• 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Christian Bale
Rodia napisał(a):Bo nie oszukujmy się - te filmy nie są świetne dzięki Bale'owi, ale raczej reżyserii i scenariuszom.

A widziałeś Harsh Times? Najlepszy popis aktorstwa w wykonaniu Bale'a.
www.filmweb.pl/user/Azgaroth_2

Odpowiedz
Nie widziałem. Ale zmienię to, choć bardziej dla Evy Longorii :*

desjudi napisał(a):Bale nawet filmów nie zna ani nie ogląda 8)
Aaaaaaaaha, tak jak Depp? :) ech, czyli cała moja koncepcja do kosza :D

Odpowiedz
Azgaroth napisał(a):Bo nie oszukujmy się - te filmy nie są świetne dzięki Bale'owi, ale raczej reżyserii i scenariuszom.

A American Psycho widziałeś?

Odpowiedz
Rodia napisał(a):Nie widziałem.

a zatem masz na zachętę wątek o jednym z najlepszych filmów mijającej dekady: http://forum-kmf.fc.pl/viewtopic.php?t=3647

Rodia napisał(a):Ale zmienię to, choć bardziej dla Evy Longorii :*

daj spokój babie! oglądaj dla Bale'a.

Odpowiedz
Don Vito napisał(a):A American Psycho widziałeś?

Widziałem. Przeszarżował trochę, ale nieźle, nieźle. Choć i tak wolę Rescue Dawn :)
Swoją drogą ponoć w najnowszym filmie - o jakimś bokserze - Bale znowu zrobił z siebie anorektyka. Widziałem gdzieś zdjęcia z planu, ale teraz ich nie znajdę.

Odpowiedz
Zdjecia z planu 'The Fighter'. Przeszarżował znowu...tym razem z kilogramami. A musi przytyć bo Batman czeka. Chociaż już pewnie zaczął treningi.

Odpowiedz
(04-07-2006, 19:56)Azgaroth napisał(a): Zresztą w każdym filmie jaki widziałem z jego udziałem grał bardzo dobrze i był motorem napędowym filmu.

LoL

No to nie widziałeś chyba Shafta, całkiem nieźle zagrał tego złego ale niestety całkowicie przyćmił go tytułową rolą Samuel L. Jackson i to on jest tutaj głównym motorem napędowym. W przebajerzonym i efektowne efekciarskim Equilibrium wypadł jednak lepiej, ale nie na tyle bym o tym coś szczególnego dobrego powiedział. Znacznie lepsza jego rola w Batman Begins i TDK, z tym że jednak wole patrzeć na Michaela Keatona. No i wreszcie Machinist, niby nic szczególnego, gdyby nie ale ta przemiana czy też transformacja. Rewelacyjne poświęcenie aktora dla roli.

Odpowiedz
Cytat:No to nie widziałeś chyba Shafta, całkiem nieźle zagrał tego złego ale niestety całkowicie przyćmił go tytułową rolą Samuel L. Jackson i to on jest tutaj głównym motorem napędowym.

To dopiero LOL

Tylko tyle filmów z Bale'em widziałeś (w dodatku tych, gdzie grał naprawdę przeciętnie)?

Odpowiedz
Kinomaniak cytuj jeszcze starsze wiadomości i się z nich śmiej będzie fajnie. Np. taka:

(07-06-2008, 16:58)Azgaroth napisał(a): Mimo wszystko Bale nie wybiera typowych letnich hitów

Ha ha ha :)

Albo taka:

(22-04-2007, 16:37)Mental napisał(a): Bale należy do trójki najlepszych amerykańskich aktorów wszech czasów:

1. Pacino;
2. Bale;
3. S. Penn.

Moim zdaniem, oczywiście.

:)

Poza tym widzę, że znajomość filmów Bale'a u ciebie jest powalająca. Shaft gdzie grał drugoplanową rolę, Batmany, Equilibrium i Mechanik. Rzeczywiście bardzo reprezentatywne zestawienie.
www.filmweb.pl/user/Azgaroth_2

Odpowiedz
(16-08-2011, 13:55)nawrocki napisał(a): To dopiero LOL

Nie to jest dopiero LoL 2011 roku :)

(16-08-2011, 14:39)Azgaroth napisał(a): Poza tym widzę, że znajomość filmów Bale'a u ciebie jest powalająca.

Tak wyszło, nie jest to mój ulubiony aktor

Odpowiedz
(16-08-2011, 12:02)Kinomaniak napisał(a): Rewelacyjne poświęcenie aktora dla roli.

Bezsensowne raczej. Takie rzeczy się robi dla roli życia, a nie dla występu w C-klasowym ogranym horrorku.

Odpowiedz
Jednak trzeba przyznać że dzięki temu poświęceniu zrobiło się o nim, jak o samym filmie głośno. Być może też dzięki temu załapał się do filmu Batman Begins, choć tam oczywiście nie demonstrował takiej metamorfozy (bo nie musiał). Ta jednak chrypka w głosie to coś co z tej roli zapamiętam szczególnie, zabrakło mi jedynie magnetyzmu w samym spojrzeniu. To miał Michael Keaton i dlatego wole jego Batmana.

Odpowiedz
Na pewno dzięki temu. Jak Nolan zobaczył zagłodzonego Bale'a, to od razu wiedział, że ten potężny mężczyzna musi zagrać Batmana:)

Odpowiedz
Jak zobaczył zagłodzonego Christiana Bale'a, to pomyślał że takiego aktora mu trzeba do głównej roli. Takiego który się poświęci dla niej w dużym stopniu, by nie powiedzieć całkowicie. Swoją drogą Christopher Nolan pewnie widział również Equilibrium, co by mnie nawet nie zdziwiło. W efektownie efekciarskim filmie Christiana Bale'a jak widać czuje się jak ryba w wodzie, a czym że innym będzie rola Batmana jeśli nie czymś do tego zbliżonym ? Zapomniałem wspomnieć jeszcze o roli Johna Connora w Terminator Salvation, ale wybaczcie to pominę całkowitym milczeniem.

Odpowiedz
Widać właśnie jak się poświęca, mógłby to tylko robić troszkę mniej wkurwiającym głosikiem:)

Odpowiedz
Jednych to wkurwia, innych nie dodajmy :)

Odpowiedz
(16-08-2011, 18:28)Albertino napisał(a):
(16-08-2011, 12:02)Kinomaniak napisał(a): Rewelacyjne poświęcenie aktora dla roli.

Bezsensowne raczej. Takie rzeczy się robi dla roli życia, a nie dla występu w C-klasowym ogranym horrorku.

No już bez przesady, Mechanika nie można nazwać C-klasowym horrorem. Raz, że horroru w nim za mało, dwa, że, no, co, od razu C-klasa? To nie jest taki zły film, tylko końcowy twist można przewidzieć już praktycznie na samym początku :)

Odpowiedz
Christian Bale znowu atakuje, ale tym razem w jak najbardziej pozytywnym sensie.
Skośnookie dziwki po raz kolejny dają wyraz jak bardzo masturbują się swoim wspaniałym ustrojem, w którym takie rzeczy jak wolność słowa i równość wobec prawa po prostu nie istnieją :)

Odpowiedz
Teraz tylko czekać na montaż z audio z planu "Terminatora 4" :)
A potem na Bale'a atakującego pod osłoną nocy w stroju Batmana...
Postępować należy tak, aby niczego nie robić, a wtedy panować będzie ład.
--
Laozi

Odpowiedz
Czyżby jednak te zmiany wagi się jednak odbiły? :/

http://www.hollywoodreporter.com/news/christian-bale-exits-enzo-ferrari-856310

Christian Bale rezygnuje z biografii Enzo Ferrari od Michaela Manna, ze względu na to ile musiałby przytyć.
W sumie nie wiem czy to tutaj pisać, czy w temacie Manna? W każdym razie zdjęcia chyba mają się odbyć na wiosnę, a więc potrzebny jest nowy aktor.
/www.filmmusic.pl - me recki 
"The main thing is to protect these characters, make sure that they still continue to live in the way you created them..." - Kathleen Kennedy

Odpowiedz

Digg   Delicious   Reddit   Facebook   Twitter   StumbleUpon