Co nowego w F/X
kiedyś trafiłem na allegro Australijskie wydanie które teraz jest już chyba nie do zdobycia

Odpowiedz
X-MEN

http://www.kmf.org.pl/fx/x1menu.html

Enjoy! :)
Jan Himilsbach: Intelektualiści wypierdalać!
Gustaw Holoubek: Nie wiem jak panowie, ale ja wypierdalam.

Odpowiedz
Śwetny tekst. :) Może nawet polubię ten film. :lol:

BTW, znalazłeś fajny pretekst do umieszczenia pewnego zrzutu ze "Swordfish". :D Czy jest ktoś, komu ślinka nie pociekła na ten widok? :D

Odpowiedz
W siedem minut przeczytałeś wszystko? :)

A Halle topless ma swój głęboki związek z "X-Men" :).

Odpowiedz
Adi napisał(a):W siedem minut przeczytałeś wszystko? :)
Pewną część z całości. :)

Adi napisał(a):A Halle topless ma swój głęboki związek z "X-Men" :).
No ba. :D

Odpowiedz
Świetny opis, a teraz ciekawostka: obdarzony niskim i "chropowatym" głosem scenarzysta, David Hayter, od lat dubbinguje jednego z najsłynniejszych bohaterów(i jego klony) gier video: Solid Snake'a. Z jednej z gier (Metal Gear Solid) Spielberg skopiował motyw snajpera robiącego przynęte z rannego żółnierza, do czego oficjalnie się przyznał (Spielberg nie snajper :twisted: )
get ready for suprise...

Odpowiedz
Dr_Bakier napisał(a):Z jednej z gier (Metal Gear Solid) Spielberg skopiował motyw snajpera robiącego przynęte z rannego żółnierza, do czego oficjalnie się przyznał (Spielberg nie snajper :twisted: )
Z kolei niewykluczone że tenże motyw w grze został zainspirowany filmem "Full Metal Jacket" co jest niewykluczone zważając że Hideo Kojima(twórca gry) wielokrotnie przyznawał się że przy tworzeniu MGSów czerpał natchnienie z różnych filmów. Tak więc raz jeszcze mamy przykład filmu zainspirowanego grą która była z kolei zainspirowana jakimś innym filmem. I tym sposobem intertekstualność niejako zatacza kółko :)

Odpowiedz
Swietny tekst :D Najbardziej podobało mi się zdanie o szachach :D
Don't play with fire, play with Mefisto...
http://www.imdb.com/user/ur10533416/ratings

Odpowiedz
Uff, wlasnie skonczylem. Spora, porzadnie zrobiona, bardzo fajna i ciekawa rzecz, czyli Adi jak zwykle trzyma poziom. ;)
A, i jak widze troche historii komiksowej sie liznelo na potrzeby pracy, wstepniaka zwlaszcza. Szacuneczek. ;)

BTW - nawet nie wiedzialem, ze David "Solid Snake" Hayter napisal do X-menow scenariusz. :shock:

Odpowiedz
No tak - ta robota za każdym razem wymaga zapoznania się z faktami okołofilmowymi. Tutaj było wyjątkowo trudno, bo do czasu pisania, nie miałem ŻADNEGO pojęcia o X-Men :).

Odpowiedz
Już Cię Adi pochwalilłem [a może zje*ałem, nie pamiętam ;)] na GG, ale chciałem przyłączyć się do pochwał może nie za merytorykę, ale wizualizację ostatniego opracowania - Halle Berry jeszcze nigdy nie wyglądała tak uroczo ;)

Odpowiedz
Poczułem się w obowiązku umieszczenia tego przeuroczego zdjęcia, gdyż na stronie niestety jeszcze nie ma recki "Swordfish". No i chwała ludziom od castingu, że wzięli Hugh Jackmana do tego kompletnie bzdurnego, choć niezłego do oglądania filmu, gdyż w przeciwnym razie nie byłoby powodu umieszczania tej fotki :).

Odpowiedz
Czy tylko ja uważam, że Halle Berry ma brzydkie piersi...?:P A tekst bardzo dobry oczywiście, choć X-Men nie wydaje mi się filmem na tyle interesującym, by robić jego analizę... No ale de gustibus...

Odpowiedz
military napisał(a):Czy tylko ja uważam, że Halle Berry ma brzydkie piersi...?:P

brzydkie może nie, ale bardzo przeciętne i zupełnie nie warte ceny, która poszła na wiadomą scenę, na pewno

Odpowiedz
Piersi nieważne, ważne do którego nazwiska należą :)

I w tym momencie ogłaszam koniec dyskusji o drugorzędnych cechach płciowych Halle Berry. To dział o efektach filmowych, a nie biologicznych, tym bardziej, że dyskusja wyraźnie zaprowadziła forumowiczów do wniosku, że jej piersi to nie żaden efekt! :)

Odpowiedz
Pozwolę sobie na postsciptum (nie mogę się powstrzymać):

Adi napisał(a):dyskusja wyraźnie zaprowadziła forumowiczów do wniosku, że jej piersi to nie żaden efekt! :)

Zaryzykuję stwierdzenie, że jak najbardziej jest to EFEKT i to jak najbardziej SPECJALNY, bo silikonowy, albo co najmniej poprawiany przez jakiegoś speca od F/X. :)

Odpowiedz
Romeck - Twojego posta przepuszczę, ale każdego kolejnego o tematyce zahaczającej w jakikolwiek sposób o w/w, będę kasował bez pardonu :).

Odpowiedz
Adi napisał(a):Romeck - Twojego posta przepuszczę [...]
Dziękować, dziękować. Niech Twój słoń kąpie się w mleku i oby trąba Twego słonia nie trafiła na kaktus. :D

Odpowiedz
Po tradycyjnie długiej przerwie i zupełnie dla mnie niespodziewanie - TRUMAN SHOW :)

http://www.kmf.org.pl/fx/trumanmenu.html

Enjoy!

Odpowiedz
dwa słowa - wow i yes !!! :D

Odpowiedz

Digg   Delicious   Reddit   Facebook   Twitter   StumbleUpon  

Użytkownicy przeglądający ten wątek:
1 gości