DIR CUT - co nowego
Ogłaszam uroczyście, że w najbliższym czasie w dziale DIR CUT pojawi się opracowanie wersji reżyserskiej filmu "Donnie Darko". Prace 'pisemne' są już zakończone, pozostało tylko wszystko doszlifować, porobić zdjęcia i oprawić w HTML. Jako ciekawostkę podam, że będzie to jedno z największych opracowań w dziale DIR CUT, dorównujące takim gigantom jak "Alien^3" czy "Dances with wolves" :)
"It's alive!"

Odpowiedz
własnie przegladalem ten dzial i tego szukalem:)...
They made me to do it...

Odpowiedz
hmm a czy przy tej wersji DD mogą byc potem dodane opracowania innych osób?? :)
Nie możesz zmienić tego, co jest zapisane na ścieżce Twojego losu...

Odpowiedz
Niestety, nie ;)
"It's alive!"

Odpowiedz
to szkoda, bo w sumie mogłeś zapytac czy ktoś już tego nie zrobił :( widzę, że 3 dni pracy poszły na marne ;(

Odpowiedz
A ten artykul o rezyserkich zywych trupach to napisal ktos wreszcie? Bo tak jakby byl zapowiedziany z rok temu :roll:
People used to think that when someone dies,
a crow carries their soul to the land of the dead.
But sometimes... only sometimes the crow brings
that soul back to set the wrong things right.

http://www.jackson.pl/

Odpowiedz
Zrobiłem kiedyś "Das Boot" - to ludzie pytali o "Donnie Darko". Zrobiłem "Donnie Darko" - zaczynają się pytania o "Noc żywych trupów" :). Powiem tak: NIE WSZYSTKO na raz - ok? :)
A tymczasem "Donnie Darko":
http://www.kmf.org.pl/dir_cut/donnie_darko.html
Enjoy!
"It's alive!"

Odpowiedz
>>A tymczasem "Donnie Darko":

Ciekawe :)

Odpowiedz
DUX napisał(a):Zrobiłem kiedyś "Das Boot" - to ludzie pytali o "Donnie Darko".
Nieee... Jak napisales o "Das Boot" to ja zapytalem o "Trupy" :roll:
:wink:

Odpowiedz
W morędę jeża :D Wielkie dzięki panie DUX ! :D Super jest ten opis Donnie Darko, pamiętam że kiedyś chyba też prosiłem o niego. A teraz razem z innymi czekam na opisy Żywych Trupów, chociaż te wersje są chyba niedozdobycia poprzez internet, ale fani są bardzo ciekawi co tam jest pozmieniane.
jesteś tym co oglądasz

Odpowiedz
nadmundo napisał(a):chociaż te wersje są chyba niedozdobycia poprzez internet, ale fani są bardzo ciekawi co tam jest pozmieniane.
Na Allegro widzialem zestaw, z ktorego opisu mozna bylo wywnioskowac, ze zawiera wersje rezyserska, aczkolwiek cena znacznie przekraczala mozliwosci mojej licealnej kieszeni. W kazdym badz razie filmy zdobyc sie da, a t oznaczy, ze opis musi na KMFie sie znalezc :twisted:

Odpowiedz
W dziale DIR CUT nowy opis:
http://www.kmf.org.pl/dir_cut/underworld.html
Autor: ALIEEN
Zapraszamy do lektury ;)
"It's alive!"

Odpowiedz
Trupow dalej nie ma :roll:

Odpowiedz
Ostatnio na forum zrobilo się modne popędzanie, pretensje, wypominanie jakie to miasta pominął Adi lub jakie polskie akcenty pominął Mefisto. Coraz mniej konstruktywnej krytyki, coraz mniej miłych słów, coraz mniej treściwych komentarzy do naszych tekstów - na co BARDZO LICZYMY, bo to dla nas ważne, by nasza praca nie szła na marne, a wywoływała jakieś wrażenie, rozpoczynała dyskusje, wyzwalała w Was jakieś emocje - pozytywne lub negatywne. Bo wszelkie opinie powodują, że wciąż nam sie chce dla Was pisać. Zamiast tego, ostatnio zaczynamy dostawać polecenia: opisz to, opisz tamto, brakuje tego, brakuje tamtego. Wkleiłem link z informacją o opisie UNDERWORLD - a pierwsza reakcja to: "A trupów wciąż nie ma". Nie ma i nie będzie, bo opisujemy to co aktualnie chce nam się opisać. Zamówień nie przyjmujemy, a że kiedyś wspomniałem, że "Noc żywych trupów" opiszę, nie oznacza, że mam obowiązek to zrobić.
"It's alive!"

Odpowiedz
DUX napisał(a):Ostatnio na forum zrobilo się modne popędzanie, pretensje, wypominanie jakie to miasta pominął Adi lub jakie polskie akcenty pominął Mefisto. Coraz mniej konstruktywnej krytyki, coraz mniej miłych słów, coraz mniej treściwych komentarzy do naszych tekstów - na co BARDZO LICZYMY, bo to dla nas ważne, by nasza praca nie szła na marne, a wywoływała jakieś wrażenie, rozpoczynała dyskusje, wyzwalała w Was jakieś emocje - pozytywne lub negatywne. Bo wszelkie opinie powodują, że wciąż nam sie chce dla Was pisać. Zamiast tego, ostatnio zaczynamy dostawać polecenia: opisz to, opisz tamto, brakuje tego, brakuje tamtego. Wkleiłem link z informacją o opisie UNDERWORLD - a pierwsza reakcja to: "A trupów wciąż nie ma". Nie ma i nie będzie, bo opisujemy to co aktualnie chce nam się opisać. Zamówień nie przyjmujemy, a że kiedyś wspomniałem, że "Noc żywych trupów" opiszę, nie oznacza, że mam obowiązek to zrobić.

Po pierwsze, Dux - spokojnie. Nikt nikogo nie che obrazac, prawda?

A tekstu nie ocenilem z prostej przyczyny - nie przeczytalem go jeszcze.
A owszem, bardzo dobrze ze opisujecie filmy i ze wam sie chce to czynic. Za to czlonkow KMF cenie i cenic bede. Wydaje mi sie, ze to jest na tyle oczywiste, ze nie musze tego nadmieniac w kazdym poscie. Oczywiscie, ze piszeczie o tym, co sie wam podoba i o czym pisac chcecie - jak sam kiedys stwierdziles KMF to nie oboz pracy, ale to nie zmienia faktu, ze moge chciec poczytac o Trupach i o tym pragnieniu pisac bede, zwlaszcza ze obiecales ten tekst w maju ubieglego roku. Nie chcesz pisac - nie musisz, ale czy to znaczy, ze nie moge napisac, ze chcialbym taki tekst przeczytac? :)

Pozdrawiam i przepraszam

Odpowiedz
W kwestii formalnej do Jacksona:

zastanów się, jaki sens ma cytowanie CAŁEGO postu, jeśli odpowiadasz na niego bezpośrednio pod nim. Co innego QUOTE, a co innego REPLY.
Jan Himilsbach: Intelektualiści wypierdalać!
Gustaw Holoubek: Nie wiem jak panowie, ale ja wypierdalam.

Odpowiedz
Na końcu recenzji do filmu "Urodzeni mordercy" jest zamieszczona okładka z wydania DVD w wersji reżyserskiej. Czy planujecie opisać ten film w swoim portalu?

Odpowiedz
fajna ta wersja rezyserska Donniego Darko jedyny mankament to zmiana muzyki:/ jakos sie nie moge przestawic..
They made me to do it...

Odpowiedz
Jackson - "Noc żywych trupów" Nowa Wersja - już opisana ;)
Na stronie będzie jednak dopiero za jakieś 3-4 miesiące, bo stoi w kolejce za innym, gigantycznym opracowaniem wersji reżyserskiej (DIR CUT pierwszej części pewnej słynnej ostatnimi laty trylogii). Ale obiecuję, że jak tylko "Trupy" zostaną obleczone w HTML, to dostaniesz link przedpremierowo ;)

Kirek - Ja niestety nie posiadam takiego filmu jak DIR CUT "Urodzonych morderców". Nie wiem jak inni, więc jakoś na razie nie zanosi się na opisanie tego filmu w naszym dziale. Następne co wezmę na tapetę, to pierwsza część "Zabójczej broni" będzie ;)

Lukash - fakt, w niektórych miejscach zmiana muzyki była zbędna, choć gdyby nie znajomość oryginału "Donnie Darko", to raczej bym nie psioczył na tło muzyczne wersji reżyserskiej ;). Aha, jeśli już o zmianie muzyki mowa, to Nowa wersja "Nocy żywych trupów" ma zdrowo zmienioną muzykę, moim zdaniem na zdecydowanie lepszą!
"It's alive!"

Odpowiedz
Jednak "Noc żywych trupów" :)
http://www.kmf.org.pl/dir_cut/night_of_the_living_dead.html
Enjoy!
"It's alive!"

Odpowiedz

Digg   Delicious   Reddit   Facebook   Twitter   StumbleUpon  

Użytkownicy przeglądający ten wątek:
1 gości