Co w TV...
Obcy? Fajnie, wlacze telewizor, puszcze DVD i kasete i bede porownywal :P
People used to think that when someone dies,
a crow carries their soul to the land of the dead.
But sometimes... only sometimes the crow brings
that soul back to set the wrong things right.

http://www.jackson.pl/

Odpowiedz
deina napisał(a):dzis o 21.40 (niestety - na Polsacie) najwspanialszy film wszechczasów czyli Dawno temu w Ameryce. Kto jeszcze nie widzial, niech nadrabia:)

Z pełnom pramedytacją nie zobaczyłem :) Wolałem Live8, takiego koncertu nie możne było przegapić, długo nie będzie drugiego takiego. A tak przy okazji ciekawe czy cokolwiek ten koncert da.

Odpowiedz
Azgaroth napisał(a):
deina napisał(a):dzis o 21.40 (niestety - na Polsacie) najwspanialszy film wszechczasów czyli Dawno temu w Ameryce. Kto jeszcze nie widzial, niech nadrabia:)

Z pełnom pramedytacją nie zobaczyłem :) Wolałem Live8, takiego koncertu nie możne było przegapić, długo nie będzie drugiego takiego. A tak przy okazji ciekawe czy cokolwiek ten koncert da.
No tak Ozone wystepowal wiec trzeba bylo zobaczyć :roll:

Odpowiedz
Blade napisał(a):
Azgaroth napisał(a):

No tak Ozone wystepowal wiec trzeba bylo zobaczyć :roll:

Ojej jaki poważny pan. Pseplasam ze miałem własne zdanie. Skoro widziałeś tam Ozone to już twoja sprawa i jak ci się podobają, a następnym razem zastanów się co piszesz.

Odpowiedz
tez zdecydowalam sie na koncert, tez z pelna premedytacja. Raz ze wkurzala mnie mysl o reklamach w trakcie filmu;) a dwa, faktycznie szkoda pominac koncert, ktory jest wydarzeniem raz na 20 lat.

A Ty Blade pohamuj sie troche z rozsiewaniem blaskow swojej osobowosci, zwlaszcza ze trafiasz jak kula w plot ze zlosliwosciami.
It has been said that time heals all wounds. I do not agree. The wounds remain. In time, the mind, protecting its sanity, covers them with scar tissue, and the pain lessens, but it is never gone.

Odpowiedz
i ja tez popatrzylem na LIVE 8. niewatpliwie najciekawiej bylo w samym londynie. bo i madonna, i u2 i przede wszystkim po 24 latach razem pink floyd! ech piknie bylo.

Odpowiedz
Okej okej.

Odpowiedz
Dzisiaj na TVN Mortal Kombat o którego tyle osób się pokłóciło. Warto zobaczyć dla fajnych walk i oczywiście dla każdego fana gry pozycja obowiązkowa.

Odpowiedz
Wtorek 12 lipca 2005
Polsat 20.10

Druga część obcego, czyli "Decydujące Starcie". Jak dla mnie pierwsza odsłona była znacznie lepsza, mimo to z Obcym wyreżyserowanym przez Camerona również trzeba się zapoznać. Wrażenia gwarantowane ;).
Obszerne i dobrze napisane Recenzje filmów znajdziesz na Filmowo.net
O filmie na poziomie - Forum filmowe - komentuj i oceniaj filmy!

Odpowiedz
A dzisiaj na TVN Mortal Kombat. Enty raz ale takie produkcje nie nudza bo maja tylko dostarczyc wrażeń audio-wizualnych. Kino wybitne to to nie jest. Robin Shou to łamaga ale reszte ekipy może być ;)

Odpowiedz
Jak na razie w programie telewizyjnym nie zauważyłem żadnych perełek, ale znajdzie się kilka filmów, które Was zainteresują :).

:arrow: Poniedziałek 25 lipca 2005
Polsat 20.10 - Ace Ventura Psi Detektyw

Zabawna komedia z Carreyem w roli detektywa, który poszukuje zaginionych zwierząt. Tym razem ma za zadanie odnaleźć delfina - maskotkę drużyny futbolowej. Jeśli lubicie filmy z Jimem Carreyem w roli głównej to z pewnością się nie zawiedziecie. Jeśli zaś nie to lepiej darujcie sobie tą pozycję.

:arrow: Wtorek 26 lipca 2005
Polsat 20.10 - Obcy 4: Przebudzenie

Od razu powiem, że nie jest to film najwyższych lotów, który cechuje kiepska fabuła. Po wyrazie 'obcy' w tytule można spodziewać się czegoś interesującego. Pozory mylą. Ci, którzy filmu nie oglądali niech lepiej sobie darują. A jeśli nie to pamiętajcie, że ostrzegałem.

:arrow: Czwartek 28 lipca 2005

TVP 2 22.40 - Przerażacze

Michael J. Fox w roli Franka Bannistera, mężczyzny który o duchach i ich przeganianiu wie wszystko. Z pozoru ;). W rzeczywistości jest jednak jednym wielkim oszustem. Jednak nie w takim sensie jak mogłoby się to wydawać. Za reżyserię wziął się Peter Jackson, który wcześniej zasłynął z "Martwicy Mózgu i Bad Taste" tym razem stworzył komediohorror. W filmie dobre jest to, że ma dwa oblicza. Potrafi zarówno rozśmieszyć, jak i przerazić. Polecam.

Odpowiedz
Dusqmad napisał(a)::arrow: Wtorek 26 lipca 2005
Polsat 20.10 - Obcy 4: Przebudzenie

Od razu powiem, że nie jest to film najwyższych lotów, który cechuje kiepska fabuła. Po wyrazie 'obcy' w tytule można spodziewać się czegoś interesującego. Pozory mylą. Ci, którzy filmu nie oglądali niech lepiej sobie darują. A jeśli nie to pamiętajcie, że ostrzegałem.
Ten film to najgorszy film z Obcymi ale nie znaczy, że jest niskich lotów. Jedyną tępotą fabuły jest wplecienie znowu w nią Ripley w dodatku sklonowaną (kilka razy), reszta to przyzwoite mroczne s-f w uniwersum Aliena. A Obcy albinos robi wrażenie. Do tego spora dawka akcji i dobrych efektów specjalnych.

Odpowiedz
:arrow: Sobota 30 lipca 2005

Polsat 19.25 - Hot Shots 2

Po sukcesie Hot Shots nakręcenie kontynuacji było niemalże pewne. Tak też się stało, tyle że tym razem Abrahams naśmiewa się z "Ramba", "Gwiezdnych Wojen" i "Nagiego Instynktu". Polecam obejrzeć. Będzie można się nieźle pośmiać ;). Ci którzy widzieli część pierwszą zapewne nie mają co do tego żadnych wątpliwości.

Odpowiedz
Dla mnie dwójka jest lepsza od jedynki :D

Odpowiedz
Ktos wie dlaczego wczoraj nie bylo Ojca chrzestnego 2?
Z tego co pamietam, mial byc 29 lipca...

Odpowiedz
Ale bedzie za tydzień.

Odpowiedz
Fajnie, tylko ze za tydzien bede juz w Londynie :/

Odpowiedz
*Zosia napisał(a):Fajnie, tylko ze za tydzien bede juz w Londynie :/

Sorry, że wtrącam tu taki wątek, ale nie boisz się tych ataków terrorystycznych. :roll: Przecież tam teraz wrze ja diabli.
The Truth Is Out There

Odpowiedz
Rownie dobrze moga walnac teraz w Warszawe :(
Anyway, w Londynie teraz bede tylko kilka dni, potem jade do Plymouth na 2 miechy (bede kelnerka! :lol: ), i potem znowu kilka dni w Londynie, wydajac to, co zarobilam :P
Cos czuje, ze najwiecej przepuszcze w sklepie filmowych w Soho. Maja genialne gadzety. Tysiace plakatow filmowych (byl nawet Kieslowski!), wszystkie (!) odcinki Playboya, pelno badgetow i zdjec. Miodzio <3 :P

Odpowiedz
:arrow: Poniedziałek 1 sierpnia 2005

Polsat 20.15 - Pogromcy Duchów 2

Pogromcy duchów znowu w akcji :). Trzech psychologów ma ręce pełne roboty. Burmistrz, który jeszcze niedawno zarzucał im, że goniąc za duchami demolują miasto, teraz będzie błagał, aby nadal wykonywali swój zawód. Bardzo dobry sequel. Ponownie nazwiska takie jak Murray, Weaver, Aykroyd i Ramis nie zawiodły. Odtwórcy głównych ról spisali sie na medal. Ci, którzy filmu jeszcze nie widzieli mają okazje nadrobić swoje zaległości oglądając tą świetną komedię. Nie raz trudno będzie się powstrzymać od śmiechu ;).

Odpowiedz

Digg   Delicious   Reddit   Facebook   Twitter   StumbleUpon  

Użytkownicy przeglądający ten wątek:
1 gości