DC/Vertigo: zapowiedzi, plotki, gorące newsy (temat ogólny)
Taka oto ploteczka z rana:

https://www.comicbookmovie.com/the_flash/the-lord-of-the-rings-director-peter-jackson-is-reportedly-considering-helming-a-dc-comics-movie-a160456

Pomimo tego, że Hobbity pozostawiały wiele do życzenia (ale i tak były w sumie lepsze niż większość filmów DCEU), to chciałbym Petera zobaczyć przy realizacji filmu komiksowego. Flash albo Zielona Latarnia? Why not?
You betrayed me! You're not good. You, you're just a chicken. Chip-chip-chip-chip-cheep-cheep. - Johnny

Odpowiedz
Flash ma reżyserów, zresztą jakoś nie widzę Jacksona przy tym bohaterze. GL byłoby spoko choć tutaj ja osobiście widziałbym Millera który zresztą swego czasu negocjował kontrakt. Czytałem, że ludzie wskazują jako niezły film dla Petera Justice League Dark i faktycznie, czuje, że odnalazłby się w tym temacie. Najlepsza według mnie dla niego wydaje sie sama Justice League, ale drugiej części raczej nigdy się nie doczekamy :P

Odpowiedz
(10-05-2018, 11:05)Kuba napisał(a): Flash ma reżyserów

[Obrazek: choofed.gif]

Miał ich tylu, że i obecnych bez problemu mogą zmienić. Żodyn argument :)

Odpowiedz
Nowy Superman w reżyserii Jacksona z miejsca wskoczyłby u mnie na listę najbardziej oczekiwanych filmów. Nawet jeśli wepchaliby tam Batfflecka, Wonder Woman, Aquamana i inne postacie które są mi w tym uniwersum obojętne (sorry, lubię tylko Cavilla z nadzieją na piersi). Tylko trzeba byłoby zrobić Peterowi maraton Trylogii Złego Smaku, aby trochę odczepił się od CGI.

Odpowiedz

Digg   Delicious   Reddit   Facebook   Twitter   StumbleUpon  

Użytkownicy przeglądający ten wątek:
1 gości