DIR CUT - co nowego
"Noc żywych trupów" ? Eee, na co to komu, dajcie coś nowego :lol: :lol: :lol:
Mówiąc poważnie, wielkie dzięki ! Zaraz sobie poczytam, w ogóle dużo mnie czeka czytania bo dawno tu nie byłem. Rozumiem troszkę DUX że się wkurzyłeś, ale popatrz na to inaczej, jedna czy dwie osoby popędzają i zrzędzą, a 1000 innych czyta i się zachwyca. Tyle że są na tyle leniwi że nie wejdą na forum podziękować, nobody perfect :)
jesteś tym co oglądasz

Odpowiedz
Dotknąłeś bardzo ważnej kwestii - wystarczy podziękować, zamiast przejawiać postawę wyłącznie kaczyńsko-roszczeniową :).
Jan Himilsbach: Intelektualiści wypierdalać!
Gustaw Holoubek: Nie wiem jak panowie, ale ja wypierdalam.

Odpowiedz
Kolega Nadmundo trafił w sedno sprawy! Od kilku tygodni nie pojawiają się praktycznie żadne komentarze dotyczące naszych tekstów. Szkoda, bo słowa uznania, zwykłe 'dzięki' czy poklepanie po ramieniu za dobry lub niezły tekst - są dla nas JEDYNĄ zapłatą za naszą pracę. Jeśli nasze teksty nie są komentowane (czy to pozytywnie czy negatywnie) to mamy wrażenie, że to wszystko, że nasza praca idzie w pustkę. Zaprzeczają jednak temu nasze statystyki serwera, z których wynika, że każdy nowo obublikowany tekst czytany jest w ciągu 4-5 dni, przez ponad 1000 osób. Na forum informujemy Was o każdej nowości na stronie, szkoda, że wszystko to zaczyna wyglądać tak, jakby w ogóle nikt nie chciał sie z nami podzielić swoimi odczuciami po lekturze naszych tekstów. Stale próbujemy zachęcać forumowiczów do wypowiadania się na temat naszej pracy - i chodzi nam o krytykę, nie tylko o pochwały. Chodzi nam o dyskusje, o coś co spowoduje, że będziemy czuć, że ciągle jesteśmy czytani i ciągle ktoś chce z nami o tym rozmawiać. Jeśli forumowicze milczą, to może zaprzestańmy informowania ich o Nowościach na stronie. Przecież i bez tego można na naszej stronie glownej znalezc nowe teksty. Informujemy Was jednak po to, żeby wycisnąć z Was jakieś komentarze, jakieś wrażenia którymi zechcielibyście się z nami podzielić. Bez tego zapał regularnie słabnie, bo po co pisać teksty (na które często poświęcamy tygodnie pracy), jeśli idą w próżnię, jeśli nikt nie wypowie na ich temat choćby jednego zdania oceny. Ktoś mi kiedyś na Forum napisał, że np. dział DIR CUT jest dobry i nie trzeba po każdym tekście nam tego powtarzać. OK, to może przestaniemy pisać w ogóle na stronę, bo skoro jest z góry ustalone, że każdy tekst jest OK, to po co w ogóle zadawać sobie trud pisania go? :). Aha, pomijając już fakt permanentnego milczenia Forumowiczów na temat naszych publikacji (a przypominam - na komentarzach nam zależy!), Forum KMF najbardziej tętni życiem w dziale ZAGADKI. W wielu miejscach pojawiają się przelotne dyskusje, często o pierdołach, a poziom Forum radykalnie upada. Jeśli w dalszym ciągu jedynie ZAGADKI będą 'żywym działem', a w pozostałych nie będzie się nic działo, będzie trzeba się zastanowić nad zamknięciem Forum, lub zmianą jego kształtu. Nie wiem bowiem czy jest sens płacić co miesiąc za serwer tylko po to, żeby Kilka osób miało gdzie pobawić się w zgadywanki, totalnie ignorując nasze prośby o udzielanie się na tym Forum także w inny sposób.
"It's alive!"

Odpowiedz
DUX napisał(a):Jackson - "Noc żywych trupów" Nowa Wersja - już opisana ;)

Jeeeeeee... Kochak KMF!!! Jak tylko znajde chwilke zeby przeczytac to was pochwale :wink:
People used to think that when someone dies,
a crow carries their soul to the land of the dead.
But sometimes... only sometimes the crow brings
that soul back to set the wrong things right.

http://www.jackson.pl/

Odpowiedz
Ciekawe czy tu się jeszcze kiedyś coś pojawi :roll:

Odpowiedz
Gieferg napisał(a):Ciekawe czy tu się jeszcze kiedyś coś pojawi :roll:
Możesz być tego pewien. :)

Odpowiedz
Dział DIR CUT nigdy nie był zbyt często aktualizowany, albowiem opracowanie jednego filmu zajmuje kilka dobrych wieczorów (oglądanie synchroniczne obydwu wersji, wyłapywanie dodanych / zmienionych / wyciętych scen, spisywanie czasów, opisy, zdjęcia, obróbka html itp. itd.), nie to co napisanie zwykłej recenzji jakiegoś filmu czy nawet artykułu / analizy. Dlatego nowe filmy w dziale DIR CUT pojawiają się z częstotliwością 1 opracowanie na 2-3 miesiące ;). Drugą sprawą jest to, że wersji reżyserskich nie ma tak naprawdę zbyt wiele (w spisie mamy jeszcze jakieś 15 sztuk do opracowania... tylko ten spis mi gdzieś zginął tak na marginesie mówiąc ;)). Tak czy inaczej już niedługo (tydzień / dwa) pojawi się opracowanie gościnne filmu "Władca pierścieni: Drużyna pierścienia" (Gieferg), a w kolejce czekają na oprawę HTML dwa kolejne filmy (jeden w opracowaniu Romcka, drugi w moim), więc z działem DIR CUT jest wszystko w porządku, tylko po prostu jest to... powolny, bo i pracochłonny dział ;)
"It's alive!"

Odpowiedz
LOL - to skoro Gieferg napisał to nie dziwie się, że taki niecierpliwy :twisted:
Don't play with fire, play with Mefisto...
http://www.imdb.com/user/ur10533416/ratings

Odpowiedz
DUX napisał(a):Tak czy inaczej już niedługo (tydzień / dwa) pojawi się opracowanie gościnne filmu "Władca pierścieni: Drużyna pierścienia"
8) No to właśnie miałem na myśli 8)
Cytat:w spisie mamy jeszcze jakieś 15 sztuk do opracowania.
swoją drogą, ciekawe czy ktoś się weźmie za pozostałe LOTRy, bo ja raczej nie (teoretycznie mógłbym zrobić jeszcze ROTK ale taka perspektywa mnie przeraża).

DUX napisał(a):albowiem opracowanie jednego filmu zajmuje kilka dobrych wieczorów (oglądanie synchroniczne obydwu wersji, wyłapywanie dodanych / zmienionych / wyciętych scen, spisywanie czasów, opisy, zdjęcia, obróbka html itp. itd.), nie to co napisanie zwykłej recenzji jakiegoś filmu czy nawet artykułu / analizy
Zdaję sobie z tego sprawę :wink:

Odpowiedz
http://www.kmf.org.pl/dir_cut/lotr_fotr.html ;)
"It's alive!"

Odpowiedz
widzę, że Gieferg się LOTRuje - dobra robota :D

PS. Czy mamy spodziewać się opisów pozostałych części ?
Don't play with fire, play with Mefisto...
http://www.imdb.com/user/ur10533416/ratings

Odpowiedz
Bardzo dobra praca
Czekam na opis kolejnych czesci
"Ash nazg durbatulûk, ash nazg gimbatul, ash nazg thrakatulûk, agh burzum-ishi krimpatul"

Odpowiedz
Co do kolejnych części to sprawa wygląda tak:
Two Towers nie wchodzi w grę z prostej przyczyny - nie dysponuję wersją kinową tego filmu więc nie mam jak tego zrobić - tą częśc lubię najmniej i nie wiem czy wykrzesałbym z siebie chęci do tej roboty nawet gdybym dysponował tą wersją. Tak więc w przypadku Dwóch Wież potrzebny będzie jakiś inny chętny do przygotowania opisu.

Natomiast z Powrotem Króla wygląda to nieco inaczej - problemem jest bardziej czas, tzn nie wykluczam ze wkrótce się za to wezmę ale biorąc pod uwagę ile to zajmuje (a nigdy nie chce mi się siedzieć nad tym dłużej niż godzinkę max dwie dziennie, i to nie częściej niż raz w tygodniu) i biorąc pod uwagę że w ROTK dodano zdecydowanie więcej niż w FOTR i w końcu biorąc pod uwagę ile potem praca poczeka na publikację, to przy pomyslnych wiatrach może się uda mniej więcej na wakacje :?

Odpowiedz
Gratul i szacun za grande robotę :D. "Władca Pierścieni" to cholerne wyzwanie dla wszelakich tekstów analityczno-porównawczych, tym bardziej należą się słowa uznania.
Jan Himilsbach: Intelektualiści wypierdalać!
Gustaw Holoubek: Nie wiem jak panowie, ale ja wypierdalam.

Odpowiedz
Gieferg napisał(a):Natomiast z Powrotem Króla wygląda to nieco inaczej - problemem jest bardziej czas, tzn nie wykluczam ze wkrótce się za to wezmę ale biorąc pod uwagę ile to zajmuje (a nigdy nie chce mi się siedzieć nad tym dłużej niż godzinkę max dwie dziennie, i to nie częściej niż raz w tygodniu) i biorąc pod uwagę że w ROTK dodano zdecydowanie więcej niż w FOTR i w końcu biorąc pod uwagę ile potem praca poczeka na publikację, to przy pomyslnych wiatrach może się uda mniej więcej na wakacje :?
Nie poddawaj się. W opisie 'Drużyny pierścienia' kilka razy sygnalizowałeś jak nieudana była wersja kinowa 'Powrotu Króla' że teraz wypadałoby to udokumentować w analizie 8) .
Co do czasu to może być nawet na gwiazdkę :P

Gratki za pierwszą część.

Odpowiedz
opis rozszerzonego Powrotu Króla właśnie powstaje. mam już gotowy spis wszystkich dodanych i zmienionych scen (jest ich prawie 60) jeszcze muszę zdjęcia zrobić i tekst ładnie napisać a potem jak już wyślę to pewnie poczekacie jeszcze ze 3 miesiące na publikację :roll:

Odpowiedz
Byle nie za szybko, bo DUX ustawi wyższy priorytet i znów moje opracowanie trafi na koniec kolejki. :)

Odpowiedz
Od dawna zapowiadany opis "SIN CITY" wersji reżyserskiej:
http://www.kmf.org.pl/dir_cut/sin_city.html
Autor: ROMECK
"It's alive!"

Odpowiedz
romeck gratu ! fajne opracowanko i faktycznie szkoda ze tak malo dodano. a przypomnij mi na dvd ta 2-plytowa werjsa to wydanie kinowe czy wlasnie extended?

Odpowiedz
Dzięki! :D

2-płytowa wersja DVD to niestety nadal wersja kinowa (producencka). I niestety, z tego co udało mi się ustalić, nie planuje się wydania wersji "extended & recut" na rynek polski.

BTW - Alieen zwrócił mi uwagę, że IMDb podaje inny czas trwania wersji rozszerzonej i ni diabła nie wiem dlaczego. Może istnieje jeszcze jakaś wersja? Jeśli tak i jeśli wpadnie w moje łapki, to na pewno opiszę. :)

Odpowiedz

Digg   Delicious   Reddit   Facebook   Twitter   StumbleUpon  

Użytkownicy przeglądający ten wątek:
1 gości