• 1 głosów - średnia: 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

DO MODERATORÓW
Nie mogę już patrzeć na to, jak rozpuścił się język na forum. Każdy od czasu do czasu lubi sobie zabluźnić, ale niektóre dyskusje zaczynają przypominać rynsztok. Nieuzasadnione wulgaryzmy stały się plagą. W związku z tym, bardzo proszę moderatorów o ostre cięcia każdorazowo, gdy zobaczą nieuzasadnione wulgaryzmy. Proszę nie usuwać tylko wulgaryzmów, ale usuwać treść całego posta, pozostawiając w miejscu treści odpowiednią adnotację.

Odpowiedz
Ostatnio napisałem, że wyłączyłem telewizor w pizdu. Czy to też kwalifikuje się jako nieuzasadniony wulgaryzm? Pytam poważnie. :oops:

Odpowiedz
Zależy od interpretacji moderatora.

Odpowiedz
Czy w opcjach forum nie ma przypadkiem opcji cenzurowania słów? Wystarczy wpisać słowa które mają być cenzurowane, najlepiej odmienione przez wszystkie możliwe przypadki i voila :P Jestem pewny że taka opcja jest.

Odpowiedz
Zbyt kłopotliwe do wpisywania. Poza tym łatwe do ominięcia, przeskoczenia.

Nie o to chodzi aby cenzurować, bo przecież nie jesteśmy dziećmi, tylko o to, aby zachować umiar.

Odpowiedz
Kolejna prośba, ale właściwie do wszystkich.

Od pilnowania porządku w tematach są MODERATORZY. Nie ciocia Lusia, nie wujek Zenek, nie czekoladowy zajączek i nie Gieferg.

Jeśli coś jest nie tak w tematach, proszę to zgłaszać bezpośrednio do odpowiedniego moderatora, poprzez prywatną wiadomość. Proszę nie bawić się w samozwańczego pilnowaciela porządku, a już tym bardziej nie robic tego w tak chamski i buracki sposób, jak pokazał to wczoraj Gieferg.

Odpowiedz
Jeśli D'moon skaksuje mi jeszcze raz jakiegokolwiek posta bez sensownego powodu (as takim nie jest jego foch z tematu o nowościach) to proszę DUXa o natychmiastowe usunięcie każdego mojego tekstu ze strony KMF i więcej mnie tu nie widzicie.

Odpowiedz
Obiecujesz?

Odpowiedz
Nie chcę się wtrącać, ale D'mooN twoje postępowanie jako "moderatora" [ten cudzysłów jest jak najbardziej celowy] drażni mnie od jakiegoś czasu mimo że na razie mnie nie dotknęło osobiście. Bycie modem też ma swoje granice i nie polega na robieniu tego na co ma się ochotę.

Odpowiedz
Poproszę o przykłady (poza wiadomymi restrykcjami wobec osób które się zapominają).

Odpowiedz
D'mooN napisał(a):Obiecujesz?

Obiecuję.
Napisałem w tej sprawie do DUXa. Przekraczasz kompetencje, masz swoje działy to pilnuj swoich działów. Wczorajsza krótka i nic nie znacząc wymiana zdań z Hitchem nie miała nic wspólnego z twoimi działami. O tym, że sam w niej dolewałeś oliwy o ognia juz ni wspominam.

Odpowiedz
D'mooN napisał(a):Poproszę o przykłady (poza wiadomymi restrykcjami wobec osób które się zapominają).
Każdy przypadek kiedy piszesz coś w stylu "Osoby które tutaj się kłócą niech się nie pokazują w moim dziale bo będę usuwać ich posty". Moderator czy obrażona primadonna? Nie wiem czemu nikt z Góry na to nie zareagował.

Odpowiedz
Tu się zgodzę. Jesteś modem, pilnuj swojego działu.
 It's too bad she won't live! But then again, who does?

Odpowiedz
Jeśli admini nie zgadzają się z moimi działaniami niech odbiorą mi uprawnienia moda i po sprawie.

Odpowiedz
Gieferg napisał(a):Jeśli [...] to proszę DUXa o natychmiastowe usunięcie każdego mojego tekstu ze strony KMF

Napisałem w tej sprawie do DUXa.
Znów poleciałeś na skargę. I znów traktujesz swoje teksty jako kartę przetargową, chociaż proszono Cię, abyś tego nie robił. Jak widać robisz tak nadal, co tylko świadczy o Tobie, Twoim sposobie postępowania, przeświadczeniu o własnej ważności i o wyszukanym takcie.

W tej chwili osobiście dołożę wszelkich starań, aby Twoje teksty zostały usunięte (z wiadomymi Ci wyjątkami i z wiadomych Ci powodów), oraz abyś raz na zawsze opuścił to towarzystwo.

PROSZĘ nie kontynuować tego wątku, a niech moderatorzy nadal robią swoje. Od tego jest moderator, aby podejmował decyzje i nikt, z wyjątkiem administratorów nie będzie ich z tych decyzji rozliczał. A już na pewno nie Gieferg, chociaż nie od dziś pokazuje, że to on tu powinien decydować, dzielić i zabierać. DOSYĆ TEGO.

Odpowiedz
Giefergu, kilkukrotnie zgłaszałeś się do mnie ze skargami na administratorów, moderatorów i w ogóle opłakiwałeś swój los, jaki zgotowało Ci nasze forum. Za każdym razem z pretensjami do wszystkich i wszystkiego wokół, pchałeś ultimatum w postaci: "Albo będzie tak jak ja chcę, albo zabieram swoje teksty ze strony KMF". Wyjaśniłem Ci jak człowiekowi, że forum to jedno, a strona KMF to drugie i poprosiłem Cię, abyś więcej nie używał swoich tekstów jako karty przetargowej, bo Twoje scysje z Romeckiem i pyskówki w jakie wpadasz z innymi forumowiczami nie powinny mieć niczego wspólnego z Twoimi tekstami na stronie KMF. Odrzekłeś wtedy, że faktycznie nie należało używać swoich tekstów do szantażowania mnie i zdawało mi się, że na przyszłość jak będziesz zgłaszał do mnie jakieś pretensje czy inne bóle związane z naszym forum, nie będą temu towarzyszyły kolejne próby szantażowania mnie. Od tamtego czasu aż dwukrotnie zgłosiłeś się do mnie, bo znowu Cię na forum wszyscy atakowali, byłeś pokrzywdzony i poniewierany. Szkoda tylko, że za każdym razem, przy okazji każdego dymu o którym się dowiadywałem, przewijała się Twoja ksywka. Brałeś chyba udział w każdym dymie na forum. aha, co ważne, gdy próbowałem zasięgnąć opinii drugiej strony, czyli tej, która Cię rzekomo pokrzywdziła i źle potraktowała, to dowiadywałem się, że to TY byłeś zawsze przyczyną, nie potrafiłeś spasować i wrzucić na luz. No i najważniejsze, odkąd zrozumiałeś, żeby więcej nie szantażować mnie swoimi tekstami... zrobiłeś to aż dwa razy. Dziś po raz ostatni. Zabieraj swoje teksty (oczywiście poza wyjątkami, o których Ci mowiłem, co jak mniemam ZROZUMIAŁEŚ) z naszej strony. Do widzenia, wykasuj swój profil z naszego forum, nie zawracaj mi głowy bzdurami, duperelami i dziecinnymi problemami: "Bo mnie D'moon dziś pobił" i idź sobie na Onet, tam się może dogadasz z Jasiem Śmietaną i Antkiem Emigrantem. Twoje teksty zdejme ze strony jak znajde czas, bo na pewno teraz nie rzucę wszystkiego w kąt, żeby zrobić to natychmiast, czego pewnie zażądasz. Dziś skończyłeś karierę na tym forum.
"It's alive!"

Odpowiedz
Brawo.
Take the best orgasm you ever had, multiply it by a thousand and you're still nowhere near it.

Odpowiedz
Jedna sprawa - kiedy teraz powiedziałem żeby usunąc moje teksty? Wskażesz mi może? To co jest parę postów wyżej raczej prośbą o ich usunięcie nie jest. Jak chcesz to usuń, ale to nie będzie na moją prosbę.

Cytat: wykasuj swój profil z naszego forum, nie zawracaj mi głowy bzdurami, duperelami i dziecinnymi problemami: "Bo mnie D'moon dziś pobił"

Sorry, ale jeśli normalnie dyskutuję ( w tym przypadku z Militarym) nt filmu, a taki D'moon postanawia kasowac moje posty bo ma takie widzimisię, bo mu się dzień wcześniej nie spodobał jakiś mój post w zupełnie innym dziale, to sorry winnetou. Mi to nie odpowiada, uważam że kompetencje moderatora przekracza i nie będę sobie tak siedział z założonymi rękami bo komuś się nie spodobała krótka wymiana zdań, która zresztą nikogo chyba specjalnie nie dotknęła i z tego powodu postanawia sobie pokasować zupełnie normalne posty.

To na co zwróciłem uwagę, czyli samowolka moderatora jak widać powyżej, nie jest tylko przeze mnei dostrzegane. A gdybym o tekstach na stronie nie wspomniał, to pewnie nikt by nawet nie zauważył, stąd i uzycie tego argumentu na forum - przyciaga uwagę :P

Cytat:Dziś skończyłeś karierę na tym forum.

Jeśli uważasz że tak będzie najlepiej, ok.

Cytat:Zabieraj swoje teksty (oczywiście poza wyjątkami, o których Ci mowiłem, co jak mniemam ZROZUMIAŁEŚ) z naszej strony.

Jeśli rzeczywiście będę chciał żeby moje teksty skądś zniknęły, to wtedy nie będzie żadnych wyjątków. Tekst z tego co mi wiadomo jest własnością autora, oprawa tekstu niekoniecznie i usuwania oprawy tekstów, którą zrobił ktoś inny wcale się nigdzie nie domagałem.

Ale póki co nie chcę i nie widzę takiej potrzeby (w sumie to nawet jeden nowy jest w fazie powstawania). Więc róbta co chceta, ja tu jedynie protestuję przeciwko takim a nie innym działaniom podejmowanym przez jednego moderatora, a ten tak zwany "dym" to były trzy posty na krzyż w stylu "Frajer z ciebie" "A ty masz G.IJoe w avatarze" WOW, na pewno się ktos z tego powodu śmiertelnie obraził, a jeśli już to chyba tylko D'moon.

Odpowiedz
To, co czytam w poście powyżej, jest tak żałosne, że aż przykro patrzeć. Znów są wszyscy winni z wyjątkiem... Znów Gieferg przyjmuje postawę roszczeniową, zamiast napisać cokolwiek (COKOLWIEK) dzięki czemu można by odnieść wrażenie, że choć trochę zrozumiał. NIE.

Misiu Drogi - nie będziesz używał argumentu "jeśli [cośtam] to ja zażądam usunięcia tekstów". I raczej nie obchodzi nikogo, że użyłeś tego jako "argumentu" (rotfl), bo ten "argument" pojawił się już kilkakrotnie, więc wsadź sobie w buty ten argument, razem z wystającą słomą.

Nie będziesz w ten sposób podchodził ani DUXa, ani mnie, ani żadnego z moderatorów, ani nikogo innego. Nie będziesz wytyczał żadnych kompetencji czy określał granic działania moderatorów, bo nie masz w tej kwestii nic do gadania. Nie tym tonem, nie szantażem, nie wielkopańskim buractwem.

Teksty zostaną usunięte, zgodnie z tym, co zostało postanowione i o czym Cię poinformowano. Jeśli poczujesz się pokrzywdzony, to są odpowiednie instancje, do których możesz się odwoływać.

A tym stwierdzeniem:
Gieferg napisał(a):Jeśli rzeczywiście będę chciał żeby moje teksty skądś zniknęły, to wtedy nie będzie żadnych wyjątków.
zaszantażowałeś n+1 raz. Gratuluję.

Nie wiem doprawdy dlaczego jeszcze możesz pisać na tym forum, ale ostateczne wyłączenie zasilania nie leży w moich rękach. Nie wiem, może dostałeś możliwość pożegnania się z forumowiczami. Skorzystaj z tego. Może nie zostaniesz zapamiętany jako kompletny burak.

Odpowiedz
Cytat:zaszantażowałeś n+1 raz. Gratuluję.

W którym miejscu? To nie szantaż to proste fakty. Jeśli bez mojej zgody publikujecie moje teksty, to jest to już naruszenie prawa autora do tekstu. Mylę się? Udostępniłem je za darmo, poświęciłem sporo czasu, na ich opracowanie, jak tu się wielokrotnie zaznaczało - tu się pisze teksty hobbystycznie. Nikt za to nic nie płacił, wspomniane teksty są mojego autorstwa i udostępnione za moją zgodą, nie były pisane na żdne zamówienie. Wskaż mi w którym miejscu się mylę. Jeśli chodzi o to że ktoś poświęcił czas na ich opracowanie na stronę - nic nie stoi na przeszkodzie, żeby ktoś napisał je na nowo i wstawił tylko swój tekst w miejsce mojego i wszystko będzie w porządku, a praca tych, którzy je opracowywali na marne nie pójdzie.

Cytat:Nie tym tonem, nie szantażem, nie wielkopańskim buractwem.
Na buractwo odpiowiadam buractwem. Nic ponad to.

Odpowiedz

Digg   Delicious   Reddit   Facebook   Twitter   StumbleUpon