Co sądzicie o Klubie Miłośników Filmu - tylko szczerze ;)
Pościg za Freezem? Walka w windzie? Pozbycie się bomby?
ŻCK?

Gdzie jest finał B'89? Gdzie pościg z ciężarówką w TDK? Gdzie walka z Bane?
Film roku 2017 - Blade Runner 2049
Dno roku 2017 - SW: The Last Jedi

Odpowiedz
Czy ktoś kontroluje w ogóle jakość tekstów wrzucanych na stronę?

http://film.org.pl/kmf/felieton-kmf/drugie-dno-47-chlam-nie-jest-piekny-135859/

Coraz częściej ostatnio widzę albo buble, albo po prostu słaby tekst. I bardzo negatywny feedback złożony w absolutnej większości z krytycznych komentarzy (a nie chodzi o jakieś fanbojskie "jak mogło mu się nie podobać to co ja lubię").
Kłótnie na forach są jak wyścigi w domu wariatów: nieważne czy wygrasz, czy przegrasz, wciąż pozostajesz pacjentem.

Odpowiedz
Cytat:Jakie zestawienia/rankingi chętnie przeczytalibyście na stronie?

Chyba wszystko już u was było, ale może np. ranking rozpaczy ludzkiej? Przypominam sobie cztery takie: Penn w Mystic River, Pacino w Godfather 3, Jane w The Mist i Berry w Monster's Ball, a każda inna. Ciekaw jestem, czy znalazłoby się coś jeszcze. Niedawno też było ciekawe zestawienie filmowych inwalidów, więc może teraz duchownych? Księża, mnisi, zakonnice... Albo rudzielców (bo łysole już chyba byli?). I niewidomych! (nie zapomnieć o Hauerze). A może ranking scen w szeroko pojętym kiblu? Od najgorszego kibla w Szkocji w Trainspotting, przez ten randkowy w Głupim i głupszym, sensacyjny w Prawdziwych kłamstwach, dramatyczny w Leonie zawodowcu, wybuchowy w Zabójczej broni 2 aż po uroczą zabawę w chowanego w Potworach i spółce. Pomiędzy nimi oczywiście wiele innych. Albo coś o malarzach. Było fajne zestawienie filmów o górach, więc czemu nie coś podobnego o artystach? Jestem właśnie po seansie Pasji życia i od razu nasuwają mi się na myśl takie tytuły, jak Pollock, Modigliani, Frida, Surviving Picasso, Klimt, Mr. Turner albo hmm, Powidoki, Mój Nikifor...
W sumie chętnie bym też powitał plebiscyt na najlepszą filmową ekipę. Jak już się skończą te na temat kina gatunkowego. :) Ekipę, czyli co najmniej trzy postacie stanowiące powiązaną ze sobą grupę ludzi połączonych wyraźnymi relacjami, a nie np. zespół aktorski, nierzadko w kombinacji 2+1 (odpadają zatem Bez przebaczenia, Rzeka tajemnic czy trzecia część dolarowej trylogii).
No a poza tym chętnie czytam wszelkie subiektywne (bo jakież inne) i nie po łebkach opisane zestawienia aktorów bądź ich ról, jak np. te o Sutherlandzie czy o aktorach kina noir. Oo, najlepsze role Danny'ego Trejo - to by było coś! :D

Odpowiedz

Digg   Delicious   Reddit   Facebook   Twitter   StumbleUpon