Ankieta: Jak oceniasz film?
10/10
9/10
8/10
7/10
6/10
5/10
4/10
3/10
2/10
1/10
[Wyniki ankiety]

Uwaga: To jest publiczna ankieta, więc każdy może zobaczyć na co zagłosowano.

Botoks (2017) reż. Patryk Vega
"Bezkompromisowe uderzenie w polską służbę zdrowia "

LOL Wygląda rzeczywiście jak Pitbull, zlepek horror stories opowiadanych przy ognisku przez ludzi ze środowiska i urban legends.

Odpowiedz
Człowiek robi tematy o takim "Darkest Hour" liczy na dyskusje a potem sie okazuje, że "Botoks" Vegi robi większą furorę :(

Śledze Fejsa Vegi z czystej ciekawości i jestem niesamowicie zażenowany hypem w komentarzach. Jezu...

Odpowiedz
(07-07-2017, 14:30)Kuba napisał(a): Człowiek robi tematy o takim "Darkest Hour" liczy na dyskusje a potem sie okazuje, że "Botoks" Vegi robi większą furorę :(

Bo nikogo nie obchodzi kolejny film o Churchillu, do tego od jakiegoś hollywoodzkiego rzemieślnika.

Botoks to nowy film Vegi. PATRYKA VEGI!

Odpowiedz
(06-07-2017, 19:23)Mierzwiak napisał(a): Trailer tradycyjnie żenujący co tylko potęguje totalnie przypadkowy montaż, ale film będzie OK, dokładnie tak samo jest z Pitbullami gdzie najgorsze fragmenty zwiastunów w filmie wypadały kompletnie inaczej. Oczywiście zależy jeszcze jaki kto ma stosunek do tych filmów :)

Serio? Nie widziałem chyba żadnego filmu Vegi w całości, nawet Pitbulla. Wytrzymałem jakieś 20 minut Służb specjalnych. Jaki stosunek trzeba mieć do tych filmów, żeby uznać je za "OK". Oglądać je jako cringe fest? Co jest w stanie poprawić odbiór tych najgorszych fragmentów w samym filmie? Pytam serio.

Zwiastun tragiczny. Niby próbuję mieć gdzieś fakt, że jest taki popyt na jego filmy i skoro Vega znalazł sposób na zarabianie kasy to niech ma, ale jednak trochę dołujące, ze to są filmowe hity w tym kraju.

Odpowiedz
(07-07-2017, 15:01)PropJoe napisał(a): Jaki stosunek trzeba mieć do tych filmów, żeby uznać je za "OK". Oglądać je jako cringe fest? Co jest w stanie poprawić odbiór tych najgorszych fragmentów w samym filmie? Pytam serio.
Ja z kolei serio odpowiadam: nie wiem :) Ja je po prostu oglądam i są OK aczkolwiek wspinając się na wyżyny obiektywizmu (sic!), rozumiem czemu dla niektórych jest to takie rakotwórcze. Ja to kupuję i tyle.

Odpowiedz
(07-07-2017, 14:28)zdzichon napisał(a): "Bezkompromisowe uderzenie w polską służbę zdrowia "

LOL Wygląda rzeczywiście jak Pitbull, zlepek horror stories opowiadanych przy ognisku przez ludzi ze środowiska i urban legends.

Ale to już "Ciacho" nie działało na podobnej zasadzie i było zlepkiem żenujących żartów znalezionych w internecie i potem posklejanych w film z "grotą Nestle" na czele.
/www.filmmusic.pl - me recki 
"... w TFA zbudowano las. j***** las!"
Arahan

Odpowiedz
(07-07-2017, 15:10)Lawrence napisał(a): Ale to już "Ciacho" nie działało na podobnej zasadzie i było zlepkiem żenujących żartów znalezionych w internecie i potem posklejanych w film z "grotą Nestle" na czele.

Na szczęście nie dane mi było zobaczyć.

Dla mnie nadal nieodgadnione jest jak to możliwe, że za tymi filmami stoi ta sama osoba co za pierwszym i drugim sezonem Pitbula.

Chyba że to był jakis grupowy pseudonim.

Odpowiedz
I oczywiście dialogi oparte o memy jak ten z punktem G na końcu słowa Shopping. Ech...
http://www.filmweb.pl/user/Corn

"Pierdu-pierdu, siala-lala; Braveheart kosmos rozpierdala" - Bucho

Odpowiedz
Nowy plakat

[Obrazek: 0JKhOc7.jpg]

Odpowiedz
Rewelacyjny
srebrnik, proud to be a member of Forum KMF Film.org.pl since Nov 2014.

Odpowiedz
Katarzyna Warnke to kuzynka mojego przyjaciela. Chyba nigdy nie przyzwyczaję się do tego nazwiska na plakatach i w zwiastunach :)

Odpowiedz
Plakat wygląda trochę jak okładka Polityki czy innego magazynu.
Arahan

Odpowiedz
Nie, Lawrence, wygląda jak plakaty poprzednich dwóch Pitbulli.

Odpowiedz
Aha, czyli to się dzieje w tym samym uniwersum.
Arahan

Odpowiedz
Tak, w tym samym uniwersum, gdzie połowa postaci ma swoich bliżniaków o innych nazwiskach.

Odpowiedz
Znaczy skoro film nazwali Botoks to specjalnie zniekształcili twarze tych aktorów żeby sami się nie poznali. Taki był plan. :P
Co to jest „FIUT”? FIUT to jest skrót moich zainteresowań „Film I Uwentualnie Telewizja”

#Official James Francis Cameron and Christopher Johnathan James Nolan Hejter# :D

Odpowiedz
Prawda? Niektórzy wyglądają jakby im po dwie dekady dodali.

Odpowiedz
(27-07-2017, 20:42)nawrocki napisał(a): Tak, w tym samym uniwersum, gdzie połowa postaci ma swoich bliżniaków o innych nazwiskach.
No tak, jak w uniwersum Kevina Smitha. :) A "Pitbull" to nie jest wcale bardziej wysublimowane kino. Ale wiem, że prawnie to niestety nie tak fajnie, bo prawa do Pitbulla są gdzie indziej. A szkoda, mogliby sobie budowac uniwersum, zawsze jakas ciekawostka pośród szarości polskiego kina. ;)

Phil napisał(a):Katarzyna Warnke to kuzynka mojego przyjaciela.
No, Phil, widze, ze wreszcie jest powód by się spotkac. :)
#ChristopherLOLan #ChristopherTrollan

Odpowiedz
Bosze, co oni zrobili z twarzą Olgi Bołądź.

Odpowiedz
po fatalnym trailerze dostaliśmy fatalny plakat. wydaję mi się, że teraz jeszcze będzie sukces w kasach, ale przy kolejnej powtórce (na przykład film o strażakach, którzy wywołują pożary albo listonoszach podpierdalających renty) już może być ciężko.

Odpowiedz

Digg   Delicious   Reddit   Facebook   Twitter   StumbleUpon