Ankieta: Jak oceniasz film?
10/10
9/10
8/10
7/10
6/10
5/10
4/10
3/10
2/10
1/10
[Wyniki ankiety]

Uwaga: To jest publiczna ankieta, więc każdy może zobaczyć na co zagłosowano.

Botoks (2017) reż. Patryk Vega
Plakaty do nowego filmu Vegi - "Botoks"

http://www.filmweb.pl/news/FOTO%3A+Ka%C5%BCdy+lekarzyk+ma+sw%C3%B3j+o%C5%82tarzyk%2C+czyli+plakaty+%22Botoksu%22-123614

Odpowiedz
Po tych tag-line'ach boję się trochę "Ciacha 2", ale po Pitbullach mam zaufanie do Vegi.

Odpowiedz
Po tych tagline'ach to raczej od razu widać, że to film twórcy "Pitbulla" :)

Odpowiedz

Mam dość już po tych czterech minutach, ale wyczuwam kolejny hit frekwencyjny w polskich kinach. Jak dla mnie to ten zwiastun to jest poziom najgorszych polskich komedii - jeden wielki sucharfest.

Odpowiedz
O cholera, ale rak, nie wiem co najgorsze - te teksty które znamy już z plakatów, montaż zwiastunu czy gra niektórych aktorów. A, albo może fakt że wygląda to kropka w kropkę jak Pitbull? :D Nawet podobnie rozpoczynany zwiastun, niby szokująca statystyka.
- I don't advise a haircut, man. All hairdressers are in the employment of the government. Hairs are your aerials. They pick up signals from the cosmos, and transmit them directly into the brain. This is the reason bald-headed men are uptight.
- What absolute twaddle.  

Odpowiedz
Szczerze powiedziawszy to spodziewałem się właśnie czegoś takiego. Pitbull tylko, że w świecie lekarzy. I wygląda na to, że tak też będzie. Suchar o kontakcie porównywalny z tym, jak Strachu idzie po wodę w drugim Pitbullu.

Aktorzy to jakiś wtf, grają jakby... nawet nie wiem jak co. Jedyne Chabior na luzaczku :) Najlepszy z obsady po tym zwiastunie.

PS. LOL, to nawiązanie do butów z Pitbulla xD
You betrayed me! You're not good. You, you're just a chicken. Chip-chip-chip-chip-cheep-cheep. - Johnny

Odpowiedz
Bardzo długie 4 minuty... Ale bieg Fabijańskiego mnie rozwalił, pozytywnie.

Odpowiedz
Przerażający przykład czemu nie chodzę na polskie filmy.
"Najlepsze" są te przekleństwa, żeby było mrocznie i poważnie. Słowo "do kroćset fur beczek!" dodawane jest chyba losowo jak jakiś edytor stwierdza białą plamę - O tutaj nie ma przekleństwa, wstawimy dwie "kurwy".

I tak. Gra aktorska to jest jakiś koszmar.
Jak ja cię dzieciak rozumiem, hej, usłysz mnie Khamûl mordo,
raz chciałem zrobić replikę Lothlórien, co wyszło? Wyszedł mi Mordor.

Odpowiedz
Trailer tradycyjnie żenujący co tylko potęguje totalnie przypadkowy montaż, ale film będzie OK, dokładnie tak samo jest z Pitbullami gdzie najgorsze fragmenty zwiastunów w filmie wypadały kompletnie inaczej. Oczywiście zależy jeszcze jaki kto ma stosunek do tych filmów :)

Odpowiedz
Dla mnie to jest najgorsze kino, jakie w ogóle istnieje. Poważnie. Czemu Vega podnieca się tego typu grą aktorską? Co go w tym bawi? Takie recytowanie z pamięci bez emocji ma być śmieszne? Ma pokazać obojętność bohatera? To jakiś element spajający jego "uniwersum" filmowe? Co to w ogóle jest? Nie lepiej wypadają wrzucane na siłę bluzgi, które skrajnie żenują. Fabuły oczywiście nie będzie, ale to już standard u tego człowieka. Widownia? Pewnie ponad 2 miliony. Więc w sumie to czemu ja się dziwię? Działa, a dodatkowo pan Vega utwierdza się w przekonaniu o swojej wybitności.

Osobne słowo należy się montażyście zwiastuna. Brawo. 4 minuty nigdy nie trwały tak długo.
.

Odpowiedz
Mnie zastanawia czemu Vega robi teraz za jakiegoś dobrego reżysera... Bo mu wyszedł 1 czy 2 "Pitbulle" po tym jak wyszedł mu... 1wszy "Pitbull" i nic poza tym? Szczególnie w "prasie" oczekiwanie na jego filmy jakby to był jakiś wizjoner i dobry reżyser.
welcome to prime time bitch!

Kenner, just in case we get killed, I wanted to tell you, you have the biggest dick I've ever seen on a man.

Odpowiedz
Bo śmieszne teksty :P.

Odpowiedz
Nie uważam się za człowieka z jakimś wysublimowanym poczuciem humoru, są dni, że naprawdę gówniane filmy są w stanie mnie rozśmieszyć chociaż parę razy (Dirty Grandpa, remake Vacation), ale "śmieszne" teksty zarówno w Pitbullu, jak i w tym zwiastunie to jest nowy poziom cringe'u. Ktoś sie tam kiedyś czepiał Smarzowskiego, że dał dwa takie dialogi w "Drogówce", Vega idzie krok dalej - opiera na nich scenariusz.

Odpowiedz
(06-07-2017, 20:02)srebrnik napisał(a): To jakiś element spajający jego "uniwersum" filmowe?
:D

Trafione w punkt.
Wszyscy dzisiaj chcą mieć swoje "uniwersum", ma i Polska. Ci sami aktorzy, klepiący w taki sam drewniany sposób kwestie, przeplatane bluzgami dla samych bluzgów, w filmach bez scenariusza.
"Patryk Vega Universum".
Jak ja cię dzieciak rozumiem, hej, usłysz mnie Khamûl mordo,
raz chciałem zrobić replikę Lothlórien, co wyszło? Wyszedł mi Mordor.

Odpowiedz
Jakoś ciężko uwierzyć mi w to, że Vega po kręceniu idzie do takiej montazowni czy innej piwnicy, odpala scenę na monitorze, widzi taką Bołądź i se mysli 'ale to jest dobre, ale ona tutaj gra'. No kutwa. Przecież to w jaki sposób ona tam "gra" jest tak bardzo ciężkostrawne, że bardziej się nie da. Najgorsze jest, że jest to na poważnie i takie były zamiary reżysera od początku.

O ile taki z lekka przeszarżowany Fabijański w Pitbullu był spoko, tak tutaj niektóry sposób grania aktorów jest dla mnie nie do przyjęcia. I nie wiem, ale mam wrażenie, że tych sucharów i specjalnie wplecionych wulgaryzmów jest jeszcze więcej niż w serii policyjnej :)

VEGA UNIVERSE. Kolejni będą strażacy z OSP? :) Czy ratownicy WOPRu?
You betrayed me! You're not good. You, you're just a chicken. Chip-chip-chip-chip-cheep-cheep. - Johnny

Odpowiedz
Ja obstawiam duchownych :)
.

Odpowiedz
Ooo, po tym Polska nigdy nie byłaby już taka sama. Strachu w roli kardynała. Kontrowersje byłyby zbyt wielkie. Watykan wpisuje go na swoją listę filmów zakazanych.

Odpowiedz
Jeśli PiS przepieprzy wybory, to może być film o duchownych, żeby kontrowersyjnie, odważnie i progresywnie :). 

Cytat:Jakoś ciężko uwierzyć mi w to, że Vega po kręceniu idzie do takiej montazowni czy innej piwnicy, odpala scenę na monitorze, widzi taką Bołądź i se mysli 'ale to jest dobre, ale ona tutaj gra'. No kutwa. Przecież to w jaki sposób ona tam "gra" jest tak bardzo ciężkostrawne, że bardziej się nie da. Najgorsze jest, że jest to na poważnie i takie były zamiary reżysera od początku.

Plebs i tak nie zauważy. I jak widać, niektórzy na tym forum również :). 

Odpowiedz
Wyłączyłem zwiastun w momencie w którym zobaczyłem informacje o procentach pacjentów którzy nie przeżyli operacji.

Trzeba przyznać, że polskie kino rozrywkowe nadal stoi na najwyższym możliwym poziomie :P

Odpowiedz
Wczoraj pojawił się oficjalny zwiastun nowego filmu Patryka Vegi. Można, więc zakładać temat.

Proszę o przeniesienie z tematu "ZAPOWIEDZI" postów dotyczących poniższego trailera:

Dodam jeszcze tylko, że Kino Świat opublikowało informacje prasową, w której można przeczytać:

Cytat:Botoks absolutnym hitem internetu. 2 000 000 odsłon zwiastuna filmu w zaledwie 15 godzin. I jeszcze lepsza dynamika oglądalności niż ta, którą cieszył się trailer przeboju Pitbull. Niebezpieczne kobiety! Bezkompromisowe uderzenie w polską służbę zdrowia w kinach od 29 września 2017 roku.

Zaprezentowany przez Patryka Vegę na Facebooku, reżyserski zwiastun Botoks bije rekordy popularności w sieci! W zaledwie 15 godzin pozbawiony cenzury trailer zanotował ponad 2 000 000 odsłon, otrzymał 37 000 "reakcji" i był udostępniany ponad 22 000 razy! To jeszcze lepszy wynik od tego, który zanotowała w internecie pierwsza zapowiedź hitu Pitbull. Niebezpieczne kobiety (przypomnijmy – najbardziej kasowego polskiego filmu 2016 roku).

Odpowiedz

Digg   Delicious   Reddit   Facebook   Twitter   StumbleUpon