Ankieta: Jak oceniasz film?
10/10
9/10
8/10
7/10
6/10
5/10
4/10
3/10
2/10
1/10
[Wyniki ankiety]

Uwaga: To jest publiczna ankieta, więc każdy może zobaczyć na co zagłosowano.

Botoks (2017) reż. Patryk Vega
Duch święty nawiedził Patryka, tzw. Vegę, bo chyba tak się to zajumane z "Pulp Fiction" nazwisko odmienia i ponoć kazał zrobić film. Nic, młodszy brat poprosił żeby jechać, to żem do kroćset fur beczek! był ja pierdolę kurcze pieczone w dupę Jadzi pojechał.

I co? I jajco do kroćset fur beczek! gumowe. Zjesz połowę?

Vega tak właśnie wyobraża sobie kręcenie dramatu na poważny temat - dwie scenki dobijania widza i spoko nakręcone plus mało (o dziwo) drona, jeszcze plus komedia na podstawie "Dobrego humoru" o lekarzach by Szczepan Sadurski, rocznik jak wino - im starszy, tym lepszy.

Lubicie tzw. żarty z dłuuuuuuuugą brodą, klepane pomiędzy dramatyczne scenki zabijania płodów i noworodków, luz, poczujecie się jak w niebie i będziecie się śmiali w niebogłosy. Jak zresztą połowa sali na seansie, na którym byłem.

I, trochę odchodząc od tematu, bardziej się mimo wszystko martwię o stan psychiczny ludzi, dla których to jest wesołe i dres i w ogóle zajebiście, a nie że Vega taki prosty film zrobił.
Bo fabuły jak zwykle brak, są scenki, są bohatery, nagle na koniec bohatery się znają i kochają, chociaż ze scenek nijak to nie wynika. No luz - a da radę zrobić dobry film z takiego mega poważnego tematu?

Da, ale po co? Jest beka (hehe) i jest martwe dziecko (uuuuuuu). Vedze (prawdopodobnie tak się to nazwisko odmienia, jak nie to proszę o poprawkę) o to chodziło chyba, bo Duch Święty kazał. Narzędzie większego porządku światu zdania widać nie ma, kręci to co siła wyższa każe:)

Ale ogólnie wesłoło - nie, że film taki śmieszny, ale kilka scen dramatycznych było całkiem w punkt; film zabija dziwne niezdecydowanie pana reżysera i Ducha Świętego, czy kręcimy poważny dramat o służbie zdrowia, czy kolejnego "Pitbulla", bo fani, komediowe scenki i beka. BO KASA SIĘ MUSI ZGADZAĆ.

Był tutaj potencjał na przyzwoity film, ale pan reżyser wolał kręcić to co lubi - tzn. słaby materiał (bo za dużo wątków) na niezłe kino ale dobry na spoko serial; no ale wypłata, niż naprawdę poważny film; który chce powiedzieć coś ważnego. Ten mówi rzeczy ważne i smutne a potem daje żart z brodą, że rowery to chujnia, bo pedały są złe.

Ja ogólnie z takiego roweru wysiadam, pedałować mi się nie chce, ale zwrócę uwagę na jeszcze jedną rzecz - KAŻDY facet w "Botoxx'ie" (UK tytuł, powaga) to idiota plus debil łamane przez zwyrol i psychopata. Mega hint - jedyna przyzwoita męska postać (Vege żart) to kobieta po zmianie płci. Nie wiem, pan Vega może chciał zrobić kino mocno feministyczne, ale po drodze zapomniał o tym, że jadąc tak fabularnie po łebkach ważnych tematów, robi krzywdę wszystkim, a kobietom chyba najbardziej.

Propaganda antyaborcyjna, luz, spoko, poważny temat do dyskusji. Wkurwia tylko fakt, że u Vegi nikt nie ma nic do gadania - wszystko jest podporządkowane śmichom chichom, a dramat w tle przez to traci, bo pan reżyser, jak aktor Stramowski w jednej ze scen, wali sobie konia na ekranie, ale ogólnie to pokazuje widzom tylko dupę. Szkoda.

Ps. product placement i wycieczki po całym świecie, w tym do Afryki; to prawdopobnie pierwszy polski film od czasu "W pustyni i w puszczy", w którym pokazano słonia. No ale tym razem prawdziwego, afrykańskiego, bo długa trąba i w ogóle;)

Ps.2 - żart o imigrantach był żenujący; kolejny napoczęty, ale jak kiepskie śniadanie, niedokończony temat przez pana "reżysera".
The height and weight of the victim can only be estimated from the partial remains. The torso has been severed in mid-thorax; there are no major organs remaining. Right arm has been severed above the elbow with massive tissue loss in the upper musculature... partially denuded bone remaining...

http://animalattack.pl/

Odpowiedz
Cytat:Ja ogólnie z takiego roweru wysiadam

Zadałbym wszystkim co na to poszli pytanie "po **** było wsiadać?" :P

Cytat: to prawdopobnie pierwszy polski film od czasu "W pustyni i w puszczy", w którym pokazano słonia. No ale tym razem prawdziwego, afrykańskiego, bo długa trąba i w ogóle;)

W rimejku W pustyni i w puszczy też był afrykański :P
Film roku 2017 - Blade Runner 2049
Dno roku 2017 - SW: The Last Jedi

Odpowiedz
Aktorstwo Dygant nadal jest na poziomie 1999 roku jak grała w "Na dobre i na złe"? Vega - facet zobaczył ile PLN zarobił na drugim Pitbullu i teraz będzie tworzył jakieś dzieła. Policja już była, teraz służba zdrowia, strażaków chyba kompromitował nie będzie jak walą wódę i jadą zdejmować kota z drzewa?

Liczba przekleństw w filmie odzwierciedla stan dzisiejszej młodzieży, dawniej jak byłem w podstawówce to jarałem się jak głupi gdy leciał film na Polsacie po 20-ej i tam było może z pięć fucków na cały film (reklam nie liczę) a dzisiaj gimbusińscy chyba mają radochę, że w każdym akapicie jest przekleństwo i to bardzo ich śmieszy chociaż lepszy pożytek zrobią jak wezmą do ręki dobrą ksiażkę i poprawią swój zakres słownictwa, gramatykę, sposób mówienia.

Odpowiedz
Tymczasem Botoks debiutuje w UK na piątym miejscu z niemal 800k funtów na koncie.
Film jakby zresztą stworzony pod stereotypowego imigranta na zmywaku :).

http://www.launchingfilms.com/research-databank/current-top-15-films

Odpowiedz
Zaczynają się pierwsze prześladowania:
https://oko.press/reklama-botoksu-patryka-vegi-straszy-szosta-operacja-konczy-sie-zgonem-oko-press-sklada-skarge-uokik-rady-etyki-reklamy/
Duży i dobry zawsze pokona małego i złego.

Odpowiedz
Oby im dowalili za takie przekłamania.
Kłótnie na forach są jak wyścigi w domu wariatów: nieważne czy wygrasz, czy przegrasz, wciąż pozostajesz pacjentem.

Odpowiedz
Po filmie jest informacja, że "wszystkie wydarzenia w filmie są fikcyjne". Nic im nie zrobią :)
You betrayed me! You're not good. You, you're just a chicken. Chip-chip-chip-chip-cheep-cheep. - Johnny

Odpowiedz
Witam,
czy ktoś z Was wie jak się nazywa aktorka, którą widać na trailerze filmu Botoks. Chodzi mi o tą wersję trailera filmu Botoks, którą znajdziecie wchodząc na youtube i wpisując w wyszukiwarce to:

Zwiastun Filmu "Botoks" Patryka Vegi

na filmiku należy ustawić : 1 minuta 54 sekunda do 1 minuta 55 sekunda

aktorka leży na czymś przypominające łoże zielonego koloru / kozetkę, widok z kamery z góry :)

Dzięki za odpowiedź

Odpowiedz
Przecież to Warnke.

Odpowiedz
Ciekawostka. "Botoks" nie jest już liderem polskiego box office'u w 2017 roku. Wyprzedzony został przez "Listy do M. 3". Aktualny wynik to 2,399 mln widzów.
.

Odpowiedz
[Obrazek: wXcKTtq.jpg]
You betrayed me! You're not good. You, you're just a chicken. Chip-chip-chip-chip-cheep-cheep. - Johnny

Odpowiedz

Co jak co, ale formuła serialu naprawdę może pomóc tej historii. Oczywiście wszystkie denne żarty nadal pozostaną, ale rozszerzenie historii i lepsza narracja mogą pomóc temu tworowi. "Pitbulla" z 2005r. w formie filmu nie umiem zdzierżyć, a jako serial bardzo mi się podobał.

Odpowiedz
No i rozwój historii faktycznie pomógł. Jednym z czołowych wątków jest zmiana postaci Sebastiana Fabijańskiego, i mimo, że Vega wstawił mu parę żenujących tekstów to to co dzieje się z tą postacią jest zdecydowanie najlepszym elementem. No i do tego dochodzi sam Fabijański, który jest dobry zwłaszcza w ostatnim odcinku. Postać Stramowskiego to totalny absurd, i moim zdaniem świetnie się sprawił, wszystkie sceny z nim to dawka beki. Co do kobiet, tutaj pozostaje bez zmian. Warnke zaprezentowała bardzo dobre emocjonalne zagrania, ale to Bołądź urzekła mnie swoją rolą. Zdecydowanie najlepsza z obsady. Te 6 odcinków co tydzień da radę obejrzeć, ale gdyby Vega planował kontynuację, to ja odpadam.

6/10, o wiele lepiej od filmu. Może też dlatego, że godzinna dawka co tydzień nie była tak zła, jak otrzymanie całego filmu na raz.

Odpowiedz

Digg   Delicious   Reddit   Facebook   Twitter   StumbleUpon