***** las!"
Arahan

Odpowiedz
Nadal wygląda to jak film bez duszy i jest mocno generyczne. Widać, że coś tam w postprodukcji podziałali, ale wciąż nie mogę uwierzyć, że to film Villeneuvea. Chciałbym się pozytywnie rozczarować i w sumie bardziej niż sam film intryguje mnie teraz to czy, i jak bardzo pomyliłem się oceniając film na 6/10 na podstawie zwiastunów ;)
I am Jerusalem. 

Odpowiedz
Trailer jak trailer, no chyba, ze bedziemy oceniac tylko production values, wtedy 10/10. Powaznie mowie, obelednie to wyglada (nawet jezeli sterylnie jezeli porownac z oryginalem), zdecydowanie lepiej niz ewidentnie komputerowa pstrokacizna tegorocznego GitS.

No ale juz teraz widze, ze wszystko bedzie typowo dla Denisa pretensjonalne, napuszone (patrz. Arrival) i przedramatyzowane - nie mam co do tego watpliwosci. Oryginal mowil o sprawach uniwersalnych (i ostatecznych), ale w skali mikro, ot zwykla opowiesc o glinairzu na tropie kilku zbuntowanych replikantow. Mimo calego rozbuchania w budowaniue swiata to historia raczej bardzo minimialistyczna. Tutaj natomiast gwiezdy-rozpiezdy, konce swiata/ludzkosci, wojny, chuje-muje i dzikie weze. Eee tam, wyjdzie raczej sredniak z przeblyskami, no ale na bez rybiu i rak ryba, a wiec pewnie na koniec i tak dam naciagane 7/10, i bede marudzic, ze szkoda tego pieknie zbudowanego swiata na taka historie.
Shine on You Crazy Diamond

Odpowiedz
Po prostu zwiastun bez pomysłu, jak ktoś uważa że jakość zwiastunu odwzorowuje jakość filmu to polecam sobie odświeżyć Suicide Squad. :)
Kłótnie na forach są jak wyścigi w domu wariatów: nieważne czy wygrasz, czy przegrasz, wciąż pozostajesz pacjentem.

Odpowiedz
https://naekranie.pl/aktualnosci/sdcc-2017-ciekawostki-z-panelu-blade-runner-2049-opis-nowego-fragmentu-2112047

Film ponadto ma oficjalnie trwać 2 godziny 30 minut, standardowy i przewidywalny czas.

Odpowiedz
To w tle to chyba muzyka Jóhannssona. Nieźle imituje Vangelisa:
http://roadto2049.bladerunnermovie.com/
/www.filmmusic.pl - me recki 
"... w TFA zbudowano las. j***** las!"
Arahan

Odpowiedz

Digg   Delicious   Reddit   Facebook   Twitter   StumbleUpon