DC Extended Universe (temat ogólny)
[Obrazek: 3504747-colorizing_the_justice_league_of...5k2wdj.jpg]
MCU ma swój temat ogólny, to i dla DC warto założyć skoro ruszyli tyłki (chociaż to może za duże słowa).
W każdym razie solowych tematów nie warto zakładać, bo nie wiadomo ile tak naprawdę, z tej listy poniżej, WB zrealizuje filmów.

Plany zapowiadają się tak:
5 sierpnia 2016: Suicide Squad, reż. David Ayer
23 czerwca 2017: Wonder Woman* z Gal Gadot
17 listopada 2017: Justice League:Part One, reż. Zack Snyder
23 marca 2018: The Flash z Ezrą Millerem jako Barrym Allenem
27 lipca 2018: Aquaman z Jasonem Momoa
5 kwietnia 2019: Shazam z The Rockiem
14 czerwca 2019: Justice League: Part Two, reż. Zack Snyder
3 kwietnia 2020: Cyborg z Rayem Fisherem
19 czerwca 2020: Green Lantern

Podobno w planach są jeszcze solowe filmy o Supermanie i Batmanie, ale konkretów nie ma.

Jako, że nie mam teraz czasu to mogę jedynie rzec, że nie widzi mi "SS" z Ayerem, ale Ezra jako Flash - jak najbardziej za. Nawet pomimo tego, że wizualnie kompletnie(!) nie pasuje.

*było by zabawnie jakby to wyreżyserował Whedon :P?
zombie001, proud to be a member of Forum KMF Film.org.pl since Jul 2013.
"MAD MAX: FURY ROAD" - MotY 2015
"SŁUŻĄCA" - MotY 2016
"GHOST STORY" - MotY 2017 (?)

Odpowiedz
Rozpiska do 2020 roku? LOL. Ciekawe ile z tego po drodze anulują.

Może po premierze BvS się zacznę interesować, bo w chwili obecnej poza Batmanem i Supermanem (no i Green Lanternem, no ale...2020) i tak mam wywalone na tych wszystkich bohaterów.
Najlepsze filmy 2017: 1. Blade Runner 2049   2. Thor: Ragnarok  3. Sztuka kochania

http://filmozercy.com/

Odpowiedz
Jak by zapowiedzieli jeden-dwa projekty po BvS, to może bym uwierzył w powstanie tych filmów. Teraz mam wrażenie że skończy się to jak z uniwersum Spider-Mana od Sony.
For my ally is the Force, and a powerful ally it is.

Odpowiedz
(15-10-2014, 20:38)Gieferg napisał(a): bo w chwili obecnej poza Batmanem i Supermanem (no i Green Lanternem, no ale...2020) i tak mam wywalone na tych wszystkich bohaterów.

Może zrób nam wszystkim przyjemność i po prostu stwórz rozpiskę tego, na co masz wywalone (pewnie na jakieś 99% forum), żebyś potem nie musiał nagminnie o tym pisać.
Don't play with fire, play with Mefisto...
http://www.imdb.com/user/ur10533416/ratings

Odpowiedz
Cytat:nie widzi mi "SS" z Ayerem
A mnie chyba najbardziej to interesuje, jak teraz tak pomyślę. Kreskówka (Assault on Arkham) pokazała, że materiał jest wyśmienity i w odpowiednich rękach może z tego wyjść coś naprawdę dobrego, ale... to była kreskówka. W filmie to może się w ogóle nie sprawdzić, chociaż pomysł Harley Queen, Killer Frost i paru innych ziomków jest szalenie interesujący.

Odpowiedz
Ale ja nie mam nic przeciwko "Suicide Squad" (nawet marzyłby mi się konkretnie taki film bez metaludzi, z jak najbardziej ludzką grupą łotrów), ale przypuszczam (ba.. mam prawie pewność), że w łapach Ayera nic dobrego z tego nie wyjdzie.

Bliska data premiery może świadczyć o tym, że mają już scenariusz. Także.. Eh, po prostu jak wykorzystają stary tekst Marksa, to można dać tej produkcji krzyżyk na drogę :P

"SŁUŻĄCA" - MotY 2016

Odpowiedz
Cytat:Jak by zapowiedzieli jeden-dwa projekty po BvS, to może bym uwierzył w powstanie tych filmów. Teraz mam wrażenie że skończy się to jak z uniwersum Spider-Mana od Sony.

To się już skończyło? Bo póki co chyba dwa filmy wciąż są w planach, no chyba że o to właśnie chodzi, że połowę anulują ;) No i dziwne, że dają taką szczegółową rozpiskę, ale nie wspominają o solowych filmach Batmana i Supermana, skoro wiadomo, że te, z wszystkich solowych mają największe szanse porządnie zarobić, więc z pewnością do 2020 jakiś powstać musi.

No i ciekawe kiedy recast Lois Lane :(

(15-10-2014, 21:12)Mefisto napisał(a): Może zrób nam wszystkim przyjemność i po prostu stwórz rozpiskę tego, na co masz wywalone (pewnie na jakieś 99% forum), żebyś potem nie musiał nagminnie o tym pisać.

Skoro (znowu) nie masz nic do powiedzenie na temat:
11 liter, zaczyna się na W.

Najlepsze filmy 2017: 1. Blade Runner 2049   2. Thor: Ragnarok  3. Sztuka kochania

http://filmozercy.com/

Odpowiedz
(16-10-2014, 00:41)Gieferg napisał(a): 11 liter, zaczyna się na W.

Wydawnictwo? Wahadłowiec? Wampiryczny?
Don't play with fire, play with Mefisto...
http://www.imdb.com/user/ur10533416/ratings

Odpowiedz
Mam nadzieję, że chodzi o wahadłowiec :).

Odpowiedz
http://www.batcave.com.pl/2014/10/nowe-plotki-na-temat-batman-v-superman-dawn-of-justice-i-justice-league/

Potwierdzają się kolejne glosy, ze Brainiac będzie złym w JLA.

Z innych niefajnych doniesień - w BvS to chyba jednak wystąpi niemal caluśkie DC. Chyba, ze rozsądnie to ogarną.

Z kolei:
„by zmierzyć się z większym zagrożeniem, które zmanipulowało Lexa Luthora a może nawet Bruce’a Wayne’a.”

To sugeruje, że drugim złym w BvS może być Starro (kosmiczna rozgwiazda kontrolująca umysły do swych celów).

Odpowiedz
Nie wierzę, że film rozrywkowy PG-13 ze słowem "suicide" w tytule przejdzie w USA. Odliczamy dni do zmiany tytułu?

PS. Czekam aż jakieś studio zapowie film na 2050 rok.

Odpowiedz
I tak każdy kto będzie chciał obejrzeć film będzie wiedział jaki tytuł jest pierwotny więc po co go zmieniać?
I can see your conciliation. I wanna see your conciliation.

Odpowiedz
Pitero, mówimy o USA, kraju w którym po entej strzelaninie w szkole popowa, imprezowa piosenka pt. "Die Young" przestała być grana w stacjach radiowych.

Spytaj Warnera, dlaczego ze świetnego "All You Need Is Kill" zrobił generyczne i bezpieczne "Edge of Tomorrow".

Odpowiedz
Zawsze mogą przemianować tytuł "Suicide Squad" na "Task Force X".

WB podobno poszukuje już aktorów. Propozycje na pierwszy rzut: Tom Hardy, Ryan Gosling, Margot Robbie i... Will Smith (lol, serio WB?)

Warto dodać, że Gosling jest na Marvelowskiej liście kandydatów do roli Doktora Strange.
"SŁUŻĄCA" - MotY 2016

Odpowiedz
http://www.filmweb.pl/news/Czy+to+jest+Harley+Quinn+z+"Suicide+Squad"-108021

Dziewczyna niczego sobie, myslę że nadałaby się!
Wikingowie całościowo są serialem lepszym od Gry o tron. 

Odpowiedz
Hmm, źródło niezbyt rzetelne, ale pojawiły się pierwsze plotki o "WW".

Połowa filmu ma rozgrywać się na wyspie amazonek, a druga cześć w świecie ludzi...w latach 20 XX wieku o.O

Sam jeszcze nie wiem czy to głupi, czy może wręcz przeciwnie, genialny pomysł :/
[Obrazek: tumblr_m161dvVeAQ1r4ghkoo1_500.gif]
"SŁUŻĄCA" - MotY 2016

Odpowiedz
Zależy czy Gal sprawdzi się w tej roli i czy w ogóle posiada jakieś środki aktorskie ponad to, co zaprezentowała w serii F&F, czyli w sumie nic poza niezłym tyłkiem.

Co do sequela osadzonego w czasie IIWŚ, no cóż, Warner też chce mieć swojego CA: First Avengera :)

Najważniejsze, dla mnie, zadanie jakie stoi przed Warnerem, to przekonanie mnie do tego, że potrafią. Uniwersum DC kompletnie mnie nie interesuje, i mimo stosunku do Man of Steela, jak i bardzo pozytywnego odbioru Afflecka i fotki Wonder Woman wciąż mam wątpliwości, czy to dobry pomysł i czy chcę od razu widzieć Supermana w towarzystwie całej zgrai postaci, których albo nie lubię, albo które po prostu mnie nie interesują.

Dobrze by również było, gdyby Warner po prostu robił swoje, bo póki co to dużo tam obietnic i niczego więcej. Podawać daty to oni sobie mogą, na obecnym etapie to nic nie znaczy; to nie Marvel, którego uniwersum dojrzewa i zmierza do czegoś dużego, ale raczkujący bobas, który może i jest uroczy, ale co z niego wyrośnie?

Odpowiedz
Cytat:ale co z niego wyrośnie?

Myślę, że wskazówki które pomogły by odpowiedzieć na to pytanie poznamy szybciej niż przypuszczamy...

Na razie ten bobas rokuje lepiej lepiej niż:
[spoiler=""dzieciak Sony" "] [Obrazek: stupid-kid-o.gif] [/spoiler]

a to zawsze coś :P
"SŁUŻĄCA" - MotY 2016

Odpowiedz
Plotki mówią, że Jared Leto miałby zagrać Jokera w Suicide Squad. Wolałbym zgarbionego Tomasza Kota, ale Leto też mógłby podołać.

Cytat:Według spekulacji Joker nie będzie członkiem grupy. Pojawi się jedynie jako postać epizodyczna, związana z Harley Quinn, która będzie członkinią oddziału. Joker zostałby tu jedynie wprowadzony, by w większej roli pojawić się w kolejnych produkcjach Warnera, w tym w solowym filmie o Batmanie (który na razie nie jest oficjalnie uwzględniony w kalendarzu premier studia).

Wikingowie całościowo są serialem lepszym od Gry o tron. 

Odpowiedz
Nazwisko Leto kojarzy mi się z podobnym myśleniem i "strategią", która doprowadziła do obsadzenia w tej roli Ledgera. Czyli pomysł dobry, ale wolałbym chyba żeby poszli teraz w jeszcze innym kierunku.

Odpowiedz

Digg   Delicious   Reddit   Facebook   Twitter   StumbleUpon  

Użytkownicy przeglądający ten wątek:
1 gości