Buble
Ja jeszcze dodam, kretyński żółty trójkąt z 12 w środku (albo 15 nie chce mi się sprawdzać :wink: ) na grzbiecie. Można się pociąć tępym nożem.
www.filmweb.pl/user/Azgaroth_2

Odpowiedz
No to już jest odrębna kwestia: trójkąty, dupokąty, loga polszmatu, eremefu (i inne), obwódki, rameczki, kolorowe marginesy (SPI, Monolith). Rzygać się chce.

"Co by tu jeszcze spieprzyć?" /T. Beksiński/

Odpowiedz
Ja póki co jestem na etapie wkurdenerwowania się o osrane żółte trójkąty na grzbietach dvd od Vision, i powalonej manierze do odwrotnego napisu na grzbiecie... Wszelkie dvd Vision wywaliłem poza "reprezentacyjną" półkę - przyjmiecie mnie do klubu zdziczałych maniaków doskonałości i perfekcjonizmu? :)

O raju rajuśku, faktycznie paskudne ortografy... Yh, źle się dzieje w państwie duńskim.
"I rode a tank, held a general's rank, when the blitzkrieg raged, and the bodies stank."

Odpowiedz
Przyjmiemy, tylko popraw dwa paskudne ortografy. ;)

Odpowiedz
tez uwazam ze to jest denerwujace psuje cale serie :(

Odpowiedz
romeck napisał(a):Jebane hologramy, kody kreskowe, ceny, nalepki, itp.
Raz dostałem płytę Deep Purple, na okładce której głowę Ritchiego Blackmora zakleili hologramem, nie wiedziałem czy śmiać się czy płakać.
romeck napisał(a):Z dnia na dzień odnajduję w sobie coraz więcej Tomka Beksińskiego.
Ja od Jego samobójstwa mam problem, żeby wracać do tych, niewątpliwie świetnych, feliotonów :? .

Odpowiedz
Uwaga na niektóre Specjalne 2 Płytowe wydania filmu JFK. W Gdańskim Media o mało co nie nadziałem się na edycje bez polskich napisów. Na szczęście koleś na sklepie w porę się zorientował i szybko poinformował mnie o tym fakcie. O dziwo okładka i cała reszta maja polskie znaki tzn. opis front okładki itp. jednak sama płyta nie posiada polskiego tłumaczenia , które moim zdaniem a zwłaszcza do tego filmu powinno być zapewnione. Dzisiaj kupiłem te samą Edycje w Empiku która jest zaopatrzona w Polskie napisy. Ta z kolei posiada Tylko Angielskie oznaczenia na okładce. Jedynie mała nalepka od Warnera zawiera krótki opis filmu i wyraźny napis Film w wersji Oryginalnej z napisami w języku Polskim. Potencjalnym nabywcą tego wydania radził bym wypatrywać tej oto edycji, bo po co macie się niepotrzebnie denerwować w domku po powrocie z zakupków :)
Logan 7/10
Trainspotting 2  9/10
Dunkirk 9/10
War of the Planet of the Apes 10/10

Moje Blu <<<

Odpowiedz
O widzisz Kolego, dobrze że piszesz o takiej sprawie, bo właśnie sobie planowałem kupić "JFK" 2 DVD.

Odpowiedz
dzieki predatorze! ja takze w planach mialem zakup tego filmu... :!:

Odpowiedz
Fenomenalne Wydane i przede wszystkim Film. Sam nie wiem dlaczego do tej pory nie znajdował się w mojej kolekcji. Polecam każdemu kinomanowi.
Logan 7/10
Trainspotting 2  9/10
Dunkirk 9/10

Moje Blu <<<

Odpowiedz
Mam takie pytanko: Wypożyczyłem sobie z wypożyczalni Tożsamość Bourne'a, oglądam na kompie i jest strasznie ciemne. Czy to wina płyty, czy mojego sprzętu?

Odpowiedz
Może oglądasz ten film pod światło :) Upały robią swoje :) trzeba czekać z jakimś fajnym filmem do ok. 20.00 aby cos zobaczyć heh jeśli chodzi o mój przypadek :)
Logan 7/10
Trainspotting 2  9/10
Dunkirk 9/10

Moje Blu <<<

Odpowiedz
Zasłoniłem zasłony i światło tak bardzo nie przeszkadzało.

Odpowiedz
Znów mamy przejaw "profesjonalizmu". Tym razem Best Film i "Robin of Sherwood".

Dwa pierwsze sezony były fajnie, w miarę konsekwentnie wydane:

[Obrazek: 50250.jpg][Obrazek: 50258.jpg][Obrazek: 56416.jpg][Obrazek: 56417.jpg]

No ale przecież trzeba było coś spier***ić i trzeci sezon wydać inaczej:

[Obrazek: 58616.jpg][Obrazek: 58621.jpg]

Ręce i cycki opadają. :(

Odpowiedz
Okładka serii trzeciej bardziej mi przypadła do gustu.

Skoro o profesjonaliźmie mowa: Na opakowaniu film Ultraviolet przeczytałem, że główne role grają: Milla Jovovich i Cameron Wright. Czy to, że aktor ma 13 lat i nie dostał Oscara upoważnia dystrybutora do przekręcania nazwisk?

Odpowiedz
Mnie też się bardziej podobają okładki trzeciej serii, ale zdecydowanie bardziej wolałbym mieć komplet o jednolitym wyglądzie.

A jeśli chodzi o przekręcanie nazwisk... O ile dobrze pamiętam, to na tylniej okładce "Jeźdźca bez głowy" mam wymienionego "Johnny'ego Deepa.

Odpowiedz
OMG, a właśnie zacząłem zbierac dvd robin of sherwood :evil: Też preferowalbym jednolity komplet. Nie rozumiem toku myślenia wydawców :(
www.filmweb.pl/user/Azgaroth_2

Odpowiedz
Don Vito napisał(a):Na opakowaniu film Ultraviolet przeczytałem, że główne role grają: Mija Jovovich i Cameron Wright. Czy to, że aktor ma 13 lat i nie dostał Oscara upoważnia dystrybutora do przekręcania nazwisk?
a) kto to jest Mija Jovovich? :)
b) nieważne, że chłopak ma 13 lat i nie ma Oscara - za to całował Nicole Kidman :)
DON'T BLINK AND TURN LEFT.

Odpowiedz
X-Men 2 na DVD
1) napisy: wyrównane do lewej strony. Dziwnie to wygląda, zwłaszcza kiedy pierwsza linijka jest dość szeroka, a w drugiej jest jeden wyraz
2) tłumaczenie - ogólnie stoi na dobrym poziomie, ale:
- Sztorm pyta: "Widzieliście Bobby'ego i Rouge'a?" ROGUE'A?! To dziewczyna, poza tym tego się nie odmienia.
- Magneto mówi do Mystique: "Znalazł pan?" Bez komentarza.
- "Fire in the hole!" przetłumaczono dosłownie jako "Strzelać w otwór!". Co za żenada...

Było chyba coś jeszcze, ale w tej chwili nie pamiętam.

Odpowiedz
mysle ze z tym robinem to bestfilm chcial, aby sezon identyfikowac z odtworcami glownych rol. w 1 i 2 serii gral ciemnowlosy (czarne okladki) michael praed, a w 3 serii roberta zagral blondwlosy (co odzwierciedlaja okladki) jason connery.
:twisted: :lol:

Odpowiedz

Digg   Delicious   Reddit   Facebook   Twitter   StumbleUpon  

Użytkownicy przeglądający ten wątek:
1 gości