Co sądzicie o Klubie Miłośników Filmu - tylko szczerze ;)
http://www.film.org.pl/klubowi.html

leniu jeden :D

w łapę musisz złapać tylko własną głowę i klawiaturę, a potem konsekwentnie utrzymywać ten stan rzeczy :)
Jan Himilsbach: Intelektualiści wypierdalać!
Gustaw Holoubek: Nie wiem jak panowie, ale ja wypierdalam.

Odpowiedz
To ja odwrócę nieco pytanie: za jakie przewinienia wylatują coponiektórzy, albo z jakich powodów odchodzą z Klubu?

Odpowiedz
Wylatują generalnie za brak jakiegokolwiek zaangażowania w życie klubowe (listserver, teksty na stronę, tudzież działalność nazwijmy ją organizacyjna), a jeśli sami odchodzą to z powodu prozy życia, zabierającej im cenny czas, zarezerwowany wcześniej dla KMF :).

O co chodzi Romeck? Jeszcze nie wstąpiłeś, a już chcesz wiedzieć za co dostaje się kopa? :D Poza tym wszystko jest w Regulaminie.

Odpowiedz
Adi napisał(a):O co chodzi Romeck? Jeszcze nie wstąpiłeś, a już chcesz wiedzieć za co dostaje się kopa? :D
Przy czasie jakim dysponuję, to kop byłby szybki i solidny. :)

Adi napisał(a):Poza tym wszystko jest w Regulaminie.
No tak, ale myślałem, że dowiem się jeszcze czegoś. Bo tak czasem patrzę, że niektórzy dość krótko gościli w gronie Klubowiczów (o ile się nie mylę) i zastanawiam się, z czego to może wynikać (nie mierzą sił na zamiary?) W każdym razie dyscyplina jest, czyż nie? :) Czy może niektórym się wydaje, że jak już się znajdą na liście KMF, to już są zwycięzcami i pozostaną nimi do końca świata?

Odpowiedz
Z grubsza sam sobie odpowiedziałeś na własne pytania :). A dyscyplina jest jak najbardziej - nasze struktury są biegunowo odległe od polskiego szołbiznesiku, w którym jak wiadomo artysta po jednym sukcesie jest namaszczany na gwiazdę dożywotnio, choćby miał do emerytury dorabiać graniem w supermarketach :D.

Odpowiedz
Adi napisał(a):A dyscyplina jest jak najbardziej [...]
I tak trzymać no! :)

Odpowiedz
Romeck - gratuluje wstapienia do klubu ;) Czekam na pierwsze recenzje ;)
Take the best orgasm you ever had, multiply it by a thousand and you're still nowhere near it.

Odpowiedz
Green_Eyes napisał(a):Romeck - gratuluje wstapienia do klubu ;) Czekam na pierwsze recenzje ;)
Dziękuję, zobaczymy. :)

Odpowiedz
Właśnie - Romeck! Przez chwilę po otrzymaniu maila od Duxa zastanawiałem się skąd znam tę ksywkę - "Romeck" , ale szybko doszedłem ;). Witaj w Klubie!

Aha - szybko napisz mail powitalny, zanim klubowicze zaczna sie tego domagac. A na pewno zaczna i szybko nie przestana. Ostatnio np. Deina napisala swojego powitalnego maila :lol:

Odpowiedz
Moje ulubione działy na KMF, które bardzo często odwiedzam to:
- Recenzje
- Ciekawostki
- Wpadki
- Artykuły
- Sequele
- Seriale TV
- Director's Cut
Wielkie podziękowania należą się drogim klubowiczom dzięki którym ta wspaniała stronka o filmach powstała.
Uwierz mi już nie wróci ten czas / gdy na ulicy śmiał się każdy z nas / mieliśmy wtedy po czternaście lat / i agrafkami chcieliśmy pospinać świat // Siedemdziesiąt siedem

Odpowiedz
Co sądze? fajna stronka, oryginalna.. prowadzona przez fanów.. a nie jakieś pseudo IMDB w postaci filmwebu czy bezpłciowa stopklatka.

:wink:
"Fuck it"! Yes! Thats your answer for everything. tatoo it on your forehead!

Odpowiedz
Całe szczęście, że ta strona powstała. Bez niej moje życie wyglądałoby inaczej. Jakkolwiek absurdalnie to brzmi... :)

Odpowiedz
Cóż Apone, nie sposób się z tobą nie zgodzic :wink:
Bo, choć staż na forum krótki to stronę odwiedzam mocno regularnie od ponad 2 lat :)

Odpowiedz
może w złym miejscu piszę ale co tam..
czy mi się zdawało czy w faktach ktoś z KMF wypowiadał się na temat wpadek w filmach?

Odpowiedz
No nieźle, zdaje się, że to DUX i ktoś jeszcze występowali w Faktach ;)

Odpowiedz
..i Hunter ...chyba 8) Nie sądziłem że wpadki są takie popularne, stawiałbym raczej na F/X , sequele albo DirCut'y no i oczywiscie recenzje.
get ready for suprise...

Odpowiedz
nawet spory (czasowo) byl ten material. Dux i Hunter dali czaduuuu! :D

Odpowiedz
Dr_Bakier napisał(a):Nie sądziłem że wpadki są takie popularne, stawiałbym raczej na F/X , sequele albo DirCut'y no i oczywiscie recenzje.

Wystarczy zerknac na http://www.film.org.pl/prasa_tv/main.html
Wpadki to bodaj najpopularniejszy dzial naszej strony, a przynajmniej najczesciej 'siega sie' po niego w mediach.

A dla chlopakow oczywiscie solidne gratu. ;)

Odpowiedz
Fajni jestescie!

Odpowiedz
Wiemy... Fajni to mało powiedziane :D
DON'T BLINK AND TURN LEFT.

Odpowiedz

Digg   Delicious   Reddit   Facebook   Twitter   StumbleUpon