Cobra Kai (2018) YouTube Red Original Series
No i po drugim odcinku kompletnie zassalo :) po drugim seansie Avengers oglądam dalej
Avengers: Infinity War - 10/10  <3

Odpowiedz
Skończone! Ależ emocje, ile wzruszeń! Dawno nie widziałem rzeczy odwołującej się do cudownych lat 80' zrobionych tak pomysłowo i z takim sercem. Ostatnia, można rzec 'scena po napisach' zachęca, ale zapowiada ogromne zaburzenie równowagi, którą pięknie udało się osiągnąć w tym finale. Zabka fenomenalny, jego wypisane w ekspresji rozdarcie wewnętrzne, przejmuje do szpiku kości. Polecam! Fenomenalna rzecz, która szkoda, że nie trafiła na Netflixa - momentami widać niedostatki budżetu, no i "paywall" na YouTube Red może zniechęcić. Jakkolwiek polecam - popłakałem się, kurde!
"...matka rodzi człowieka, matka go karmi. Potem karmi go ziemia i ziemia go przenika, za każdym razem zostawiając szczyptę pyłu, aż w końcu człowiek nie jest już dzieckiem matki, lecz ziemi."

R.S. Bakker - "Mrok, który nas poprzedza"

https://thetwilightarea.wordpress.com/ - strona poświęcona serialowi "The Twilight Zone"

Odpowiedz
Będzie 2 sezon
http://collider.com/cobra-kai-season-2-renewed/?utm_source=twitter&utm_campaign=collidersocial&utm_medium=social

Odpowiedz
Powiem więcej. Wraca Mike Barnes!!

P.S. Zaczynam oglądać po raz trzeci i dalej jest świetnie. Oceny na RT są bardzo wysokie.

Odpowiedz
Cudna rzecz. Oczywiście #TeamJohnny, praktycznie do konca byłem po stronie senseia i Miguela. Zwłaszcza, że wątek Bobby'ego to najsłabszy element serialu. W ogóle nikt po stronie LaRusso nie budzi mojej sympatii. Córeczka jest dwulicowa, syn to spasiona łajza i porażka na całej linii, a żonka zgrywa rozsądną, ale ta jej wieczna neutralność pewnie solidnie przyczyniła się do wychowania tak nieudanego potomstwa. Daniel zamiast podkradać cudze dzieci zająłby się bajzlem we własnym domu.

Z kolei Kobry to oczywiście kultowa ekipa (może poza karykaturalnym Hawkiem) dostarczająca wielu wzruszeń i lekcji życiowych ("tylko cipy toną"), a relacja Johnny - Miguel to serce całego serialu i rozegrana jest bezbłędnie.
Czy tylko moim zdaniem
Tym LaRusso nie można ufać.

Odpowiedz
Paszczak rozumie ten serial i dwulicowość rodu LaRusso jak nikt inny na tym forum.
Liczę na to, że Sensei Kreese skopie im wszystkim dupsko w season 2.

Odpowiedz
Wczoraj/dzisiaj w nocy wciągnąłem ciurkiem cały sezon. Ten serial jest porostu fenomenalny, chociaż bardziej podobała mi się pierwsza połowa sezonu, gdzie większy nacisk położono na relację Johnny-Miguel. 

To jest prawdopodobnie jedna z najbardziej emocjonujących scen walki jakie wdziałem w ostatnim czasie

Dla mnie jak na razie bezapelacyjnie serial ROKU.

Odpowiedz
Beznadziejna choreografia walk, widac jak na dloni markowanie ciosow, to ma byc emocjonalna walka?
Terminator | Aliens | Terminator 2: Judgment Day | True Lies | Titanic | Avatar
Directed by James "THE KING" Cameron

Odpowiedz
(06-08-2018, 17:22)Danus napisał(a): Beznadziejna choreografia walk, widac jak na dloni markowanie ciosow, to ma byc emocjonalna walka?

Dla Ciebie beznadziejna choreografia, a dla mnie fenomenalna kara wymierzona przez ucznia, który poznał nauki w dojo Sensei Lawrence'a. A tak poważnie to wszystkie walki tutaj nie stoją na wysokim poziomie, ale nie o to chodzi. Moment w którym Miguel spuszcza oklep tym cwaniakom, sprawił, że cieszyłem michę jak za dawnych, młodych lat, gdzie właśnie takie sceny powodowały odpowiednie uczucia. Cobra Kai ma serce w odpowiednim miejscu.

Odpowiedz
Cytat:wszystkie walki tutaj nie stoją na wysokim poziomie, ale nie o to chodzi

W końcu to tylko serial o nauce sztuk walki, nie?
Postępować należy tak, aby niczego nie robić, a wtedy panować będzie ład.
--
Laozi

Odpowiedz

Digg   Delicious   Reddit   Facebook   Twitter   StumbleUpon