DC/Vertigo: zapowiedzi, plotki, gorące newsy (temat ogólny)
Leto pasuje z mordy na typowego komiksowego Jokera, ew. młodszą wersję tego z Arkham. Wystarczy mu tylko przedłużyć podbródek.
http://huntersky.deviantart.com
''WHATTUP, BIOTCH!" - Harrison Ford

Odpowiedz
Przede wszystkim Leto w "Witaj w klubie" wygląda jak młodsza wersja Jokera z DKR czyli super. Ale zasadniczo nie widzę potrzeby kolejnej wersji Jokera, ledwie kilka lat po Ledgerze.

[Obrazek: batmanjoker-feature.jpg]
[Obrazek: whatkindofbombs.jpg]

Odpowiedz
Gość pasuje na Jokera idealnie i mam nadzieję, że niedługo bedzie można już pisać o tym oficjalnie. Porównań do Ledgera pewnie będzie masa, więc oby ludzie od charakteryzacji wymyślili coś fajnego i świeżego.

Nie no, pasi. Zgoli brodę i kudły, będzie Joker na wypasie.
[Obrazek: Jared-Leto-Joker.jpg]
You betrayed me! You're not good. You, you're just a chicken. Chip-chip-chip-chip-cheep-cheep. - Johnny

Odpowiedz
W kolejnym filmie o Batmanie bardzo potrzebny jest kolejny Joker, bez tego ani rusz. Tak jak w ekranizacji Supermana potrzebny był Zod i Luthor. Bo innych fajnych złoczyńców nie ma...
#ChristopherLOLan #ChristopherTrollan

Odpowiedz
Taa, za to Loki w kolejnych filmach Marvela jest taaaaaaaaaaaaki potrzebny...

Leto to interesujący wybór, ale chyba jednak bardziej wolałbym go w roli tego marvelowskiego Doktorka.

TDKRowską wersję Jokera mi bardziej przypomina McConaughey i to jest mój kandydat.
zombie001, proud to be a member of Forum KMF Film.org.pl since Jul 2013.
"MAD MAX: FURY ROAD" - MotY 2015
"SŁUŻĄCA" - MotY 2016
"GHOST STORY" - MotY 2017 

Odpowiedz
(08-11-2014, 16:15)Crov napisał(a): W kolejnym filmie o Batmanie bardzo potrzebny jest kolejny Joker, bez tego ani rusz. Tak jak w ekranizacji Supermana potrzebny był Zod i Luthor. Bo innych fajnych złoczyńców nie ma...

Za to nudny Loki jest zajebiście potrzebny w Marvelu, lol.

e: zombie pierwszy.
You betrayed me! You're not good. You, you're just a chicken. Chip-chip-chip-chip-cheep-cheep. - Johnny

Odpowiedz
Ile inkarnacji marvelowskiego Lokiego było w kinie i telewizji przed kinowym Thorem?

Odpowiedz
Hmm.. 3 inkarnacja filmowego Jokera (przy czym druga całkowicie odmienna od pierwszej) vs morda Hiddelstona w kolejnym filmie z MCU (nie mogą mu po prostu dać zdechnąć w Thorze 3...)

Ja tam wolę sobie popatrzeć na kolejną interpretację Jokera. Co z tego, że wcześniej nie widzieliśmy Lokiego skoro teraz jest eksploatowany aż do bólu.
zombie001, proud to be a member of Forum KMF Film.org.pl since Jul 2013.
"MAD MAX: FURY ROAD" - MotY 2015
"SŁUŻĄCA" - MotY 2016
"GHOST STORY" - MotY 2017 

Odpowiedz
Z czego tylko w jednym Loki był od początku do końca czarnym charakterem, więc... w ogóle o co chodzi? O czym rozmawiamy? Gdzie moja woda mineralna? :)

Odpowiedz
(08-11-2014, 16:26)Pelivaron napisał(a):
(08-11-2014, 16:15)Crov napisał(a): W kolejnym filmie o Batmanie bardzo potrzebny jest kolejny Joker, bez tego ani rusz. Tak jak w ekranizacji Supermana potrzebny był Zod i Luthor. Bo innych fajnych złoczyńców nie ma...

Za to nudny Loki jest zajebiście potrzebny w Marvelu, lol.

e: zombie pierwszy.
Jaki nudny Loki? Ilu miales aktorów grających Lokiego? Ile wersji Thora? Dziwne, ze nie rozumiesz jak nietrafione jest twoje porównanie.

Odpowiedz
Poza tym Loki wciąż jest i będzie ważny dla fabuły całego uniwersum, więc wtf.

Odpowiedz
(08-11-2014, 16:42)zombie001 napisał(a): Hmm.. 3 inkarnacja filmowego Jokera (przy czym druga całkowicie odmienna od pierwszej) vs morda Hiddelstona w kolejnym filmie z MCU (nie mogą mu po prostu dać zdechnąć w Thorze 3...)
Ale w ogole skąd to idiotyczne z dupy porównanie? Żeby 'dowalic' Marvelowi? Loki to postać, której relacja z bohaterami wciąż się zmienia i jest osobowością mocno dynamiczną, więc to tak jakby się czepić, że w każdym z trzech filmów o Batmanie jest Batman.

Cytat:Ja tam wolę sobie popatrzeć na kolejną interpretację Jokera. Co z tego, że wcześniej nie widzieliśmy Lokiego skoro teraz jest eksploatowany aż do bólu.
Co wolisz to Twoja sprawa, bo przecież nikt z tym nie dyskutuje. Ja mowie o tym, ze Batman ma wielu ciekawych przeciwników, których nie było na ekranie (albo nie było w dobrej wersji), a ktoś wyskakuje z Lokim, bo fak ju dac łaj. Dlaczego nie pokazac normalniejszej interpretacji Pingwina? Riddlera? Nawet Mr. Freeze'a, skoro to uniwersum jest bardziej przyziemne, ale wciąz fantastyczne. Nie mowiac juz o tym, ze ilość interpretacji Jokera jest bardzo ograniczona i w sumie na ekranie te najciekawsze już były.

Odpowiedz
(08-11-2014, 15:20)Phil napisał(a): Ale zasadniczo nie widzę potrzeby kolejnej wersji Jokera, ledwie kilka lat po Ledgerze.

To tak samo jak ja z całym nowym Batmanem, na kilka lat po TDKR. Tylko gdyby miał się ten film pojawić, to który byłby to dokładnie rok?
/www.filmmusic.pl - me recki 
"... w TFA zbudowano las. j***** las!"
Arahan

Odpowiedz
Ja tam nie mogę się doczekać aż Affleck i Snyder pokażą, jak powinien wyglądać Batman na dużym ekranie. :)

Odpowiedz
(08-11-2014, 19:58)Huntersky napisał(a): Ja tam nie mogę się doczekać aż Affleck i Snyder pokażą, jak powinien wyglądać Batman na dużym ekranie. :)

Nie mogę przestać się śmiać :D

Odpowiedz
To będzie śmiech przez łzy, bo wierzę, że Affleck pozamiata :)
"Renton - "Choose life, choose Facebook, Twitter, Instagram and hope that someone, somewhere cares."

Odpowiedz
Będzie sprzątał Wayne Manor?
Don't play with fire, play with Mefisto...
http://www.imdb.com/user/ur10533416/ratings

Odpowiedz
O fak, o fak. Największe drewno w dziejach Hollywood ma zagrać Deadshota - Jai Courtney prowadzi rozmowy z Warner Bros. w sprawie zagrania głównej roli w filmie "Suicide Squad".

Jak to potwierdzą oficjalnie to pjerdole za przeproszeniem ten film. Ten gość to chodzący dramat. Jeszcze:

Cytat:Courtneyowi na planie filmu towarzyszyć będą najprawdopodobniej:
Tom Hardy jako Rick Flag
Margot Robbie jako Harley Quinn
Jared Leto jako Jocker
Will Smith jako Captain Boomerang
Jesse Eisenberg jako Lex Luthor

Taka fajna obsada i taki śmierdzący rodzynek jak Jai wśród nich.

Druga informacja jest taka, że studio ponoć wybrało już reżyserkę, która stanie za kamerą Wonder Woman - Michelle MacLaren. Nołnejmowe nazwisko (pomimo pracy przy kilku znanych serialach), które zapewne będzie zwykłą chorągiewką wytwórni, lipny wybór. Forumowa propozycja Bigelow lepsza :)

Odpowiedz
Stać ich na zatrudnienie Smitha, Leto i Hardy'ego, a na główną gwiazdę biorą jakiegoś leszcza? Bardzo dziwne. I bardzo głupie.

Odpowiedz
Pismaki updejtują że Courtney faktycznie rozmawia na temat roli w filmie DC, ale nie jest to "Suicide Squad".
For my ally is the Force, and a powerful ally it is.

Odpowiedz

Digg   Delicious   Reddit   Facebook   Twitter   StumbleUpon  

Użytkownicy przeglądający ten wątek:
1 gości