• 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Christian Bale
twoim zdaniem :) moim zdaniem, Hoffman i Nicholson byli u szczytu formy w latach 70-80. Sorry, taka prawda :) Ale Jakuzzi, nie licytujmy się, kto lepszy. Do ciebie bardziej przemawia Nicholson, do mnie Penn i niech tak zostanie.

ps. ciekawe, że kiedy myślę o aktorkach, to nie myślę, która najlepsza, lecz która najładniejsza :)

Odpowiedz
The best aktorzy? Alfabetycznie (żeby było sprawiedliwie):

- Bale
- Depp
- Nicholson
- Pacino
- Penn

Odpowiedz
Temat o najlepszych aktorach już istnieje, panowie.

Odpowiedz
Właśnie widziałem Bale'a w Prestiżu i był świetny.

Chyba wskoczy na listę moich ulubionych aktorów.

Odpowiedz
Jakuzzi napisał(a):Bale i Penn lepsi niz Nicholson czy Hoffman? Z calym szacunkiem (dla tego pierwszego), ale nigdy w zyciu! ;)
Nie wiem czy Bale ale Penn na pewno jest conajmniej tak dobry jak Nicholson czy Hoffman.

A Mental dostaje +30 punktów fajności za umieszczenie Penna wśród swoich ulubionych aktorów w plebiscycie "Pokaż mi swoich ulubionych aktorów, a powiem Ci jakim człowiekiem jesteś."
#ChristopherLOLan #ChristopherTrollan

Odpowiedz
dzięki Corv, Penn rządzi.

Odpowiedz
Sulej napisał(a):Właśnie widziałem Bale'a w Prestiżu i był świetny.

Zgadzam się - jedna z najlepszych kreacji w tym wieku (najlepszy moment: "You think I enjoy this?. You think I bloody enjoy living like this?"). Film widziałem ostatnio 3 razy w przeciągu tygodnia.
W tej chwili przychodzą mi do głowy jeszcze 3 inne wielke kreacje męskie w XXI wieku - Denzel w Training Day, S. Penn w Zabić Prezydenta (Sean - jesteś wielki) i P.S. Hoffmann w Capote.
A kobitki? - na pewno J. Moore w "Godzinach" i C. Theron w "Monster"
I'm smart and I want respect!

Odpowiedz
ja do tego dokładam Bale'a w "Harsh Times", Hilary Swank w "Million Dollar Baby" i S. Penna w "Mystic river",

Odpowiedz
Penn ssie. No, moze z wyjatkiem Mystic River. ;)

Odpowiedz
Nie ma to jak wyszukana krytyka. :) Penn zdecydowanie nie ssie w "I am Sam", nie ssie też w "Dead Man Walking", ani w "Sweet and Lowdown", a już na pewno nie w "The Assassination of Richard Nixon." Penn może gadać co chce i o kim chce, to nie ma znaczenia, bo wspaniałym aktorem i tak jest.

A Bale jest fajny ale ciągle czekam na jakiś film z nim, w którym naprawde mnie poruszy. W Mechaniku był dobry ale nie zrobił na mnie aż takiego wrażenia.
#ChristopherLOLan #ChristopherTrollan

Odpowiedz
Crov napisał(a):Penn zdecydowanie nie ssie w "Dead Man Walking", ani w "Sweet and Lowdown", a już na pewno nie w "The Assassination of Richard Nixon."
Dodałbym jeszcze do tego rolę w Życiu Carlita, natomiast I'm Sam nie widziałem - jakoś się nie mogę do tego zmusić (mimo że jest na DVD w katalogu).
Cytat:Hilary Swank w "Million Dollar Baby" i S. Penna w "Mystic river",
Jakoś mnie te filmy nie zachwyciły - MR jeszcze jako tako, natomiast MDB strasznie mnie znudził, a w dodatku Clint miał na MDB chyba niski budżet, bo wygląda to na straszną amatorszczyznę (raził mnie brak realizmu, ale nie odnośnie samych postaci, ale otoczenia).

Odpowiedz
Otoczenia? Mozna prosic o jakies konkrety? Bo poki co to najdziwniejszy zarzut wobec tego filmu, z jakim sie zetknalem .

Odpowiedz
Otoczenie, a więc głównie klub bokserski, same walki i ich otoczka.
Przecież ta dziewczyna walczyła o zawodowe mistrzostwo świata, a to wszystko (włącznie z samymi walkami) wyglądało jak Wojewódzka Liga Amatorów; ja akurat interesuje się boksem (Miguel Coto rules) i jak porównuje ten film do np. Raging Bull, Ali czy nawet Rocky to mi dosłownie ręce opadają.
Obejrzył sobie porządnie któryś z tych filmów, to pogadamy. MDB ma ode mnie 3 gwiazdki w skali 1-10, a to głównie za portret rodziny głównej bohaterki i klimacik w szpitalu.

Odpowiedz
Jeśli chodzi o Bale'a to : Mechanik, Harsh Times i American Psycho. I myślę że nie trzeba nic dodawać. Świetny aktor, nie mogę się doczekać Rescue Dawn.
- I don't advise a haircut, man. All hairdressers are in the employment of the government. Hairs are your aerials. They pick up signals from the cosmos, and transmit them directly into the brain. This is the reason bald-headed men are uptight.
- What absolute twaddle.  

Odpowiedz
Cytat:Mechanik, Harsh Times i American Psycho.

The Prestige i Batman Begins

Odpowiedz
Gieferg napisał(a):
Cytat:Mechanik, Harsh Times i American Psycho.

The Prestige i Batman Begins

Empire of the sun :)
Ostatnio obejrzane:
TDK - 8/10 jako film, 10/10 jako Batman
Once Upon A Time In America - 11/10
Alien^3 - 9+/10 | 11/10 (se)
Heat - 11/10

Odpowiedz
W Empire Of The Sun zagrał jako dziecko? Czy coś mi się myli? Samego filmu nie oglądałem. Warto?
- I don't advise a haircut, man. All hairdressers are in the employment of the government. Hairs are your aerials. They pick up signals from the cosmos, and transmit them directly into the brain. This is the reason bald-headed men are uptight.
- What absolute twaddle.  

Odpowiedz
Snuffer napisał(a):W Empire Of The Sun zagrał jako dziecko? Czy coś mi się myli? Samego filmu nie oglądałem. Warto?

Moim skromnym zdaniem zdecydowanie warto :)
I've seen things you people wouldn't believe. Attack ships on fire off the shoulder of Orion. I watched C-beams glitter in the dark near the Tannhäuser Gate.
All those moments will be lost in time, like tears in rain. Time to die.

Odpowiedz
A więc obejrze.
- What absolute twaddle.  

Odpowiedz
Wszystkim fanom talentu Bale'a polecam film "Velvet Goldmine". Zagrał w nim rewelacyjnie!
Super film ze świetnymi aktorami: Bale i Ewan McGregor (ten to już w ogóle przeszedł samego siebie).

Odpowiedz

Digg   Delicious   Reddit   Facebook   Twitter   StumbleUpon