Co sądzicie o Klubie Miłośników Filmu - tylko szczerze ;)
Ale zdajesz sobie sprawę, że może po prostu nikt nie zagłosował na TDK i Point Break?

Odpowiedz
Co do postu Proteusa jeszcze, który mi umknął, ale chciałbym tylko zaznaczyć, że został przeczytany :) Powiem tylko tyle: bywa źle, nieudanie, ale to nie znaczy, że jest źle. Nie ma możliwości, żeby 100% tekstów było świetnych, ale wydaje mi się, że większość trzyma dobry poziom. Tryb publikacji (ok 5 tekstów dziennie) powoduje, że zdarzają się wpadki, co jest całkowicie normalne, tym bardziej gdy staramy się bardziej subiektywnie podejść do tematu niż wrzucić newsa z wiadomości od PR-owca albo przepisać info z sieci. Autorzy mają tu pewną swobodę, z której korzystają najczęściej udanie (ale, podkreślam, nie zawsze).
To nie jest już KMF, bo w takiej formie, do jakiej niektórzy wzdychają z utęsknieniem, strona by nie przetrwała i byłaby zamknięta w okolicach 2011 roku. Żeby przetrwać musi się zmieniać. Żeby zarabiać również musi iść w konkretnym kierunku. Autorzy za teksty dostają wynagrodzenie i taka forma działalności również implikuje zmiany. Trzeba łączyć wodę z ogniem, czyli jakość ze statystyką. Myślicie, że to łatwe? To cholernie trudne. Tym bardziej z pozycji rednacza (którym nie jestem od jakiegoś czasu).

I Juby:
Cytat:Cienkie artykuły cienkimi artykułami

Kuźwa, na stronie głównej jest 50 artykułów z ostatnich 7 dni. Wskaż mi te ewidentnie cienkie, te dobre i te, które cię nie obchodzą.

Odpowiedz
Nie wskaże ci cienkich, bo od tygodni nie przeczytałem żadnego artykułu na stronie. To nie moja opinia, odnosiłem się do dyskusji powyżej.
Czy wszystkie newsy związane z DC Extended Universe muszą zapowiadać taką ch#*nię?! :(

Filmweb | KOLEKCJA BLU-RAY

Odpowiedz

Digg   Delicious   Reddit   Facebook   Twitter   StumbleUpon