Czołówki filmowych wytwórni i ich modyfikacje
http://www.film.org.pl/prace/czolowki_wytworni/czolowki_wytworni_wybor.html

Na razie przedpremierowo.

Odpowiedz
Ok, sorki za wpadkę. Zedytuję tego poprzedniego posta.

Odpowiedz
trailer Charlote's Web - logo paramontu i innych wytwórni skąpane w deszczu i zachodzące chmurami
Don't play with fire, play with Mefisto...
http://www.imdb.com/user/ur10533416/ratings

Odpowiedz
Trailer "Aleksandra" - złote logo WB na tle żółtego nieba

Odpowiedz
Wait a second, people. Proponuje moze zamiast wklejac do topicu kazda wariacje czolowki, z ktora sie spotkamy - temat w takim wypadku przebierze postac nudnej biblioteczki - pisac tylko o tych modyfikacjach, ktore wywarly jakies wrazenie lub sa szczegolnie interesujace, wszak pelno teraz w filmach tym podobnych zabiegow. Bedzie chyba ciekawiej, czy nie? ;)

Odpowiedz
Jakuz, ja myślę, że ludzie tutaj coś wrzucają, żeby potem Adi ewentualnie uaktualnił artykuł. Dyskusja tu raczej niepotrzebna :) I czy pełno takich zabiegów? Bardzo rzadko z czymś takim się spotykam. No ale ja oglądam chu**we filmy :P

Odpowiedz
Jakuzzi , nie zgadzam się. Chcę czytać o każdej modyfikacji a nie tylko o tych wywierających wrażanie :D Myślę że Adi zabezpieczył się przed musem dodawania kolejnych pozycji w swoim artykule pisząc: "Wybrane modyfikacje czołówek".
get ready for suprise...

Odpowiedz
Ok, niech bedzie po waszemu. Ale skad pomysl z 'musem dodawania pozycji do artykulu' lub 'uaktualniania artykulu'? To przeciez nie jest topic 'pod Adiego'. ;)

Odpowiedz
Ale mógłby być ;)

Odpowiedz
Od niego się chyba zaczęło...
DON'T BLINK AND TURN LEFT.

Odpowiedz
Dobra - sprawa wygląda tak: zamierzam aktualizować przeróbki czołówek, bo to fajny temat, a ja nie mam dostępu do każdej modyfikacji, żeby temat zamknąć. Właśnie dlatego są to WYBRANE wariacje :).

Proponuję zamieszczanie screenów w tym temacie, wraz z krótkim opisem, ew. podsyłanie ich na mój adres adrian.szczypinski@wp.pl . Jeśli będą to czołówki wytwórni, które nie znalazły się w moim zestawieniu, to też proszę je podsyłać, bo planuję rozbudować artykuł o kolejne wytwórnie.

Dziękuję za współpracę :D .
Jan Himilsbach: Intelektualiści wypierdalać!
Gustaw Holoubek: Nie wiem jak panowie, ale ja wypierdalam.

Odpowiedz
Co sie zaczelo? Modyfikacje czolowek przez wytwornie? ;)

Odpowiedz
Adi napisał(a):Proponuję zamieszczanie screenów w tym temacie, wraz z krótkim opisem, ew. podsyłanie ich na mój adres adrian.szczypinski@wp.pl.

Sweet, no i bardzo ladnie. A co do screenow w temacie, to jestem za.

Odpowiedz
Jakuzzi - gdyby te modyfikacje nie zwróciły na siebie mojej uwagi, to bym ich nie wypisał tutaj ;)
A co do screenów - cóż, może być problem, bo mój komputer to bardzo dziwna maszyna - chyba, że ktoś zna bezproblemowy programik do takich rzeczy

Odpowiedz
Ok, lecz chodzilo mi o to, zeby skrobnac jeszcze pare slow o danej wariacji, co by nie tworzyc tylko nijakiego katalogu. Ale przedmowcy stwierdzili, ze wola taka forme, wiec ja nie bede oponowal. ;)
A jesli chodzi o screeny - wydaje mi sie, ze wrzuci je tutaj ten, kto moze, bo ladnie by taki zbiorek wygladal, aczkolwiek nic na sile.

Odpowiedz
tylko co napisać? to ma przede wszystkim cieszyć oko - opisuje, co by było wiadomo o co chodzi i czego szukać.

Odpowiedz
Jeśli ktoś znajdzie ciekawą wariację, której ktoś inny (w tym ja) nie widział, opis powinien być krótki i reporterski, jak w moich opisach na stronie. Szczególnie w przypadkach, kiedy z czołówką dzieją się naprawdę niespodziewane rzeczy.

Wiecie co? Ja wiedziałem, że jeśli otworzę ten worek, to zamiast przykładów, zaczną się dyskusje "ale o czym tu pisać". Wystarczy pisać to, co pisaliście poprzednio w tym temacie, ale z OBRAZKOWYMI PRZYKŁADAMI. Tylko tyle. Jeśli dla kogoś to za dużo roboty zrobić screen z początku filmu, to artykuł zostanie w takiej formie jak teraz. I nie będę za nim tęsknił.

Odpowiedz
to jak mówię - problemu nie ma jeśli znasz jakiś dobry, bezkonfliktowy programik do screenów, bo inaczej lipa u mnie

Odpowiedz
Power DVD - odtwarza i robi screeny zarówno z DVD, jak i plików video.

Odpowiedz
Oto wiec, wspomniane juz chyba wczesniej, spowite dymem logo Warnera ze zwiastunu "The Good German":

[Obrazek: goodgermanbc3.jpg]

Odpowiedz

Digg   Delicious   Reddit   Facebook   Twitter   StumbleUpon