Cyborg (2020)
[Obrazek: gettoknow-cyborg_528ffb4d1a5869.76927641.png]

Kolejny do odhaczenia bohater DCEU, który zadebiutuje w BvS (ciągle zapominam, że tyle ich tam upchnęli), następnie wystąpi w JL, żeby w końcu wylądować w solowym filmie.

Tutaj kilka słów o postaci:

O filmie wiadomo niewiele (w końcu premiera za cztery lata), żeby nie powiedzieć nic. W roli tytułowej znany znikąd Ray Fisher. Premiera 2 kwietnia 2020. Reżysera, scenarzysty czy reszty obsady brak.

Przyznam szczerze, że średnio interesuje mnie ta postać. Czytałem kilka numerów Teen Titans, gdzie przewijał się w tle. Widziałem nieszczęsną animowaną wersję tej grupy. Widziałem go też w animowanym "Justice League: War" i w grze "Injustice". Sama myśl, że miałbym oglądać o nim film napawa mnie nudą. Nie widzę tego. Marvel potrafi odpuścić i nie robi filmów o Black Widow czy Hawkeye'u. Poszedłbym na miejscu DC tą samą drogą.

Swego czasu pojawiły się plotki, że film ma być przemianowany na Teen Titans i to obejrzałbym z wielką chęcią. Mam słabość do tej grupy.

Odpowiedz
Kevin Smith chwalił się na Twitterze, że to marynarka sprzed 15 lat w którą mieści się po zrzuceniu 30 kilogramów. W sumie to najbardziej przykuło moją uwagę z całego klipu (a tak w ogóle cały ten program na CW i ta rozmowa wyszły strasznie sztucznie).

Odpowiedz
Temat o filmie, który zapowiedziano na za cztery lata? Serio?

On ma reaktor łukowy or something?
Film roku 2017 - Blade Runner 2049
Dno roku 2017 - SW: The Last Jedi

Odpowiedz
No ale kilkuletni okres pre-produkcyjny jest dzisiaj całkiem normalny, podobnie jak zaklepywanie dat premier na kilka lat do przodu, wystarczy spojrzeć na Mojo. Newsów raczej nie zabraknie.
http://www.boxofficemojo.com/schedule/?view=bydate&release=theatrical&yr=2018&p=.htm

Odpowiedz
(06-03-2016, 23:12)Phil napisał(a): Reżysera (...) brak.

Odszukaj wszystkich czarnoskórych reżyserów, którzy obecnie pracują w Holly. Jeden z nich dostanie posadę :)

Ehh.. co do samego filmu, to rzeczywiście: meh. Postać mega nudna.. ale może coś z niej sklecą, jeśli pomajstrują przy osobowości.  Fisher wydaje się być sympatycznym i mocno podjaranym swoją rolą, człowiekiem. A może "Cyborg" dostanie jakiegoś interesującego reżyser i scenarzystę?? Taaaaaaaa... He, he. W sumie po obejrzeniu "Creeda" cieszę się, że taki Coogler odpadł z tej listy. Dostalibyśmy postać uciśnioną wszelkimi bolączkami tego świata =/

Za to nie wydaję mi się, że tak prosto będzie przerobić to teraz na "Teen Titans". Tzn. oni mogą się tam pojawić, ale film na pewno nie zyska takiego tytułu. CYBORG? SOLOWY FILM O CZARNYM SUPERBOHATERZE BICZYZZZZZZZZZZZZ :) WB obecnie nie odwali takiej PRowiej kaszany i nie odbierze mu "należnego" filmu* (przynajmniej oficjalnie).

*off kors, rozważam wszystko przy optymistycznym założeniu, że uniwersum DC nie zdechnie przynajmniej do 2021.
zombie001, proud to be a member of Forum KMF Film.org.pl since Jul 2013.
"MAD MAX: FURY ROAD" - MotY 2015
"SŁUŻĄCA" - MotY 2016
"GHOST STORY" - MotY 2017 

Odpowiedz
Z tym tematem, podobnie jak i z Aquamanem, Flashem, czy innymi Grin Lataraniami wstrzymałbym się do premiery JLA.

Póki co film ani ziębi, ani grzeje.

Odpowiedz
2020 ???!!! Nie za wcześnie trochę na ten temat? Tym bardziej, że ja sam nie jestem pewny czy Uniwersum DC w ogóle dożyje do tego czasu.
Hm, ciekawe ile z nas (użytkowników) za 4 lata będzie się jeszcze wypowiadać w tym temacie? ;)
/www.filmmusic.pl - me recki 
"... w TFA zbudowano las. j***** las!"
Arahan

Odpowiedz
Na szczęście nie płacimy desjudiemu od licxby wątków i nie musimy się w nich wypowiadać.

Odpowiedz
Nienawidzę tej postaci serio, głównie z powodu braku jakiejś oryginalności, bo jest mnóstwo cyborgów jako takich w popkulturze i zawsze ich coś wyróżnia, czy to terminator, czy darth vader, czy robocop, nawet marvel ma mniej znaną postać Deathloka, gość ma fajną ksywkę, dość oryginalny wygląd i historię, a tutaj mamy w każdej wersji Cyborga niczym nie wyróżniający się wygląd oraz ten pseudonim "cyborg"...

Odpowiedz
[Obrazek: 9ICt3wq.png?1]
Nie mogę ścierpieć takich postaci, ani nie zaliczy, ani nie zje, ani nie założy rodziny, ale kij z tym, to tylko superhero, ale czemu w parze z tym musi iść lamerski design, banalny pseudonim i zero oryginalności?  

A przecież przykład idzie z popkultury... terminator, darth vader, robocop, nawet marvel ma swojego deathloka :(

Odpowiedz
Powtarzasz się, szpeku.
Film roku 2017 - Blade Runner 2049
Dno roku 2017 - SW: The Last Jedi

Odpowiedz

Digg   Delicious   Reddit   Facebook   Twitter   StumbleUpon