Co w TV...
*Zosia napisał(a):Fajnie, tylko ze za tydzien bede juz w Londynie :/

To się zamieńmy :lol: Ja pojade do Londynu a ty obejżysz Ojczulka :lol:

BTW: Polsat zapowiada emisje wszystkich części Omena, warto czekać.
www.filmweb.pl/user/Azgaroth_2

Odpowiedz
Azgaroth napisał(a):Polsat zapowiada emisje wszystkich części Omena, warto czekać.

Pierwszą część będziemy mogli zobaczyć w Polsacie 9 sierpnia, o godzinie 20.15 ;).
Obszerne i dobrze napisane Recenzje filmów znajdziesz na Filmowo.net
O filmie na poziomie - Forum filmowe - komentuj i oceniaj filmy!

Odpowiedz
Dzisiejszy wieczór dzieki telewizji TVN śmiało można spędzić przed telewizorem.

20.50 - Zabójcza Broń II
23.05 - Ojciec Chrzestny 2

Odpowiedz
dzis:
podejrzany TVN7 23;10
sobota;
robocop 2 TVP1 22;30
niedziela;
fan TVP1 21;55
Środa ;
łowca jeleni PULS 20;05
A single pussy hair can pull a battleship through the desert

Odpowiedz
Warto zobaczyć również Ace Ventura zew natury

Poniedziałek 8 sierpnia
Polsat - 20.15

Odpowiedz
Przypominam, że dziś o 20.15 na Polsacie pozycja obowiązkowa dla wszystkich miłośników horroru, czyli "Omen". Przyznam się szczerze, że filmu nigdy nie widziałem, niemniej jednak nadarzyła się okazja, aby nadrobić zaległości. Opinie krążą świetne, także chyba się nie zawiodę.

Odpowiedz
to już lepiej iść do wypożyczalni i się wysilić wypożyczając. Co to za oglądanie horroru, gdzie co 15 minut masz proszek do prania i pampersy :roll:
Don't play with fire, play with Mefisto...
http://www.imdb.com/user/ur10533416/ratings

Odpowiedz
Mefisto napisał(a):to już lepiej iść do wypożyczalni i się wysilić wypożyczając. Co to za oglądanie horroru, gdzie co 15 minut masz proszek do prania i pampersy :roll:

Przy telewizyjnych emisjach horrorów jest to właśnie największą wadą :(. Już film nas wciąga i przeraża, a tu nagle wyskakuje napis 'reklama' i następuje 10, lub 15 minutowa przerwa. Przy jakiejś komedii jeszcze można przeżyć, ale przy filmach grozy jest to niesamowicie niewskazane :twisted:.

Odpowiedz
pamiętam jak kiedyś oglądałem film na jakimś zagranicznym kanale dawali w środku filmu 30 min wiadomości + reklamy :)

Odpowiedz
Predator895 napisał(a):pamiętam jak kiedyś oglądałem film na jakimś zagranicznym kanale dawali w środku filmu 30 min wiadomości + reklamy :)

Ciekawe kiedy Polsat pójdzie w ich ślady?
Jak do tych 15 minut reklam i totka dojdą jeszcze wiadomości to okaże sie, że najwyższy czas pozbyć się wielkiego, zasłużonego telewizora.

Odpowiedz
Dusqmad napisał(a):Ciekawe kiedy Polsat pójdzie w ich ślady?
Jak do tych 15 minut reklam i totka dojdą jeszcze wiadomości to okaże sie, że najwyższy czas pozbyć się wielkiego, zasłużonego telewizora.
Mnie telewizor już dawno przestał służyć do oglądania filmów. W tym celu korzystam z niego w nielicznych przypadkach.

Odpowiedz
Tyler Durden napisał(a):Mnie telewizor już dawno przestał służyć do oglądania filmów. W tym celu korzystam z niego w nielicznych przypadkach.

Mi właściwie też służy raczej sporadycznie, niemniej jednak czasem w TV emitują film, który z wielką chęcią bym zobaczył, więc przymykam oko na te reklamy i zasiadam wygodnie w fotelu. W końcu na komputerze i DVD nie mam wszystkiego...

Odpowiedz
dobry stary Polsat i dobry stary Omen(:
wczoraj na dwójce był "Kabaret"- dość często leci w telewizji. ech..., genialne
cannibalistic humanoid underground dweller

Odpowiedz
Dzisiaj na Polsacie o 20.15 Sami Swoi, natomiast jutro o tej samej godzinie druga część filmu Omen :).

Odpowiedz
Dziś na Polsacie o 20.15 trzecia część filmu Omen. Mam pewne obawy, zwłaszcza, że "Gazeta Telewizyjna" nie oceniła jej zbyt dobrze. Ach te sequele...

Odpowiedz
TVN 22.50 "Ojciec Chrzestny III"

Odpowiedz
8 mm - 4 września (niedziela) 21.05 Polsat
Gotowe Na Wszystko (Desperate Housewives) - największy serialowy przebój ostniego sezonu w USA, w Polsacie w czwartki (od 8 września) o 21.15
Si vis pacem, para bellum (If you want peace, prepare for war)

Odpowiedz
Interesująco zapowiada się jesienna ramówka Dwójki: "Million Dollar Hotel", "I stanie się koniec", "Nędzne psy" - może nie są to filmy super hiper genialne, ale zawsze chciałem je obejrzeć, a nigdy nie miałem okazji :)

TVN - tutaj jest już gorzej, choć chętnie przypomnę sobie "Raport Mniejszości". Resztę - "Prawdziwe kłamstwa" czy druga część Władcy - mogę sobie odpuścić, bo albo już widziałem i nie chcę do tego wracać, albo widziałem, chcę do tego wracać, ale wątpię, czy wytrzymam np. przy takich "Dwóch Wieżach" z reklamami...

Odpowiedz
Cóż tu dziś mamy na Polsacie?
19.30 Robin Hood: Faceci w rajtuzach
Chyba nie muszę zbyt wiele wyjaśniać? Po prostu parodia filmów o Robin Hoodzie. Właściwie oglądałem ją ostatnio dobrych pięć lat temu, więc z wielką chęcia sobie przypomnę. Na zachętę wystarczy powiedzieć: Mel Brooks. Człowiek ten w moim uznaniu jest specjalistą od wszelakich parodii. Na pewno nie raz mogliście zapoznać się z jego poczuciem humoru ;).

Odpowiedz
Faceci w rajtuzach, facetami w rajtuzach, ale dzisiaj wieczorem to jest mecz reprezentacji! Więc nie godzi się oglądać nic innego! :D
| Pereant qui ante nos nostra dixerunt |

Odpowiedz

Digg   Delicious   Reddit   Facebook   Twitter   StumbleUpon  

Użytkownicy przeglądający ten wątek:
2 gości