DC/Vertigo: zapowiedzi, plotki, gorące newsy (temat ogólny)
Kompletnie nie trafiają do mnie niektóre pomysły Warnera. Recast Afflecka - meh, ale dałbym radę przeżyć jakby kontynuowali motyw ze starszym Człowiekiem Nietoperzem i obsadzili w tej roli Hamma, młody Batman? Nieszczególnie, choć ufam Reevesowi który ewidentnie bardzo się do projektu przykłada.
O ile się nie mylę oficjalnie potwierdzono Hala Jordana i Johna Stewarta w GLC...super, to jest projekt który trzeba rozwijać, ale musi on dostać reżysera z klasą (Miller). Projekty z DCEU o Jokerze/Harley - zdecydowanie out nie licząc "Birds of Prey" które w odpowiednich rękach mają duży potencjał. MoS2 koniecznie.

Też jakoś się już tym nie jaram, ale licze na to, że Hamada będzie tym wielkim wybawcą. A bardzo podoba mi się wizja tych pobocznych, ambitniejszych filmów. "Joker" z Rką, w stylu Martina, za 55 milionów? Spoko a jeśli casting Phoenixa zostanie potwierdzony to czekam. Plany na "Deathstroka" chyba poszły w odstawkę, ale "Lobo" ciągle można zrealizować o wielu innych filmach nie wspominając. Ale mam wrażenie, że komentowanie tych plotek, doniesień etc o DCEU powoli zaczyna tracić sens. Poczekajmy do Comic Conu gdzie na pewno poznamy oficjalne szczegóły nowego planu Hamady.

Odpowiedz
[Obrazek: kCRveQn.jpg]
"Let's talk about this plan of yours. I think it's good, except it sucks. So let me do the plan, and that way, it might be really good."

IMDB rating

Odpowiedz
https://movieweb.com/birds-of-prey-movie-cast-lady-gaga-black-canary/
http://www.filmweb.pl/user/DeenWelt
Najlepszy film 2017: A Ghost Story
Najlepszy film 2016: Zwierzęta Nocy
Najlepszy film 2015: Lobster

Odpowiedz
Cóż za interesujący news. Chcieli ją obsadzić, ale nie był zainteresowana. So fucking what?
Film roku 2017 - Blade Runner 2049
Dno roku 2017 - SW: The Last Jedi

Odpowiedz
Po prostu wydaje mi się niedorzeczne, że ktoś przy zdrowych zmysłach mógł na poważnie rozważać taką opcję jak obsadzenie jakiejkolwiek roli Lady Gagą.
http://www.filmweb.pl/user/DeenWelt
Najlepszy film 2017: A Ghost Story
Najlepszy film 2016: Zwierzęta Nocy
Najlepszy film 2015: Lobster

Odpowiedz
LOL.

Lady Gaga zdobyła Złotego Globa za rolę w "American Horror Story" a niedługo wyjdzie film z nią w roli głównej "A Star is Born" (który wygląda rewelacyjnie) i już teraz dziennikarze stawiają ją na przodzie wyścigu po najważniejsze nagrody tego roku.
Wśród fanów z tego co widzę zbiera praktycznie same pochwały za rolę w AHS którego nie widziałem, ale w trailerze wspominanego filmu Coopera wypada bardzo dobrze i spodziewam się bardzo fajnej roli.
Co jest w obsadzaniu jej w filmach takiego niedorzecznego?

Odpowiedz
Nic specjalnego. Po prostu jak myślę "aktorka" to Lady Gaga jest prawdopodobnie ostatnią osobą, która staje mi przed oczami.
http://www.filmweb.pl/user/DeenWelt
Najlepszy film 2017: A Ghost Story
Najlepszy film 2016: Zwierzęta Nocy
Najlepszy film 2015: Lobster

Odpowiedz
(12-08-2018, 00:29)Kuba napisał(a): Wśród fanów z tego co widzę zbiera praktycznie same pochwały za rolę w AHS
https://nypost.com/2015/12/10/lady-gagas-golden-globes-nom-wtf/

Pia Zadora też sobie "kupiła" Globa :)

Odpowiedz
Ten glob i okradzenie z nagrody Kirstin Dunst to jedna z gorszych ceremonii i najbardziej kuriozalnych decyzji. Gaga w AHSie dobrze wyglada. Jej postac nie jest skomplikowana i raczej nie okazuje emocji. Ja to tak pisze tylko bo wciąż mam ból dupy :D
- I don't advise a haircut, man. All hairdressers are in the employment of the government. Hairs are your aerials. They pick up signals from the cosmos, and transmit them directly into the brain. This is the reason bald-headed men are uptight.
- What absolute twaddle.  

Odpowiedz

Digg   Delicious   Reddit   Facebook   Twitter   StumbleUpon  
Użytkownicy przeglądający ten wątek:
1 gości