Co sądzicie o Klubie Miłośników Filmu - tylko szczerze ;)
Ale zdajesz sobie sprawę, że może po prostu nikt nie zagłosował na TDK i Point Break?
- Jak chcesz odzyskać wolność?
- Jedynym możliwym sposobem. Poprzez rewolucję. (...) Nie będziemy wolni, dopóki nie posiądziemy władzy.

Odpowiedz
Co do postu Proteusa jeszcze, który mi umknął, ale chciałbym tylko zaznaczyć, że został przeczytany :) Powiem tylko tyle: bywa źle, nieudanie, ale to nie znaczy, że jest źle. Nie ma możliwości, żeby 100% tekstów było świetnych, ale wydaje mi się, że większość trzyma dobry poziom. Tryb publikacji (ok 5 tekstów dziennie) powoduje, że zdarzają się wpadki, co jest całkowicie normalne, tym bardziej gdy staramy się bardziej subiektywnie podejść do tematu niż wrzucić newsa z wiadomości od PR-owca albo przepisać info z sieci. Autorzy mają tu pewną swobodę, z której korzystają najczęściej udanie (ale, podkreślam, nie zawsze).
To nie jest już KMF, bo w takiej formie, do jakiej niektórzy wzdychają z utęsknieniem, strona by nie przetrwała i byłaby zamknięta w okolicach 2011 roku. Żeby przetrwać musi się zmieniać. Żeby zarabiać również musi iść w konkretnym kierunku. Autorzy za teksty dostają wynagrodzenie i taka forma działalności również implikuje zmiany. Trzeba łączyć wodę z ogniem, czyli jakość ze statystyką. Myślicie, że to łatwe? To cholernie trudne. Tym bardziej z pozycji rednacza (którym nie jestem od jakiegoś czasu).

I Juby:
Cytat:Cienkie artykuły cienkimi artykułami

Kuźwa, na stronie głównej jest 50 artykułów z ostatnich 7 dni. Wskaż mi te ewidentnie cienkie, te dobre i te, które cię nie obchodzą.

Odpowiedz
Nie wskaże ci cienkich, bo od tygodni nie przeczytałem żadnego artykułu na stronie. To nie moja opinia, odnosiłem się do dyskusji powyżej.
Transformers - based on HASBRO'S Transformers Action Figures!

Filmweb | KOLEKCJA BLU-RAY

Odpowiedz
http://film.org.pl/a/ranking/ksenomorf-jaki-jest-nie-kazdy-widzi-rozne-wizerunki-obcego-111649/3/

Żeby nie było, że nie potrafimy chwalić - fajny, lekki tekst. Nie ze wszystkim się zgadzam, ale bardzo miło się czytało.
- Jak chcesz odzyskać wolność?
- Jedynym możliwym sposobem. Poprzez rewolucję. (...) Nie będziemy wolni, dopóki nie posiądziemy władzy.

Odpowiedz
http://film.org.pl/krotkie-spiecie/spielberg-bergman-70-czyli-ranking-od-empire-115774/

Autor tekstu chyba nie zrozumiał na jakiej zasadzie działał ten plebiscyt Empire i - jak widać - jest zaskoczony, że głosujący ludzie bardziej LUBIĄ filmy rozrywkowe, do których mogą wielokrotnie wracać, jak Szczęki Spielberga, od czarno-białych artystycznych dramatów sprzed 50-ciu lat, bo to uznane arcydzieła Bergmana, czy innego Felliniego.
Transformers - based on HASBRO'S Transformers Action Figures!

Filmweb | KOLEKCJA BLU-RAY

Odpowiedz
No ale "Kapitan Ameryka" przed "Wściekłym bykiem" faktycznie wygląda dość śmiesznie.

Odpowiedz
Nie wygląda.

Odpowiedz
Wiadomo, Doctor Strange też by nie wyglądał. :)

Odpowiedz
Nic by nie wyglądało. Na tym polegają plebiscyty.

Odpowiedz
Aha, czyli jeśli w plebiscycie na najlepszą współczesną aktorkę zwycięży Amy Schumer przed Jessicą Chastain czy Emily Blunt, to wg Ciebie nadal nie będzie w tym nic dziwnego, bo to plebiscyt?

Odpowiedz
(17-06-2017, 12:24)nawrocki napisał(a): Aha, czyli jeśli w plebiscycie na najlepszą współczesną aktorkę zwycięży Amy Schumer przed Jessicą Chastain czy Emily Blunt, to wg Ciebie nadal nie będzie w tym nic dziwnego, bo to plebiscyt?
Przede wszystkim nigdy nie będzie takiego wyniku podobnego plebiscytu (chyba że w wyniku porozumienia armii trolli), więc przykład mocno z dupy. Przywołałeś lubiane, dobrze oceniane również przez krytyków filmy i odnosisz je do znienawidzonej, powszechnie hejtowanej osoby. Yyyy... dlaczego?

Odpowiedz
Cytat:Przywołałeś lubiane, dobrze oceniane również przez krytyków filmy i odnosisz je do znienawidzonej, powszechnie hejtowanej osoby. Yyyy... dlaczego?
Mike Myers też jest lubiany, a Shrek dobrze oceniany przez krytyków, dlatego nie uznałbyś za dziwne, gdyby znalazł się w pierwszej dziesiątce najlepszych filmów? Nie skomentowałbyś tego w żaden sposób? Ale okej, uznajmy, że po prostu ten ranking jest gówno warty, jak wszystkie rankingi popularności.

Co do przytyku, okej, na następny raz postaram się przypierdolić w Ciebie tak, żebyś wpadł w depresję. Bo przecież o to mi chodziło, kiedy pisałem komentarz o DS, dobrze wiedzieć, że mi nie wyszło LOL

Odpowiedz
Ale co jest dziwne? Rozumiesz jak działa ranking? Że jest wypadkową tysięcy głosów? Że ludzie głosują na to co lubią a nie jak wypada? Że oddając głos nie jesteś w stanie przewidzieć jak ostatecznie rozłożą się tytuły? A może chcesz powiedzieć że np. więcej widzów w wieku 20-30 lat zna Wściekłego byka niż filmy Marvela i powinni na niego głosować? Powinni bo...? Bo ty tak uważasz czy jest jakiś inny powód?

To świetny film, ale osobiście w życiu nie umieściłbym go na żadnej liście, no chyba że mówimy o szczegółowych topach ograniczających się np. tylko do filmów Scorsese.

Odpowiedz
Cytat:Bo ty tak uważasz czy jest jakiś inny powód?

Tak, bo ja tak uważam, dokładnie. Człowiek nic nie robi na forach, poza wyrażeniem swojej opinii, potem może jej ewentualnie bronić. Zabronisz mi uważania tego, że Kapitan Ameryka wygląda śmiesznie przed Wściekłym bykiem? Nie. Czy ja moge sobie uważać, że wygląda śmiesznie? Tak.

Nie musisz mi tłumaczyć tego, jak działa ranking popularności i jak przebiega głosowanie, bo w niczym to nie zmieni faktu że nadal będę uważał go za idiotyczny a rzekome zrozumienie tego, jak to wygląda "od kuchni" nagle tego nie zmieni i nie napiszę "ok, rzeczywiście, biorąc to pod uwagę, wygląda to w sumie spoko".

Chociaż rozumiem, mogłeś poczuć, że musisz rzucić kilkoma oczywizmami, tuż po tym jak wyzwałeś kogoś od dzieciaka.

Odpowiedz
Innymi słowy uważasz że każdy, no, przynajmniej większość, żeby to się udało, głosujących, powinno mieć taki sam gust jak ty, bo tylko wtedy wyniki pokryłyby się z twoją kolejnością tytułów. Zostanę jednak przy tym "dorośnij" :)

Narzekanie na wyniki rankingów jest na mojej liście ulubionych rzeczy tuż za wklejaniem trailerów z dubbingiem i przeżywaniem jakie to straszne jakby pierwszy raz coś takiego się słyszało <3

Odpowiedz
Innymi słowy, w twoim świecie każdy ranking - czy to dziennikarzy, zwykłych ludzi, czy pojedyńczych osób - wywołuje wzruszenie ramion i twardo nie komentujesz jego kolejności, bo jesteś taki dorosły i wiesz, że to nie ma sensu. Spoko, rozumiem. :)

Odpowiedz
Cieszę się :*

Odpowiedz
Jakie zestawienia/rankingi chętnie przeczytalibyście na stronie?
Don't play with fire, play with Mefisto...
http://www.imdb.com/user/ur10533416/ratings

Odpowiedz
Fajnie, że redakcja sobie zrobiła ranking filmów wojennych, ale plebs już nie został dopuszczony do głosu :D
Duży i dobry zawsze pokona małego i złego.

Odpowiedz

Digg   Delicious   Reddit   Facebook   Twitter   StumbleUpon