Ankieta: Jak oceniasz film?
10/10
9/10
8/10
7/10
6/10
5/10
4/10
3/10
2/10
1/10
[Wyniki ankiety]

Uwaga: To jest publiczna ankieta, więc każdy może zobaczyć na co zagłosowano.

Botoks (2017) reż. Patryk Vega
(28-07-2017, 10:21)smackey napisał(a): po fatalnym trailerze dostaliśmy fatalny plakat. wydaję mi się, że teraz jeszcze będzie sukces w kasach, ale przy kolejnej powtórce (na przykład film o strażakach, którzy wywołują pożary albo listonoszach podpierdalających renty) już może być ciężko.

Jeszcze nie obejrzałam porządnie trailera przyznam się... Służby i pierwszy Pitbull Vegi dla mnie bardzo. Służby mnie wcisnęły nawet w fotel, szczeólnie, ze byłam na pokazie z reżyserem i twórcami. Niebiezpieczne kobiety obejrzałam z "radochą", ale zdecydowanie jako kino rozrywkowe.
aloha, proud to be a member of Forum KMF Film.org.pl since Dec 2012.

Odpowiedz
Trailer wygląda chaotycznie i jak kolejny Pitbull. Zakładam, że dobrze będzie się oglądać, ale nie sądzę, żeby film wyszedł jakoś szczególnie dobrze.
www.filmweb.pl/user/Azgaroth_2

Odpowiedz

Odpowiedz
Cytat:Miło nam poinformować, że film Botoks Patryka Vegi będzie miał swoją premierę w aż 17 krajach świata! O problemach polskiej służby zdrowia, poza naszym krajem, dowiedzą się również widzowie w: Chinach, Australii, Rosji, Niemczech, Wielkiej Brytanii, Irlandii, USA, Kanadzie, Niemczech, Hiszpanii, Holandii, Belgii, Austrii, Szwecji, Norwegii i Danii.

Odpowiedz
Zajebista reklama kraju :D
http://www.filmweb.pl/user/Corn

"Pierdu-pierdu, siala-lala; Braveheart kosmos rozpierdala" - Bucho

Odpowiedz
A potem widmo kolejnych sankcji :).

Odpowiedz

Vega to taki pocieszny misiek :D

Odpowiedz
https://film.wp.pl/botoks-recenzja-czy-jest-na-sali-jakis-lekarz-patryk-vega-odlecial-6171405694830209a

Cytat:Nie każdy lubi oglądać w kinie naturalistyczne sceny porodów, umierający płód i seks kobiety z psem (sic!)
Chyba się nawalę przed jutrzejszym seansem.

Odpowiedz
Łoł. Teraz na pewno zobaczę :D

Odpowiedz
Vega najwidoczniej znowu popełni ten sam błąd, zbierze wszystkie historie usłyszane z różnych miejsc, od różnych ludzi, z różnych czasów i wstawi je do jednego filmu.

Odpowiedz
Co za nędza. O ile Pitbull był sympatycznym filmidłem, zwykłym guilty pleasuer, tak Botoks jest niezjadliwym kawałkiem kupy, która udaje kino. Brak fabuły, brak postaci (no z wyjątkiem Stramowskiego i Fabijańskiego, oni są sympatyczni), brak dźwiękowca na planie!! Ja jebie, ten film powinien być puszczany z napisami :) Żarty? Dejta spokój, słyszałem większość 10 lat temu - to bardziej zlepek skeczów z marnym humorem, wulgaryzmami i debilami zamiast ludzi.

Sceny porodów naprawdę mocne. Seksu z psem nie było, tzn było to zasugerowane, ale żadnych zoofilskich scen się nie spodziewajcie :D

Co do autentyczności - jestem Vedze w stanie uwierzyć co do niektórych scen.

2/10 za w sumie chyba dwójke wymienionych aktorów :) Pibulle były ok, Botoks to parująca kupa.

Odpowiedz
(30-09-2017, 01:17)Pelivaron napisał(a): Co za nędza. O ile Pitbull był sympatycznym filmidłem, zwykłym guilty pleasuer, tak Botoks jest niezjadliwym kawałkiem kupy, która udaje kino. Brak fabuły, brak postaci (no z wyjątkiem Stramowskiego i Fabijańskiego, oni są sympatyczni), brak dźwiękowca na planie!! Ja jebie, ten film powinien być puszczany z napisami :) Żarty? Dejta spokój, słyszałem większość 10 lat temu - to bardziej zlepek skeczów z marnym humorem, wulgaryzmami i debilami zamiast ludzi.

Sceny porodów naprawdę mocne. Seksu z psem nie było, tzn było to zasugerowane, ale żadnych zoofilskich scen się nie spodziewajcie :D

Co do autentyczności - jestem Vedze w stanie uwierzyć co do niektórych scen.

2/10 za w sumie chyba dwójke wymienionych aktorów :) Pibulle były ok, Botoks to parująca kupa.

9/10 za frontalny atak za NFZ-owską mafię i armię nieuków w kitlach. Za sam film 3/10. Zupełnie nie kumam, wygląda jakby Vega chciał przelać wkurwa z głowy na ekran w kilkanaście godzin. To bardziej wizualna prezentacja wściekłości aniżeli po prostu film od początku do końca. Istotnie: zlepek luźnych klipów. 

Odpowiedz
Nah, nie było źle, choć pierwszych kilkanaście minut (w tym seks z psem) to absolutne dno, ale sala rżała ze śmiechu więc chyba się nie znam.

Nie pytajcie czemu bo nie umiem tego wyjaśnić, ale w Pitbullach to skakanie po konwencjach jest znacznie zjadliwsze (nawet jeśli sceny komediowe bywają żenujące), tutaj bardziej niż kiedykolwiek wcześniej miałem wrażenie oglądania kilkunastu różnych filmów jednocześnie, filmów bardzo do siebie niepasujących i gryzących się. Nie potrafię też wskazać głównego wątku, a co za tym idzie powiedzieć o czym jest ten film.

Antyaborcyjna propaganda i krytyka polskiej służby zdrowia? Jeśli tak to jakieś 3/4 scen należałoby wywalić.

Odpowiedz
(01-10-2017, 00:03)Mierzwiak napisał(a): miałem wrażenie oglądania kilkunastu różnych filmów jednocześnie, filmów bardzo do siebie niepasujących i gryzących się. Nie potrafię też wskazać głównego wątku, a co za tym idzie powiedzieć o czym jest ten film.

Czyli to samo, co w ostatnim Pitbullu.
Quite an experience to live in fear, isn't it?
That's what it is to be a slave.

Odpowiedz
Prawie 712 tys. widzów w weekend i tym samym najlepsze otwarcie 2017.

A jak wasze konta bankowe? :)

Odpowiedz
Już myślałem ze wkleiłes posta Vegi :D
Wkleiłbym, ale na telefonie za dużo pitolenia. Nasz Rycerz Światła w każdym bądź razie zbawia świat.

Odpowiedz
Proszę :)

Patryk Vega napisał(a):Kochani,
W ciągu ostatnich dni wielu z Was pytało mnie o przyczyny medialnej nagonki na film „Botoks” oraz negatywnych wpisów na forach, wysyłanych z tych samych adresów ip, na zlecenie wyspecjalizowanej agencji. Dla mnie odpowiedź jest jasna. „Botoks” jest filmem, który rozszerza światło w świecie ogarniętym ciemnością. A to, czego jesteśmy świadkami, jest niczym innym, jak starciem ciemności ze światłem. Dlatego miło mi Was poinformować, że z tej walki wyszliśmy zwycięsko. Film „Botoks” odnotował najlepsze otwarcie 2017 roku. W ciągu 3 dni obejrzało go 711 tysięcy widzów. Dziękuję Wam, że poszliście na mój film, chociaż mówiono Wam, byście tego nie robili. Cieszę się, że od tej chwili to Wy będziecie mówić o „Botoksie”, bo nie zagłuszy Was żadna kłamliwa, pisana na zlecenie recenzja.

Odpowiedz
Ciekawe czy naprawdę uwierzył w swoje posłannictwo (no, to rozświetlanie ciemności) czy tak sobie trolluje wiedząc, że wyznawcy i tak wezmą to na serio i pójdą do kina?
Duży i dobry zawsze pokona małego i złego.

Odpowiedz
Przeciez to jest zabieg marketingowy. Vega siedzi w domu liczy banknoty, rezerwuje bilety na lot na Fidżi i ciśnie beke z ludzi....oby.

Odpowiedz
[Obrazek: f425e655a512df0c05559d101a2cbd07a662fd5c...6c0d54.jpg]

Odpowiedz

Digg   Delicious   Reddit   Facebook   Twitter   StumbleUpon