Cars
No nie wiem - Disney ma kilka animacji utrzymanych w trochę bardziej mrocznej stylistyce (dziwnie to brzmi, fakt). Takie Dumbo czy Wielki mysi detektyw.

Odpowiedz
O czym my mówimy. Wiadomo, że były kiedyś poważniejsze animacje, ale one wciąż na tle innych filmów były "bajkowe". Dzisiaj mam wrażenie, że wszystko podlega tendencji na "gritty reboot" ;)
http://www.filmweb.pl/user/Corn

"Pierdu-pierdu, siala-lala; Braveheart kosmos rozpierdala" - Bucho

Odpowiedz
E tam. Animacje familijne są dużo łagodniejsze i przystępniejsze dla dzieciaków niż to drzewiej bywało. Teraz całe pole trupów (jak w "Mulan") albo gostek powieszony na lianie (jak w "Tarzanie") na pewno by w tego typu filmie nie przeszedł.

Odpowiedz
I jeszcze Kapitan Hak zabijający pirata z pistoletu oraz stos scen z "Pinokia" (jaki psychol zamawia zegar z motywem matki bijącej dziecko?). I krew z ran ze "Śpiącej Królewny" i "Pięknej i Bestii"

Taa... Dzisiejsze kreskówki są takie gritty :)

Odpowiedz
No już nie chciałem wymieniać wszystkiego :)
Bo jeszcze bym musiał wspomnieć o Urszuli przebitej na wylot, stratowanym Mufasie, no i, jak już wspominasz o tej krwi, to Mulan po zranieniu przez Szan Yu, też krwawi nie na żarty - nawet rękę ma potem zakrwawioną.
Oczywiście, to nie tak, że spodziewam się krwawych scen w filmie o żyjących autach :D

Odpowiedz
Akurat pierwsze "Cars" lubię. Nie uważam, że to jakieś wielkie dzieło Pixara, ale pod względem marketingowym to ten pomysł z samochodami, szczególnie dla chłopców, to strzał w dziesiątkę!
I nawet nie wiem jaka będzie trójka, ale ten teaser i te dwa plakaty wyglądają naprawdę intrygująco. Tak właśnie wyobrażam sobie dobre teasery. Już mają moje zainteresowanie.

[Obrazek: cars_three_ver2.jpg]

[Obrazek: cars_three.jpg]
/www.filmmusic.pl - me recki 
"... w TFA zbudowano las. j***** las!"
Arahan

Odpowiedz
Ale co w tym intrygującego? Główny bohater będzie miał wypadek, który skończy się "niepełnosprawnością". Ogólnie smutasek, ale dzięki sile przyjaźni oraz wiary w siebie, przezwycięży on przeciwności losu i będzie już spoko.

Ziew.
For my ally is the Force, and a powerful ally it is.

Odpowiedz
Będą pisać że jest progresywnie!

Odpowiedz
A nie może mi się po prostu podobać strona wizualna, czy to jak została oddana dynamika wyścigów itd. ? Po prostu zobaczyłem teaser i te plakaty i nabrałem ochotę na film z wyścigami. A nie ukrywajmy nie ma też i tak wiele.
Arahan

Odpowiedz

Odpowiedz

Fajnie to wygląda.

Odpowiedz
Milutko :)

Jedynkę bardzo lubię, dwójki nigdy nie zmęczyłem do końca, ale trójka zapowiada się na najbardziej mięsistą jeśli chodzi o sporty motorowe. No i ten montaż a'la Days Of Thunder. Jestem na TAK :D
I was always criticized for style and content, but I enjoy trying to tell stories a different way - Tony Scott

Odpowiedz
Ja wiem, że wiele osób nie lubi tej serii. Znaczy się rozumiem krytykę dwójki, ale to wygląda naprawdę dobrze. I nawet jeżeli historia nie będzie jakoś grzeszyć oryginalnością, to przynajmniej sceny wyścigów prezentują się bardzo dobrze.
Arahan

Odpowiedz
Trochę przesadnie mrocznie to wygląda jak na film dla małych dzieci :) Mój młody uwielbia Auta, ale to ma jakiś taki posępny ton.

Ale może to tylko zwiastun tak zmontowali.

Odpowiedz
(18-01-2017, 09:05)zdzichon napisał(a): Trochę przesadnie mrocznie to wygląda jak na film dla małych dzieci :)

Z pewnością potną się żyletkami, bo autko ma wypadeczek.
Don't play with fire, play with Mefisto...
http://www.imdb.com/user/ur10533416/ratings

Odpowiedz
To spoko. Pozwę Disneya i będziemy żyć jak króle, no przynajmniej ja.

Odpowiedz

Digg   Delicious   Reddit   Facebook   Twitter   StumbleUpon  

Użytkownicy przeglądający ten wątek:
1 gości