Bottom 5 - rozczarowania i najgorsze filmy 2016 roku
Czyli najgorsze filmy ubiegłego roku.

1. The Divergent Series: Allegiant
2. Independence Day: Resurgence
3. Teenage Mutant Ninja Turtles: Out of the Shadows
4. Batman: The Killing Joke
5. Suicide Squad

Honorable mention - BvS i nowy Bourne, jako rozczarowania roku.

Odpowiedz
1. Nerve
2. The Cell
3. Suicide Squad
4. Lights Out
5. Doctor Strange

Odpowiedz
Na zestawienie najlepszych filmów jeszcze poczekam, ale gorszych od tych co widziałem już chyba nie zobaczę.

5. "X-Men: Apocalypse" - Totalne rozczarowanie. Po scenie po napisach DoFP byłem mega nakręcony na kolejny film Singera. Film pozostawił u mnie niesmak i ani myślę, żeby do tego wrócić. Gdyby nie Fassbender, McAvoy, Lawrence (która o dziwo nie była taka zła jak myślałem) i Quicksilver to byłby totalny gniot. A tak to wyszedł średniak i najgorsza część serii. 6/10.

4. "Iluzja 2" - Druga połowa filmu mega nudna. Nic nie dzieje się ciekawego, a finału kompletnie już nie pamiętam, chyba na nim zasnąłem. Film próbuje być kinem rozrywkowym, ale jest to rozrywka w ogóle nieangażująca. 5.5/10.

3. "Sausage Party" - Nieśmieszne i nudne. 4/10.

2. "Łowca i Królowa Lodu" - Film tak naprawdę jest gorszy od pierwszego miejsca, ale zaraz to wyjaśnię. Pierwsza część jest bardzo dobra, ta to po prostu gówno. Jedyne co pamiętam z tego filmu to to, że przy co drugiej scenie śmiałem się nie z żartów, a z tego jakie to było złe. Nawet piękna Emily Blunt i Chris Hemsworth nie pomogli. 2/10.

1. "Suicide Squad" - Ayer i DCEU niech ssą pałę dla Marvela. 2 lata czekania, genialne trailery, Leto jako Joker. Wszystko w pizdu. Najgorszy seans w kinie, ale nie żałuję, bo wiem czego się spodziewać po następnych produkcjach Warnera: filmu MAKS 7/10 od Snydera i gówna jakim będzie "Wonder Woman", bo w ten twór nie mam żadnej wiary. Lepsza ocena od miejsca drugiego, ale to SS jest największym rozczarowaniem i tak jak o miejscu drugim już prawie zapomniałem, tak smród tego filmu będzie się ciągnął baardzo długo. Nienawidzę tego ścierwa. 3/10, ale tylko za pierwsze 40 minut.

Odpowiedz
Ciężko wybrać, unikam z reguły słabych filmów, no ale ok, skoro wliczamy też rozczarowania to...

1. Independence Day: Resurgence
2. High-Rise
3. X-Men: Apocalypse
4. Legion samobójców
5. Szkoła uwodzenia Czesława M.
I can see your conciliation. I wanna see your conciliation.

Odpowiedz
1. Worry Dolls
2. Las Samobójców
3. Blair Witch
4. Bogowie Egiptu
5. Suicide Squad
http://www.filmweb.pl/user/DeenWelt
Najlepszy film 2017: A Ghost Story
Najlepszy film 2016: Zwierzęta Nocy
Najlepszy film 2015: Lobster

Odpowiedz
U mnie nie będzie pięciu filmów, bo jedyny film jaki mnie rozczarował i sprawił, że miałem ochotę wyjść z kina to:
Suicide Squad
Terminator | Aliens | Terminator 2: Judgment Day | True Lies | Titanic | Avatar
Directed by James "THE KING" Cameron

Odpowiedz
1. Cell
2. Yoga Hosers
3. Warcraft
4. Las samobójców
5. Duma i uprzedzenie i zombie

Odpowiedz
1. Suicide Squad
2. High-rise
3. Gods of Egypt
4. Ben Hur
5. X-Men Apocalypse

Większość crapu w tym roku uniknąłem.
Kłótnie na forach są jak wyścigi w domu wariatów: nieważne czy wygrasz, czy przegrasz, wciąż pozostajesz pacjentem.

Odpowiedz
Najgorsze filmy 2016 spośród tych które widziałem:

1. Warcraft (1/10) - zasnąłem 30 minut przed końcem, reszty nie widziałem i nie zamierzam
2. Suicide Squad (2/10) - byłem nastawiony na denny film, a był jeszcze gorszy
2. X-Men Apocalypse (3/10) - najgorszy tegoroczny seans kinowy, szkoda słów

+ rozczarowania

4. TMNT: Out of The Shadows (5/10) - popisowe marnowanie znanych postaci
5. Wołyń (7/10) - liczyłem na coś mocniejszego, a montaż to koszmar

Ghostbusters i DN:O ominąłem szerokim łukiem.
Nie interesuje mnie kino ogólnie, a jedynie filmy o tym, co mnie interesuje.

Odpowiedz
Pokuszę się o jeden tytuł, który był tak zły, że na całą resztę można spojrzeć przychylniej - Alicja po drugiej stronie lustra. Zasłużone 1/10.

Odpowiedz
Nie miałem czasu obejrzeć szczególnie wielu filmów z tego roku (tylko kilkanaście pozycji), a na rzeczy takie jak Indepence Day 2 szkoda mi marnować życie ostatnio, więc...

Największe rozczarowanie: The Nice Guys. KKBB, ale gorsze, wymuszone, irytujące przewidywalnym dowcipem i aroganckimi, trudnymi do polubienia postaciami. Intryga mnie nie wciągnęła, całość wynudziła.
Poza tym:
Deadpool - niby ujdzie, ale... meh. Szary film do zapomnienia w 5 minut po seansie.
10 Cloverfield Lane - fajowe to było dopóki nie pokazali się kosmici wzięci z całkiem innej bajki, a na dodatek końcówka zapowiadała ciekawszy film, który nigdy nie powstanie. 10CL to dobry film, ale wciąż rozczarowanie.

Pozytywne rozczarowanie: Gods of Egypt. Nie taki zły, jak mówili. Fantasy, które przypomniało mi pełne uroku serialowe podróbki Herkulesa.:)

Najgorszy film: BvS - długi, nudny, brzydki, nieciekawy, ze słabiutkim finałem z dupy.

Nie tyle najlepszy, co mój ulubiony film 2016: London Has Fallen. Włączam, otwieram piwo i mam miły wieczór.

Odpowiedz
Umieściłeś Wołyń w top5 najgorszych filmów roku.

[Obrazek: mprGA.gif]
Kłótnie na forach są jak wyścigi w domu wariatów: nieważne czy wygrasz, czy przegrasz, wciąż pozostajesz pacjentem.

Odpowiedz
Cytat:Deadpool - niby ujdzie, ale... meh. Szary film do zapomnienia w 5 minut po seansie.
Też tak czułem po pierwszym seansie. Podczas drugiego pokochałem ten film o pierwszej minuty :). Daj szansę.

Odpowiedz
military jaki edgy, wszystko na opak :)

Odpowiedz
military wymieniający najgorsze filmy roku napisał(a):The Nice Guys, Deadpool

military wymieniający najlepsze filmy roku napisał(a):Gods of Egypt, London Has Fallen

Odpowiedz
Byłbym zapomniał, w sumie jest jeszcze film, który wywołał u mnie taki sam poziom zażenowania w kinie co Suicide Squad:
To Wołyń, więc zaktualizowana lista najgorszych filmów roku
1. Suicide Squad
2. Wołyń.
Terminator | Aliens | Terminator 2: Judgment Day | True Lies | Titanic | Avatar
Directed by James "THE KING" Cameron

Odpowiedz
1. Batman v Superman
2. Suicide Squad
3. Jason Bourne
4. X-Men Apocalypse
http://huntersky.deviantart.com
''WHATTUP, BIOTCH!" - Harrison Ford

RIP Star Wars
1977 - 2005 (+ 2016)

Odpowiedz
(01-01-2017, 20:43)Capt. Nascimento napisał(a): Umieściłeś Wołyń w top5 najgorszych filmów roku.

Jesli to było do mnie to umieściłem go na liście jako ROZCZAROWANIE. Zeszłorocznych filmów widziałem może z 10 (przynajmniej tyle w tej chwili pamiętam), więc wystarczy się nie zmieścić w TOP-5, żeby wylądować w Bottom 5. Poza tym nawet będąc w TOP-5 (bo Wołyń w sumie w nim jest) film może być rozczarowaniem.

Wołyń dostał 7/10, a liczyłem na coś co, spokojnie dostanie ode mnie dyszkę. Trzy punkty poniżej oczekiwań to spore rozczarowanie. Czegoś jeszcze nie rozumiesz?

Odpowiedz
(01-01-2017, 20:48)Capt. Nascimento napisał(a):
military wymieniający najgorsze filmy roku napisał(a):The Nice Guys, Deadpool

military wymieniający najlepsze filmy roku napisał(a):Gods of Egypt, London Has Fallen

Hej, ale nie manipuluj. Gods to 4/10, ale spodziewałem się 0/10, dlatego pozytywne rozczarowanie. Deadpool też - napisalem że ujdzie (to raczej nie znaczy, że najgorszy), ale to rozczarowanie (tak samo Nice Guys - ROZCZAROWANIE). Naprawdę, czego tu można nie zrozumieć? Jeszcze nie wytrzeźwiałeś po sylwestrze?:)

Odpowiedz
Nascimento chyba rzeczywiście jeszcze "wczorajszy"...

Odpowiedz

Digg   Delicious   Reddit   Facebook   Twitter   StumbleUpon